ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کانالهای فروش محصولات وارداتی
زمان کنونی: 06-14-2024, 10:02 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: evaset
آخرین ارسال: evaset
پاسخ: 17
بازدید: 3027

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کانالهای فروش محصولات وارداتی
02-09-2015, 10:42 PM
ارسال: #11
RE: کانالهای فروش محصولات وارداتی
راستش اون پست8 که طولانی بود را هنوز نخوندم اما سیستم شما فکر کنم مشابه سیستم سایتهای تخفیف گروهی است فقط شما یک پله بالاتر می خواهید فعالیت کنید یعنی به جای مشتری نهایی واسطه بین فروشنده و سورس اصلی کالا باشید .اگر این جور باشه باید بگم راه خیلی طولانی دارید و از طرفی تو سیستم شما تا اونجا که من دیدم اصل بازار ما یعنی چک براش تعریف نشده

امروز اکثر عمده فروشهاو مغازه ها و سورس ها با چک مدت دار کار می کنند و کافی چک افراد نقد نشه و مشکل شما شروع میشه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: iran , hesaab
02-10-2015, 10:28 AM
ارسال: #12
(02-09-2015 08:09 PM)BEYOND نوشته شده توسط:  به نظر من در زمینه کالای دیجیتال و الکترونیک با روش هایی که ذکر فرمودید به خوبی میشه فعالیت کرد.هم چنین پوشاک و لوازم خانگی و به طورکلی کالاهایی که مصرف عمومی دارند به غیر از اقلام خوراکی تولید داخل که البته با روش های خاص اون رو هم میشه.
من هم اول می خواستم از یک گروه کالای خاص شروع کنم، ولی دیدم هر قدر بازار بزرگتر باشه احتمال پیدا شدن مشتری که بخواد این نوع فروش رو هم امتحان کنه زیادتر می شه. ولی در کل نظرم اینه که برای هر مشکلی حتما راه حلی وجود داره. و هیچ راهی نیست که نشه هموارش کرد. به قول شما باید راه و روش خاص هر کالا رو پیدا کنی.

ایواسط(evaset) - واسطه تجارت الکترونیک
 تشکر شده توسط: BEYOND , hesaab
02-10-2015, 10:39 AM
ارسال: #13
(02-09-2015 10:42 PM)moele نوشته شده توسط:  راستش اون پست8 که طولانی بود را هنوز نخوندم اما سیستم شما فکر کنم مشابه سیستم سایتهای تخفیف گروهی است فقط شما یک پله بالاتر می خواهید فعالیت کنید یعنی به جای مشتری نهایی واسطه بین فروشنده و سورس اصلی کالا باشید .اگر این جور باشه باید بگم راه خیلی طولانی دارید و از طرفی تو سیستم شما تا اونجا که من دیدم اصل بازار ما یعنی چک براش تعریف نشده

امروز اکثر عمده فروشهاو مغازه ها و سورس ها با چک مدت دار کار می کنند و کافی چک افراد نقد نشه و مشکل شما شروع میشه
در مورد تخفیف گروهی باید بگم که اون فقط یکی از روشهای فروش تو ایواسط هست، روشهای دیگری مثل فروش داغ، آگهی داغ و حتی پیش فروش و سفارشگیری هم پیش بینی کردیم. ایواسط بیشتر شبیه سایت علی باباست یعنی یک سایت b2b که یکسری خدمات فروش هم بهش اضافه شده تا جذابیت بیشتری برای مشتری داشته باشه.
در مورد چک که فرمودین بله کاملا درسته، شاید 80 درصد بازار عمده فروشی روی چک باشه، ولی ما با این 80 درصد کاری نداریم از 20 درصد باقی مانده اگر یک هزارمش هم بخوان از این روش استفاده کنند، می شه بعنوان یک بیزینس روش حساب کرد. شاید بعدها که تجربیاتی پیدا شد بشه روی چک و خیلی مسائل دیگه هم کار کرد و برای اونها هم راه حل های قابل قبولی پیدا کرد.

تشکر شده توسط: hesaab
02-11-2015, 11:47 PM
ارسال: #14
به نظرتون چطور می تونم در شروع کار افراد رو ترغیب کنم که تو سایت ایواسط ثبت نام کنند؟ چون سایتی که محتوا نداشته باشه مخاطب هم نداره.
روشی که خودم تصمیم گرفتم انجام بدم اینه که اطلاعات بعضی شرکتها رو خودم وارد کنم و بعد بهشون ایمیل بزنم که اطلاعات شما در ایواسط ثبت شد. لطفا برای تکمیل اطلاعات وارد پنل کاربری بشید و اطلاعاتتون رو ویرایش کنید. به نظرتون این کار جواب میده؟ آیا روش بهتری هست؟

02-11-2015, 11:51 PM
ارسال: #15
مثلا یک نمونه از ایمیلی که فرستادم به شکل زیر هست.
مثلا یک نمونه ایمیلی که فرستادم به این صورته
مدیریت محترم شرکت رامین طب سپاهان
با سلام و احترام

با کسب اجازه از محضر شما،اطلاعات شرکت رامین طب سپاهان ،در سیستم بازاریابی ایواسط ثبت گردید.
شما می توانید با اطلاعات زیر وارد پنل کاربری خود شده و اطلاعات خود را ویرایش یا تکمیل نمایید.
http://www.*****.ir
نام کاربری: ramin.band
کلمه عبور: **********
ورود اطلاعات توسط اپراتورهای ایواسط صورت گرفته است تا شما ، زحمت کمتری برای ورود اطلاعات در ایواسط داشته باشید. اگر با نمایش محصولات خود در ایواسط موافق هستید لطفا با اطلاعات کاربری وارد پنل کاربری خود در ایواسط شده و اطلاعات محصولات خود را کاملتر نمایید . بودن این اطلاعات در ایواسط هیچ هزینه ای ندارد و موجب بازاریابی اتوماتیک برای محصولات شما می شود، و از طرفی به غنای اطلاعاتی ایواسط نیز کمک می کند با اینحال اگر موافق نیستید، دستور فرمایید تا هر چه سریعتر پنل شما غیر فعال گردد. و هر موقع که شما بخواهید دوباره فعال خواهد شد. در صورت داشتن سوال لطفا از همین ایمیل استفاده کنید و یا با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

جهت آشنایی بیشتر با ایواسط مطالب زیر تقدیم می گردد،

معرفی ایواسط (واسطه تجارت الکترونیک)
فروش سریع، نقد و امن با راهکارهای ایواسط
پرتال ایواسط یک سایت نمایشگاهی، بازاریابی و معاملاتی است. و مانند بسیاری از سایتهای b2b دیگر که تنها به معرفی شرکت ها و محصولات آنها می پردازند نیست. هدف ما این است که پرتال ایواسط را به یک محیط پویا و کارامد تبدیل کنیم که نه تنها یک نمایشگاه واقعی و به روز محصولات و کالاهای فروشندگان باشد، بلکه ، در آن معاملات واقعی که منجر به سود فروشنده و خریدار شود انجام گیرد. به زبان ساده ایواسط یک درگاه بازاریابی و دلالی اینترنتی می باشد.
هر فروشنده ای که کالایی برای فروش عمده دارد می تواند بصورت کاملا رایگان در سیستم عضو شده و پس از ثبت مشخصات بنگاه و کالاهای خود ، فروش خود را آغاز کند.
سرویسهای ایواسط شامل سرویسها تبلیغاتی-بازاریابی ، سرویسهای فروش، سرویسهای اطلاعاتی (مانند آموزش ، مشاوره و فروش اطلاعات،معرفی شرکت در هفته نامه الکترونیکی ایواسط) می باشد. این سرویسها عبارتند از

سرویسهای تبلیغاتی و بازاریابی
اگر شما بنا به هر دلیل علاقه ای ندارید که ایواسط بعنوان واسطه فروش شما باشد. می توانید از سرویسهای متعدد بازاریابی و تبلیغاتی ایواسط استفاده کنید. سرویسهای بازاریابی پایه تماما بصورت رایگان ارائه می گردند، برای دسترسی به این سرویسها کافی است ثبت نام کنید و ضمن ایجاد نمایشگاه محصولات خود، با محیط و توانمندیهای دیگر ایواسط نیز آشنا شوید.
امکانات دیگری نیز با عنوان سرویسهای تکمیلی برای بازاریابی الکترونیکی و سنتی در نظر گرفته شده است. که شامل سرویسهای زیر می باشد.

سرویسهای تبلیغاتی
علاوه بر امکانات رایگان تبلیغاتی که یک فروشنده با ثبت نام در سایت بدست می آورد.سرویسهای تبلیغاتی دیگری برای تبلیغ و معرفی هر چه بیشتر کالا در محیط آنلاین و آفلاین در ایواسط فراهم شده است، مانند ایمیل ها و اس ام اس های تبلیغاتی ، درج آگهی نیازمندی بصورت انبوه در محیط اینترنت، بنرهای تبلیغاتی و ..
این سرویسها بصورت هدفمند و مفید به همراه مشاوره در اختیار فروشندگان قرار میدهد

سرویسهای بازاریابی
سرویسهای بازاریابی ایواسط در واقع قدم جدید است که با استفاده از امکانات تبلیغاتی برداشته می شود تا یک قدم دیگری فروشنده را به مشتری نزدیک کند.
در واقع مشتریان ایواسط ، مشتریان بالقوه کالای شما نیز می باشند، که با استفاده از سرویسهای تبلیغاتی خصوصیات کالای شما به اطلاع آنان خواهد رسید. سرویسهای بازاریابی بیشتر برای فروشندگانی عرضه می شود که ایواسط را به عنوان بازاریاب و واسطه خود پذیرفته اند و بنابراین ایواسط نیز برای به فروش رساندن کالاهای آنها تلاش مضاعفی خواهد نمود.

سرویسهای فروش
منظور از سرویسهای فروش، سریسهای هستند که در آنها ایواسط مستقیما وارد چرخه فروش محصولات فروشندگان می شود. به این ترتیب که بعنوان یک بازاریاب و واسطه بین خریداران و فروشندگان، تلاش می کند تا با راهکار هایی خلاقانه ،فروش محصولات را بالا ببرد. و البته این راهکارها طوری هستند که به نفع خریدار نیز منجر می شوند
سرویسهای پایه رایگان بوده و شامل امکاناتی جهت ایجاد نمایشگاه و فروشگاه محصولات و نیز امکانات جانبی دیگر می باشد. سرویسهای تکمیلی فروش نیز در همان جهت اما با امکاناتی ویژه تر ارائه می شوند.
در اکثر سرویسهای فروش سهم بازاریابی ایواسط 1% از فروش خواهد بود.

02-12-2015, 01:12 AM
ارسال: #16
من فکر میکنم اگر از یک کالای خاص که مصرف عمومی زیاد داره شروع کنید دیگران با دیدن نتیجه این کار تشویق به استفاده از خدمات ایواسط میشن. یعنی مشتریان با دیدن قیمت پایین تر و فروشندگان با دیدن فروش سریع و تعداد زیاد تشویق میشن.
02-12-2015, 10:23 AM
ارسال: #17
(02-12-2015 01:12 AM)BEYOND نوشته شده توسط:  من فکر میکنم اگر از یک کالای خاص که مصرف عمومی زیاد داره شروع کنید دیگران با دیدن نتیجه این کار تشویق به استفاده از خدمات ایواسط میشن. یعنی مشتریان با دیدن قیمت پایین تر و فروشندگان با دیدن فروش سریع و تعداد زیاد تشویق میشن.
ایواسط فقط یک فروشگاه نیست و در واقع یک سیستم b2b هست (یعنی نمایشگاه شرکتها و کسب و کارها) برای همین نمی شه مثل فروشگاه برخورد کرد و فقط یک جنس در اون قرار داد چون در این صورت از مسیر و هدف اصلیش خارج می شه.
ولی با روش متفاوت قراره همین کار رو انجام بدیم.
ما منویی داریم به نام منوی داغ که قراره برنامه نویسی بشه. فقط بعضی کالاها در اون آگهی می شن، یعنی با یکی دو تا کالا شروع می شه و کاملا در جلوی چشم بازدید کنند گان قرار می گیره. اینجوری می شه از پیشنهادی که شما دادین استفاده کرد.

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Heart جذب شريك در يك پروژه خدماتي به صورت فروش سهام خانم وكيل 0 266 07-03-2019 09:29 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
  ایده کسب درآمد میلیونی با فروش آب orgeneral 8 5,236 03-22-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: hojjat.a
  فروش ایده سیمرغ 5 2,827 05-13-2016 03:34 PM
آخرین ارسال: Hex
Lightbulb خرید و فروش مشارکتی (تبادل ظرفیت ها) top-banner 6 1,502 04-10-2016 03:13 AM
آخرین ارسال: business_nuts
  فروش خانگی ehsanaa110 4 1,749 02-16-2015 05:43 PM
آخرین ارسال: bastarkhaki
  ایده فروش ایمیل و اکانت هورداد 2 1,105 09-11-2014 12:04 PM
آخرین ارسال: هورداد
  بازاریابی محصولات دست ساز parva64 4 1,233 05-14-2014 05:22 PM
آخرین ارسال: parva64
Lightbulb ایده فروش تکی ،محصولات بسته بندی shamsa 7 3,098 01-27-2014 11:24 PM
آخرین ارسال: 630
  معرفی محصولات مفید و کاربردی به دانش آموزان hamedmoez 7 1,823 12-26-2013 03:21 AM
آخرین ارسال: sinap
  ایده شما برای فروش فوق العاده بهنام ذوالفقارزاده 15 2,785 07-11-2013 07:32 PM
آخرین ارسال: tondar12
  یک ایده برای فروشگاه الکترونیک(فروش محصولات رژیمی) سعید یوسفی 0 1,178 04-06-2013 03:58 PM
آخرین ارسال: سعید یوسفی
  خرید محصولات خارج از خط تولید شرکتها farid2012 5 2,506 12-07-2012 02:10 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  فروش پودر جوجه حسن قجر 6 3,919 12-01-2012 09:34 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  هنر در خانه(اموزش ساخت محصولات تزئيني) اقاي ايـــده 15 6,691 06-07-2012 09:51 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  کدام فروش بیشتری دارد mteam 13 3,316 04-18-2012 11:02 AM
آخرین ارسال: m_grate29
  ايده شركت صنايع دستي ملي( محصولات تزئيني) اقاي ايـــده 16 3,447 02-06-2012 02:23 PM
آخرین ارسال: mahdie
  فروش مانتو یا لی فروشی رسول21 6 10,228 01-12-2012 01:12 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS