ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پرورش ماهی زینتی و اکواریومی
زمان کنونی: 07-07-2024, 04:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohammad0173
آخرین ارسال: yaser1
پاسخ: 7
بازدید: 7143

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-13-2014, 07:36 PM
ارسال: #1
سلام من بیست میلیونی سرمایه دارم جا هم دارم شنیدم پرورش ماهی زینتی سود خوبی داره و برای شروع هم نیاز ب سرمایه زیاد نیس..ایا کسی هست ک تو این کار باشه بتونه کمک کنه..سختیا و مشکلاتشو بگه..
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sinap
10-13-2014, 11:23 PM
ارسال: #2
RE: پرورش ماهی زینتی و اکواریومی
من تو این کار نیستم اما اولین مشکل اینه که مشتری براش دارید؟؟؟؟!!!!الان مردم برای خرید مایحتاج خودشون دچار مشکل هستید برای همین خیلی کمتر از قبل هزینه های متفرقه می کنند
 تشکر شده توسط: arash1367 , sinap
12-03-2014, 11:49 AM
ارسال: #3
درود
پرورش ماهی خوب هست ولی حساس و نیاز به تجربه کافی داره از طرفی بازار فروش مهمه که بدونید بفروشید
پیشنهاد بنده اینه نیاز هایی که مردم دارند رو شناسایی کنید تفکیک کنید بررسی کنید تا به نتیجه مطلوب برسید
شغل خدماتی از این جمله نیاز ها است پرورش ماهی که شما فرمودید نیاز مردم نیست میتونن نخرن ضرورتی نیست اگر
هم کسی آکواریوم داشته باشه یه مدت خسته میشه چون روش نگهداری ماهی رو نمیدونه مرگ میر ماهی زیاد بشه
طرف بیخیال ماجرا میشه ولی مردم به مکانیک نیاز دارن به تعمیرات لوازم خانگی نیاز دارن و...
توصیه من به شما اینه تحقیق کنید در مورد شغل های خدماتی و علایق خودتونو بسنجین معایب و مزایا
کورکورانه قدم بر ندارید چرا که سرمایه به باد میره حتما مشاوره بگیرید از افراد موفق سبک سنگین کنید
شغلی که انتخاب میکنید خیلی در سرنوشت آینده شما تاثیر میذاره که فرداهایی این نشود که چرا عجولانه تصمیم
گرفتم پس دقت کنید فکر کنید احساسات رو بذارید کنار تا تصمیم درست بگیرید خیلی حرف زدم
موفق باشید
 تشکر شده توسط: sinap
04-04-2015, 02:31 AM
ارسال: #4
نکن این کار رو برادر , اگر تخصص نداری و دست کم 5 سال آکواریوم نداشتی این کار رو نکن ؛ مولد ها وقتی جا و مکانشون تغیر میکنه ( بعد از خرید و انتقال به حوز تکثیر شما ) دچار استرس میشن و این امر ناشی به stop خوردن ماهی نر و یا ماده و گاهاً هر دو میشه , اگر حرفه ای باشی می تونی 80% اون هارو به حالت اول برگردونی در غیر این صورت فقط 10% شانس جفت گیری هستش , حال فرض کنیم جفت گیری شده و تخم ریزی هم شده ( فرض بر اینکه زنده زا نباشند ) , نگهداری از لارو ها خودش اصول داره دنگ و فنگ داره , ph بالا نباشه آب سنگین نباشه و کلی بد بختی دیگر , این کار نیاز به تجربه بسیااار زیادی داره
04-04-2015, 03:07 AM
ارسال: #5
درود
در صورتیکه به این کار علاقه دارید، اول در موردش مطالعه کنید ( بسیااار زیاد = برای هر کاری ) - کار رو یاد بگیرید و بعد استارت بزنید- یا با کسی که علمشو داره شریک شوید. به بازارش هم فکر کنید - بهتره در محلی که یه جورایی هم صنفتون هست مغازه بگیرید .

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
04-04-2015, 08:18 AM
ارسال: #6
با سلام سال نو مبارک امیدوارم موفق باشی من برای درمان خارش پوست و هرگونه وابستگی به پوست از قبیل قارچ گرفتگی .سوزش .پوسته شدن .کهیر. ریزش مو. درمان قطعی فقط تماس بگیرید و یرای یکبار خود را درمان نمائید جهت اطلاع شما دوستان وهدف یاری از هزینه های بیخود 09122282398 ایزدی
08-09-2015, 12:34 PM
ارسال: #7
سلام
من یه وقتی دنباله پرورش ماهی زینتی بودم و در این مورد تحقیقی انجام دادم که امیداورام به دردتون بخوره
اولش رفتم اکواریوم فروشی شهرمون ازش پرس جو کردم دربارهی بازار فروش پرسیدم گفتن اصلان دیگ مث قبل مردم برای خرید ماهی نمیان البته اینجا شهرستان هس شاید شهر شما فرق داشته باشه
پرورش بعضی از ماهی مث فلاور با پرت یافلاور نر ماده کردن نژادهای مث زد زد یا کامفا خلیی دیر جفت ویه قله فقط دو تا اونم به سختی میخورن و بازم احتمالات دیگر مث قارچ زدن تخم ها وخوردن شدن توسط مادرشون و خلی چیز های دیگ بستگی داره از این باید جون سالم به در ببره تازه انوقت باید سه چهار ماه بهشون غذا خوب دس سازی بدی تا به مرحله فروش برسند
و تکثیر تخصصی و به جز چند سالن تکثیر تو ایران بقیه سالن دارن بلد نیستن اکثر این ماهی مث گوپی مولد اسکار تگزاس و دیگر به اسونی گیر میاد تکثیرو نگه داری ادم تجریه یا تخصص زیادی نمی خواهد
اگر علاقه داری اون بحث فرق میکنه ولی از نظر اقتصادی میگی من از میشنوی بیخیال شو برو دنبال یه شغل دیگه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star با سرمایه 60الی70 تومن چیکارکنم که ماهی دوتومن درآمد داشته باشه؟ Amir@asd 2 1,359 10-31-2020 12:43 AM
آخرین ارسال: سعید م
  ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو ainstein 91 43,014 09-17-2017 12:49 AM
آخرین ارسال: nehzat
  یه بارشکست خوردم ول اینبارطوفانی شروع کردم.(پرورش ماهی) یوسف خادم پیر 46 11,369 03-03-2017 01:20 AM
آخرین ارسال: a@p
  چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت bax41 33 15,057 08-08-2015 11:20 PM
آخرین ارسال: pyman21
  پرورش گوسفند abbasnabizadeh 3 736 08-08-2015 11:01 PM
آخرین ارسال: Danial_Javadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS