ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوال در مورد صادرات یک محصول به اروپا !!
زمان کنونی: 06-03-2024, 02:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: piki82
آخرین ارسال: piki82
پاسخ: 9
بازدید: 2637

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد صادرات یک محصول به اروپا !!
03-13-2013, 08:45 PM
ارسال: #1
Smile سوال در مورد صادرات یک محصول به اروپا !!
سلام, یک سوال داشتم از دوستانی که در کارهای صادرات هستن ...من کشور ایتالیا هستم..
میخواستم بدونم اگر من به فرض یک محصول کوچکی در ایران تولید کنم ( سفارش بدم برام تولید کنن ) ... با توجه به اینکه از اون محصول اینجا وجود داره اما قیمتش به نظر من به صرفه نیست برای مردم ! اگر به هرحال محصول من ارزونتر در بیاد...چه مراحل خاصی رو باید بگذرانم تا بتوانم اینجا به مغازه ها عرضه کنم برای فروش ??? ببخشید اگر بد توضیح دادم...کسی اطلاعاتی در اینجور موارد در مورد اروپا داره ??? ضمنا محصولی که مدنظر من هست خیلی ساده هست و مربوط به حیوانات هست..Huh
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , M3HDI , فرهاد قربانی , 0625 , mir abbas , sir-mahyar , Mrs.Seyedi
03-13-2013, 10:13 PM
ارسال: #2
RE: سوال در مورد صادرات یک محصول به اروپا !!
(03-13-2013 08:45 PM)piki82 نوشته شده توسط:  سلام, یک سوال داشتم از دوستانی که در کارهای صادرات هستن ...من کشور ایتالیا هستم..
میخواستم بدونم اگر من به فرض یک محصول کوچکی در ایران تولید کنم ( سفارش بدم برام تولید کنن ) ... با توجه به اینکه از اون محصول اینجا وجود داره اما قیمتش به نظر من به صرفه نیست برای مردم ! اگر به هرحال محصول من ارزونتر در بیاد...چه مراحل خاصی رو باید بگذرانم تا بتوانم اینجا به مغازه ها عرضه کنم برای فروش ??? ببخشید اگر بد توضیح دادم...کسی اطلاعاتی در اینجور موارد در مورد اروپا داره ??? ضمنا محصولی که مدنظر من هست خیلی ساده هست و مربوط به حیوانات هست..Huh

سلام
من در مورد صادارت اطلاعات زیادی ندارم ولی برای پخش محصولات خودتون باید به یک شرکت پخش مراجعه کرده و قرارداد ببندید.
و این که من یک ایده خوب برا همکاری دارم و اگه علاقه مندین راه ارتباطی با خودتون رو برام پ.خ کنید10_004

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , 0625 , حسن قجر , piki82 , mir abbas , Mrs.Seyedi
03-13-2013, 11:38 PM
ارسال: #3
سلام ،‌ قبل از هر چيز بشين خوب حساب كتاب بكن ببين قيمت تمام شده جنسي كه داري توليد ميكني داخل ايتاليا چقدر ميشه
اين مهمترين بخش كاره
توي ايران براي صادرات شرايط مشخصه اگه فايل زير رو مطالعه كني اطلاعات كاملي به دست مياري :
http://www.tccim.ir/images/docs/EXPORT.pptx
صادرات از ايران 50% كاره اون 50% بقيه مربوط به اونجاست كه ديگه بستگي به شرايط كشور ايتاليا داره و بايد قوانين گمركي رو خوب مطاله كني مثلا يادمه يه دوستي كالايي رو توليد كرده بود فرستاده بود ولي اون طرف نتونستن ترخيصش كنن چون به جاي تاريخ ميلادي تاريخ شمسي زده بود يعني فراموش كرده بودن كه ميلادي بزنن اونام اجازه ترخيص نميدادن!
اول از همه بررسي كن ببين اين كالا براي ورود محدوديت نداشته باشه البته ايتاليا و كلا اروپا بيشتر ژيرشون به محصولاته كشاورزي است .
بعد شماره تعرفه اش رو پيدا كن حقوق و عوارض گمري + ماليات و هزينه هايي كه براي ورود بهش تعلق ميگيره رو محاسبه كن
پرس و جو كن ببين براي ورودش نياز به مجوز خاصي هست ؟ جوري نباشه كه كالا اونجا توي گمرك بمونه و به خاطر يه برگه چند هفته الكي خاك بخوره!!!
براي اين اطلاعات به وزارت دارايي (توي شهر رم) يه سر بزن حتي ميتوني مشخصات كالا رو براشون ايميل كني و از اون ها جواب بخواي
همه اينا به كنار از خدمات مشاوره اي اتاق ايران و ايتاليا هم ميتوني استفاده كني فقط بايد بپرسي ببيني به كساني كه عضو نيستن هم خدمات ميدن يا نه اونا ديگه مرجع كاملي هستن براي راهنمائي شما.
ببخشيد سواد من همين قدر بود !!!

خدایا نمی گویم دستم را بگیر، عمریست گرفته ای مبادا رها کنی!
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , حسن قجر , piki82 , mir abbas , Mrs.Seyedi , Mind
03-14-2013, 12:22 AM
ارسال: #4
(03-13-2013 11:38 PM)0625 نوشته شده توسط:  سلام ،‌ قبل از هر چيز بشين خوب حساب كتاب بكن ببين قيمت تمام شده جنسي كه داري توليد ميكني داخل ايتاليا چقدر ميشه
اين مهمترين بخش كاره
توي ايران براي صادرات شرايط مشخصه اگه فايل زير رو مطالعه كني اطلاعات كاملي به دست مياري :
http://www.tccim.ir/images/docs/EXPORT.pptx
صادرات از ايران 50% كاره اون 50% بقيه مربوط به اونجاست كه ديگه بستگي به شرايط كشور ايتاليا داره و بايد قوانين گمركي رو خوب مطاله كني مثلا يادمه يه دوستي كالايي رو توليد كرده بود فرستاده بود ولي اون طرف نتونستن ترخيصش كنن چون به جاي تاريخ ميلادي تاريخ شمسي زده بود يعني فراموش كرده بودن كه ميلادي بزنن اونام اجازه ترخيص نميدادن!
اول از همه بررسي كن ببين اين كالا براي ورود محدوديت نداشته باشه البته ايتاليا و كلا اروپا بيشتر ژيرشون به محصولاته كشاورزي است .
بعد شماره تعرفه اش رو پيدا كن حقوق و عوارض گمري + ماليات و هزينه هايي كه براي ورود بهش تعلق ميگيره رو محاسبه كن
پرس و جو كن ببين براي ورودش نياز به مجوز خاصي هست ؟ جوري نباشه كه كالا اونجا توي گمرك بمونه و به خاطر يه برگه چند هفته الكي خاك بخوره!!!
براي اين اطلاعات به وزارت دارايي (توي شهر رم) يه سر بزن حتي ميتوني مشخصات كالا رو براشون ايميل كني و از اون ها جواب بخواي
همه اينا به كنار از خدمات مشاوره اي اتاق ايران و ايتاليا هم ميتوني استفاده كني فقط بايد بپرسي ببيني به كساني كه عضو نيستن هم خدمات ميدن يا نه اونا ديگه مرجع كاملي هستن براي راهنمائي شما.
ببخشيد سواد من همين قدر بود !!!
سلام..مرسی دوست عزیز ..
آره استفاده از مشاوره یا پیدا کردن کسی که کارش این هست به نظرم بهترین راهه ! بازم ممنون ! (: همینها برای من خیلی هم عالی بود..
 تشکر شده توسط: 0625 , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , Mrs.Seyedi
03-14-2013, 12:50 AM
ارسال: #5
سلام ، يه پيشنهاد دارم براتون
شما ظاهرا تجربه اي در اين زمنيه نداريد
خب شما براي شروع 50% داخل ايران رو هماهنگ كنيد (توليد / صادرات) و كاراي ايتاليا رو به يك تاجرايتاليايي بسپاريد
يعني در واقع شما جنس رو تماما به ايشون بفروشيد به نظرم براي شروع عالي هست يعني شما كاراي صادرات رو انجام بدين بعد توي اينكوترمز قرارداد ذكر كنيد مثلا فوب (FOB) ژنوآ (بعنوان مثال) يعني تعهد شما تا بندر مقصد به پايان ميرسه و مابقي كار بعهده تاجر ايتاليايي خواهد بود.
اين جوري ممكنه سود كمتري بكنيد ولي براي شروع به نظرم بهترين كار است هم اينكه جنستون فروش ميره و هم اينكه براي شروع زياد تحت فشار رواني انجام كارا نخواهيد بود(به دليل نداشتن تجربه كافي) چون مطمئنا اون بنده خدا بهتر از شما بلده چه جوري كالا رو وارد كشورش كنه يه چند مرتبه اين كار رو بكنيد بعد كه جنستون توي بازار جا افتاد و با زير و بم كار خوب آشنا شديد اونو به خداي مهربون بسپارسيد و خودتون مستقيم كار واردات و فروشش داخل ايتاليا رو انجام بدين.
براي اين كار ميتونيد يه نامه به اتاق بازرگاني ايتاليا بزنيد و درخواست كنيد تجاري كه در زمينه محصول شما فعاليت ميكنند رو معرفي كنند، اونا لطف نميكنند بلكه وظيفه دارند شما رو راهنمايي كنند . سعي كنيد متن نامه رو جوري تنظيم كنيد كه سريعتر نتيجه بگيريد مثلا اجناسي كه داريد مورد نياز مبرم فلان بخش بوده و ميتونه رشد شاياني جهت ارتقاي اون بخش و بالا بردن جايگاه ايتاليا در اتحاديه اروپا ايفا كنه.
اميد است موفق باشيد.

تشکر شده توسط: ebrahim.ev , piki82 , سیدمهدی هاشمی , Mrs.Seyedi , Mind
03-14-2013, 05:00 PM
ارسال: #6
(03-14-2013 12:50 AM)0625 نوشته شده توسط:  سلام ، يه پيشنهاد دارم براتون
شما ظاهرا تجربه اي در اين زمنيه نداريد
خب شما براي شروع 50% داخل ايران رو هماهنگ كنيد (توليد / صادرات) و كاراي ايتاليا رو به يك تاجرايتاليايي بسپاريد
يعني در واقع شما جنس رو تماما به ايشون بفروشيد به نظرم براي شروع عالي هست يعني شما كاراي صادرات رو انجام بدين بعد توي اينكوترمز قرارداد ذكر كنيد مثلا فوب (FOB) ژنوآ (بعنوان مثال) يعني تعهد شما تا بندر مقصد به پايان ميرسه و مابقي كار بعهده تاجر ايتاليايي خواهد بود.
اين جوري ممكنه سود كمتري بكنيد ولي براي شروع به نظرم بهترين كار است هم اينكه جنستون فروش ميره و هم اينكه براي شروع زياد تحت فشار رواني انجام كارا نخواهيد بود(به دليل نداشتن تجربه كافي) چون مطمئنا اون بنده خدا بهتر از شما بلده چه جوري كالا رو وارد كشورش كنه يه چند مرتبه اين كار رو بكنيد بعد كه جنستون توي بازار جا افتاد و با زير و بم كار خوب آشنا شديد اونو به خداي مهربون بسپارسيد و خودتون مستقيم كار واردات و فروشش داخل ايتاليا رو انجام بدين.
براي اين كار ميتونيد يه نامه به اتاق بازرگاني ايتاليا بزنيد و درخواست كنيد تجاري كه در زمينه محصول شما فعاليت ميكنند رو معرفي كنند، اونا لطف نميكنند بلكه وظيفه دارند شما رو راهنمايي كنند . سعي كنيد متن نامه رو جوري تنظيم كنيد كه سريعتر نتيجه بگيريد مثلا اجناسي كه داريد مورد نياز مبرم فلان بخش بوده و ميتونه رشد شاياني جهت ارتقاي اون بخش و بالا بردن جايگاه ايتاليا در اتحاديه اروپا ايفا كنه.
اميد است موفق باشيد.

سلام..این هم فکر خوبی هست...پس برم کم کم تو کار برآورد قیمت و مقایسه و اینها...فقط نمیدونم چرا این اتاق ایران و ایتالیا انگار فعال نیست..انگار بروز نمیشه !!
ممنون دوست خوب..
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , 0625 , Mrs.Seyedi
03-16-2013, 02:24 PM
ارسال: #7
سلام دوست عزیز
برای برقراری ارتباط با رایزن مشترک اتاق ایران و ایتالیا، می توانی به اتاق مشترک آنان در تهران مراجعه کنی و نامه ای را که دوستمان فرمودند هم به صورت ایمیل و هم به صورت حضوری پیگیری کنی.
اطلاعات مورد نظرت درباره ی تجارت خود را هم می توانی از سایتهای دولتی سازمان بازرگانی و سازمان مشاوره و بازاریابی و تاجربانک و ... به دست آوری.

«هر قدر بیشتر بر لبی لبخند بنشانم، ثروتمندترم!» [/align]
 تشکر شده توسط: 0625 , piki82 , سیدمهدی هاشمی
03-16-2013, 09:20 PM
ارسال: #8
(03-16-2013 02:24 PM)Mrs.Seyedi نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
برای برقراری ارتباط با رایزن مشترک اتاق ایران و ایتالیا، می توانی به اتاق مشترک آنان در تهران مراجعه کنی و نامه ای را که دوستمان فرمودند هم به صورت ایمیل و هم به صورت حضوری پیگیری کنی.
اطلاعات مورد نظرت درباره ی تجارت خود را هم می توانی از سایتهای دولتی سازمان بازرگانی و سازمان مشاوره و بازاریابی و تاجربانک و ... به دست آوری.

سلام
ممنون از شما كه اطلاعاتتون رو بدون هيچ چشم داشتي در اختيار كاربران قرار ميديد
راستش الان كه بيشتر فكر كردم ديدم ايشون خودشون ايتاليا هستند پس چه بهتر كه مستقيم برند پيش رايزن بازرگاني ايران توي سفارت از ايشون در اين باره راهنمائي بخوان
چون اتاق ايران و ايتاليا زياد فعال نيست
اين سايت تاجر بانك سايت بسيار بسيار مفيد و كاربردي براي ايشون ميتونه باشه من چند ساله عضو هستم و يه جورائي از طريق اون سايت با اين انجمن آشنا شدم اين آدرسش :
http://www.tajerbank.com اين سايت دريايي از اطلاعات را پيش روي شما قرار خواهد داد.
براي مشاوره هم ميتونيد از مشاوران بازاريابي اتاق تهران كمك بگيريد من شماره مستقيمشون رو گم كردم ولي با اتاق تماس بگيريد و بگيد بخش مشاوره بازرايابي صادراتي وصل كنند فقط دقت كنيد كه حتما با اين آقائي كه مشخص كردم صحبت كنيد متاسفانه اسمشون رو فراموش كردم. خدا كنه از اونجا نرفته باشه
[تصویر: mogxyddxbqt5cuod42hb.jpg]

تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , Mrs.Seyedi , piki82 , Mind
03-23-2013, 06:21 PM
ارسال: #9
سلام
ممنون از شما كه اطلاعاتتون رو بدون هيچ چشم داشتي در اختيار كاربران قرار ميديد
راستش الان كه بيشتر فكر كردم ديدم ايشون خودشون ايتاليا هستند پس چه بهتر كه مستقيم برند پيش رايزن بازرگاني ايران توي سفارت از ايشون در اين باره راهنمائي بخوان
چون اتاق ايران و ايتاليا زياد فعال نيست
اين سايت تاجر بانك سايت بسيار بسيار مفيد و كاربردي براي ايشون ميتونه باشه من چند ساله عضو هستم و يه جورائي از طريق اون سايت با اين انجمن آشنا شدم اين آدرسش :
http://www.tajerbank.com اين سايت دريايي از اطلاعات را پيش روي شما قرار خواهد داد.
براي مشاوره هم ميتونيد از مشاوران بازاريابي اتاق تهران كمك بگيريد من شماره مستقيمشون رو گم كردم ولي با اتاق تماس بگيريد و بگيد بخش مشاوره بازرايابي صادراتي وصل كنند فقط دقت كنيد كه حتما با اين آقائي كه مشخص كردم صحبت كنيد متاسفانه اسمشون رو فراموش كردم. خدا كنه از اونجا نرفته باشه
[تصویر: mogxyddxbqt5cuod42hb.jpg]

[/quote]
سلام دوست عزیز...خیلی ممنون از راهنمایی و اطلاعات شما و بقیه دوستان ! عید همگی هم مبارک ! چشم حتما به این سایت سر میزنم و سعی میکنم اون آقا رو پیدا کنم . ممنون
 تشکر شده توسط: 0625 , سیدمهدی هاشمی , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 19,146 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,775 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  راه اندازی یک فروشگاه زنجیره ای mohsenatu92 1 1,558 08-25-2022 12:09 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  سلام میخواستم شرایط مجوز گرفتن برای یک سالن لاغری رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید داود میرزاخانی 0 442 07-24-2021 08:58 AM
آخرین ارسال: داود میرزاخانی
Smile راهنمایی برای صادرات تره بار به عراق Mohamadrt98 2 1,789 06-18-2020 12:55 PM
آخرین ارسال: oscarmaster
  راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی mjpt1 17 29,108 06-17-2020 01:05 PM
آخرین ارسال: sherwin
Star کدوم یک از این سه کار زنانه سود دهی بهتر و سرمایه کمتری میخواد Mohsen1374 1 701 02-17-2020 04:01 PM
آخرین ارسال: Mohsen1374
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,469 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,734 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  یک ایده خوب برای 1-5 میلیارد میخوام. کارخونه و تولیدی potentate 27 20,944 12-24-2019 03:14 AM
آخرین ارسال: Pooria_kbs
  راهنمايي در مورد پخش كيك و كلوچه و تنقلات abco 6 10,613 10-28-2019 01:54 PM
آخرین ارسال: reza8490
  به نظرتون دوخت سیسمونی روبالشی سرویس اشپزخونه تو خونه و فروشش شدنیه؟ negar2 1 549 06-27-2019 12:23 PM
آخرین ارسال: iman_bahar
Question [سوال] چگونه محصولات خود را گارانتی کنیم؟ differentart 0 333 01-28-2019 02:37 PM
آخرین ارسال: differentart
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 495 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  مراکز فروش عطر و ادکلن عمده در تهران! tondar12 27 32,387 01-23-2019 05:05 PM
آخرین ارسال: Behdad2666
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,326 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
  مشاوره برای تاسیس یک موسسه کاریابی در یک شهرک صنعتی بزرگ mohsen13716 0 664 01-10-2019 02:19 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  تحریم یک فرصت برای پولدار شدن DddKing 14 3,280 10-13-2018 10:48 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  راهنمایی برای فردی که تازه به ایران اومده و میخواد کسب و کاری داشته باشه علیرضا ظینسون 1 1,110 09-29-2018 12:08 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
  راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل spoofoy 1 1,126 08-16-2018 01:16 AM
آخرین ارسال: nimagholizadeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS