سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: یک سفر و تعطیلی انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
10،000،000،000،000،000،000،000،000،000،000،000،000،000،000،000،000،000، ده هزار تریلیون تریلیون تریلیون تریلیون تومن یا ریال
همش همین
اینو که نوچه من (ابراهیمویچ) هم می تونه بده
چکشو بکشم .
معمولاً برای خرید یه کالا می زنن تو سر مال .
ولی من شیرین می خرم .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
چکشم پاس نمی کنم لنگ بمونید .
حالا آخرش؟ واقعیته یا سیزدهیه؟
ما هم رفتیم
ساده اومدیم و ساده هم میریم .....

انجمن بدون وجود این دو نازنین ............

دیگه لذتی نداره...................

خداحافظ برای همیشه.......................

امیدوارم که روزی برگردم و ببینم که این دو عزیز برگشتن....

سفر اصفهان هم به همه عزیزان خوش بگذره......
در این مدت کوتاه چند پیام تلفنی و پ.خ داشتم مبنی بر فروش انجمن. جالب اینکه همه عزیزان اقرار داشتند که جز خود ادمین عزیز و معاونت محترم قادر به اداره این انجمن نیستند. از من خواستند که عزیزان را از رفتن منصرف کنم.
سعی میکنم عزیزان را از مسافرت به آلمان منصرف کنم.
سلام خانم و مدیران
نمیدونم این تاپیک راسته یانه اما اگه دروغ سیزده نبود و واقعا قصد فروش دارید بنده به نمایندگی از یک شرکت دانش بنیان حاضریم سایت را به مبلغ خیلی خوبی بخریم. یکبارهم سال پیش به خود آقای کاظمی پیشنهاد دادیم.
البته محدودیت زمانی هم داریم و تا قبل از جشنوراه ایده 92 باید کارها تمام بشود.
فقط اگر اکی بود شماره ام را براتون پیغام میگذارم خبر بدید
مرسی
دوستان فعلا ما تا تیر هستیم، چی تند ند خداحافظی می کنید. سعی کنید در این جندماه باقی مانده بهترین باشید.
کاربری MASIHA قیمت را برایتان پ.خ می کنم فقط باید چند روز صبر کنید ببینیم پیشنهاد بالاتری داریم یا نه.
بعد از ما هم این انجمن به کار خودش ادامه خواهد داد...
نبوددددددددد
پیشنهاد بالای تریلیون
خدا حافظ همه شما عزیزانم.
دوستان عزیز سلام :

اتفاقی که در شرف و یا تصمیم به انجام آنست را می شد پیش بینی کرد .

البته صمیمیت بوجود آمده اعضا قابل ستایش است و اینکه از شرایط نامعلوم همگی ناراحت باشیم ولی ذکر یک نکته اینکه حضور اعضا و استادان گرامی و دوستان عزیز است که به این انجمن بها و ارزش می دهد ، اگر شرایط انجمن برای تبادل اندیشه ها توسط مدیران جدید باقی بماند ، ادمین و معاون عزیز می توانند همچنان به عنوان های دیگر کنار ما باشند و در کلیت قضیه فرقی نخواهد کرد و اینکه این دو عزیز از این راه به هدفهای آتی و همچنین تامین هزینه هایشان خواهند رسید .

گرچه من آینده انجمن را بسیار روشن می بینم و اگر ادمین عزیز بتوانند انجمن را حفظ کنند در آینده ارزشی بسیار بیشتر خواهد داشت ، گرچه انتظار می رفت در سفر اصفهان این موضوع را بصورت حضوری مطرح می کردند .

من از اینکه دوستانی به ارزش جواهرات در این انجمن یافته ام به خود می بالم و اینکه می توانم هنوز امیدوار به مصاحبت استادان باشم .

منتظر اتفاقات و شرایط جدید خواهیم بود ..................
HuhHuhHuh

اصلا دوست ندارم باور کنم!!!!!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع