سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دفاتر پیشخوان دولت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام به همه
سوال در مورد دفاتر پیشخوان داشتم
من یه مغازه دارم جاش خوب هس تو مشاغل میگشتم تا اینکه دو سه ماهی هست فکر باز کردن دفاتر پیشخوان هستم حتی قبل عید از طریق استانداری ثبت نام کردم
میخواستم از اعضای محترم بپرسم که در آمدش چطوری هست ؟ جای پیشرفت داره
کسایی هم که تجربه دارن یه کمک کنن ایا میشه روش به عنوان خرج زندگی حساب کرد ؟
اگه رشتتم بخواین بپرسین کارشناسی عمران دارم دو ساله درسم تموم شده ولی جای نتونستم کار پیدا کنم لطفا منو راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
من اتفاقا 1 ماه پیش توی دفتر پیشخوان دوستم کار می کردم.
کارش خوب بود، من پورسانتی کار می کردم یک ماه 400 تومن در اوردم.
در کل پولش برای دوستم که خوب بود
سلام.فکرمیکنم درآمدشون بدنباشه ،من الان یه سری فرم مربوط به ثبت اطلاعات مرزنشینان ازیکی ازهمین مراکز گرفتم و دارم توسیستمشون ثبت میکنم ،بمن برگه ای 450 می دن ولی فکرکنم خودشون بامبلغ خیلی بیشتری فرم ثبت شده رو تحویل متقاضی می دن.
پارسال هم که من دارایی بودم ثبت اظهارنامه ها واطلاعات خودرو و... رو دادن به دفاترپیشخوان که واسه ثبت اظهارنامه که خود دارایی واسه مردم رایگان انجام می داد شنیدم بعضی کافی نت ها 5 یا 6 هزار تومن می گیرن ...
واسه گرفتن یه دفترپیشخوان چه شرایطی لازمه ؟
اگر جای مناسبی مغازه داشته باشی درآمدش خوبه براي مجوز هم حتما باید لیسانس داشته باشی و جای مغازه ات دایمی باشه تا مشتریهات دوره
براي مدارک کامل توی گوگل سرچ کن
(05-15-2013 08:57 AM)sabaeng نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.فکرمیکنم درآمدشون بدنباشه ،من الان یه سری فرم مربوط به ثبت اطلاعات مرزنشینان ازیکی ازهمین مراکز گرفتم و دارم توسیستمشون ثبت میکنم ،بمن برگه ای 450 می دن ولی فکرکنم خودشون بامبلغ خیلی بیشتری فرم ثبت شده رو تحویل متقاضی می دن.
پارسال هم که من دارایی بودم ثبت اظهارنامه ها واطلاعات خودرو و... رو دادن به دفاترپیشخوان که واسه ثبت اظهارنامه که خود دارایی واسه مردم رایگان انجام می داد شنیدم بعضی کافی نت ها 5 یا 6 هزار تومن می گیرن ...

اول باید مغازه کمتر از 50 منر نباشه بالکن هم نمیخوان بعد اجاره ای هم نباشه و اینکه جزو خانواده ایثارگر باشی ولی این یکیو ندارم از یکی که تو این کار هست پرسیدم گفت با توجه به سهمیه کم شهر ها اونایی که ایثارگر یا خانواده شهید هستن در اولویت استخدام قرار دارن
(05-15-2013 08:57 AM)sabaeng نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.فکرمیکنم درآمدشون بدنباشه ،من الان یه سری فرم مربوط به ثبت اطلاعات مرزنشینان ازیکی ازهمین مراکز گرفتم و دارم توسیستمشون ثبت میکنم ،بمن برگه ای 450 می دن ولی فکرکنم خودشون بامبلغ خیلی بیشتری فرم ثبت شده رو تحویل متقاضی می دن.

اتفاقا من تا قبل 15 اردیبهشت که اخرین مهلت ثبت نام مرزنشینان بود توی دفتر رفیقم برای هر پرونده که ثبت می کردم 1000 تومن می گرفتم.
از مشتری 8500 تومان می گرفتیم که با توجه به گفته دوستم اگه اشتباه نکنم 5050 به حساب دولت واریز می کرد.
ما تا پایان 15 اردیبهش بالای 3 هزار تا پرونده داشتیم
(05-18-2013 01:08 AM)Divar نوشته شده توسط: [ -> ]

اتفاقا من تا قبل 15 اردیبهشت که اخرین مهلت ثبت نام مرزنشینان بود توی دفتر رفیقم برای هر پرونده که ثبت می کردم 1000 تومن می گرفتم.
از مشتری 8500 تومان می گرفتیم که با توجه به گفته دوستم اگه اشتباه نکنم 5050 به حساب دولت واریز می کرد.
ما تا پایان 15 اردیبهش بالای 3 هزار تا پرونده داشتیم

من حدودا از15 اردیبهشت به بعد شروع کردم توسایتش زده مهتلش تا آخراردیبهشته.
بنظرم اینجا خیلی بی انصافی داشت حساب می کرد،اینا واسه کارشون آگهی زده بودن و واسه دادن پرونده ها سفته می گرفتن وبا همین برگه ای 450 تومن خیلی هم واسه کار مراجعه می کردن .
من این قیمت 8500 تومنو تو سایتشون دیدم ، راستش حالم گرفته شد ،واسه اینکه بیشتربتونم ثبت کنم از کارای دیگم می زدم ولی بازم نمی ارزید ،200 تا برگه که گرفتم رفتم واسه تسویه ولی هنوز تسویه نکرده وگفته 31 اردیبهشت تماس بگیرین.
برگه ای 1000 تومن نسبت به اینجا خیلی خوب بوده ، اگه اینجا هم این قیمت بود من باهاشون ادامه می دادم ولی اینجا بنظرمن حتی اگه می خواستی به قیمت یا کاراعتراض کنی عذرتو می خواستن چون میدیدن کسی هست که بااین شرایط واسشون کارکنه واسه همین قیمت رو هم تغییر نمی دادن .
غیراز داشتن مغازه چه چیزای دیگه ای لازم داره ؟
راستی آقای Divar (دوست نداشتم بااین اسم صداتون کنم ولی نمی دونستم اسمتون چیه A00 (16)) دوستتون واسه این کارسرمایه زیادی گذاشتن ؟ واسه اینکه این کارو شروع کنیم بهتره تواین زمینه تجربه داشته باشیم ؟
اگه اطلاعات بیشتری هم درمورد دفاترپیشخوان دارین ممنون میشم بگین .
دوستان اگه کسی هست تو این کار وارده یه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم اگه تونستم دفاتر پیشخوان بگیرم از کجا باید شروع کرد کدوم قسمت خوبه یعنی در آمد داره خودم ساکن گیلان هستم جدای این قبض و ... دیگه چیکار میشه کرد
آقای باقری عزیز ، من منظورتونو دقیق متوجه نشدم ! اونجا که گفتید برگه !
مگه مال شما برگه بود؟ مال ما پرونده بود حداکثر 5 نفر از اعضا یک خانواده.
باید اطلاعات دقیق شناسنامه ای افراد وارد سیستم می کردیم. البته دوست به بقیه کارکنان اونجا 500 واسه هر پرونده میداد ، به منم اوایل 500 میداد ولی چون من همه جوره هواشو داشتم و توی کارای دیگه کمکش می کردم بعدا شد هزار تومن.
واقعیتش برادر بزرگتر دوستم دو تا دفتر داشت پیشخوان داشت که اولی رو خودش مدیریت می کرد اینو که جدیدا زده بود داده بود به رفیقم (داداش خودش)...
غیر از اون هزینه معمول مثلا ،اجاره مکان،کامپیوتر و بقیه وسایل مورد نیاز ، بنظرم باید یه پول هم همون اول کار باید به دولت میدادن تا سامانه اینترنتی براشون فعال میشد (دقیق نمی دونم چقدر ولی شاید شاید و شاید 10 میلیون).
ولی در کل چیزی که من به چشم میدیدم درامدش خوب بود.
(دوستم یه مدتی هست که در دسترس نیست !!! وگرنه حتی با جزئیات ازش میپرسیدم)
سلام
خانم باقری هستم Blush
نه درست میگین ،مال منم پرونده بود مشابه همین چیزی که شما توضیح دادین یعنی اطلاعات خانواربایه سری کپی شناسنامه وکارت ملی شون که بایدثبت سیستم میشد.
ممنونم ازاطلاعاتی که دادین ،واسه من نکته های خوبی توش داشت.10_004
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع