سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: 500 هزار تومان ماهیانه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم ازتون
من از ماه آینده انشالله 500 هزار تومان ماهانه میره به حسابم که هیچ نیازی هم بهش ندارم و به قولی پول بیکار هستش
منظورم اینه خرجی چیزی ندارم که مصرف بشه
حالا سوالم اینه که بهترین کاری که میتونم با این 500 هزار ماهانه انجام بدم چیه که هم یه جورایی پولم راکد نباشه و هم سرگرم باشم خودم
منتظر جوابتونم ممنونم
50 نفر بازدید کننده داشته یکی از دوستان لطفا منو راهنمایی بکنه ممنون میشم
(12-06-2012 02:59 PM)sam127 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم ازتون
من از ماه آینده انشالله 500 هزار تومان ماهانه میره به حسابم که هیچ نیازی هم بهش ندارم و به قولی پول بیکار هستش
حالا سوالم اینه که بهترین کاری که میتونم با این 500 هزار ماهانه انجام بدم چیه که هم یه جورایی پولم راکد نباشه و هم سرگرم باشم خودم
منتظر جوابتونم ممنونم

یک پیشنهاد برای 100 هزار تومان ماهیانه
حتما برو یک بیمه زندگی نزد یکی از شرکت های مععتبر دراین خصوص باز کن وماهیانه100 هزار تومان واریز کن
تا اینطوری آینده ات یکطوری تضمین بشه
با اون مابقی پولت میتونی کارهای دیگر که دوست داری بکنی
سلام میتونی سایت های اینترنتی مخصوص فروش لوازم شارژ و.. بسازی هر 2 ماه تقریبا یکی میتونی بسازی همه ی اونایی که میزنن تو این کار بعد یک مدتی مجبور میشن درشو تخته کنن چون اولا زندگیشون به این سایتا بنده ( از لحاظ مالی ) دوما تحمل خاک خوردن سایتو ندارن .
اما شما هم به این پول احتیاج نداری هم میتونی 1 دو سال پاره وقت روش وقت بزاری اگه 1 یا 2 تاش جا بیوفته بعد دوران خاک خوری ماهیانه خوب واست میندازه
موفق باشی
میتونی خرید و فروش کنی از مبلغ کم شروع کن مثلا تو حیطه کار خودم زعفران خریداری کنی و به تالار یا رستوران بفروشی.مثلا با 500 تومن یک بسته 30 تایی یک مثقال بخری و بفروشی سودش 20 هزار تومن هست ماهی 20 بسته بخری و بفروشی میشه 400 تومن سود .
موفق باشی
(12-06-2012 07:19 PM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-06-2012 02:59 PM)sam127 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم ازتون
منتظر جوابتونم ممنونم

یک پیشنهاد برای 100 هزار تومان ماهیانه
حتما برو یک بیمه زندگی نزد یکی از شرکت های مععتبر دراین خصوص باز کن وماهیانه100 هزار تومان واریز کن
تا اینطوری آینده ات یکطوری تضمین بشه
با اون مابقی پولت میتونی کارهای دیگر که دوست داری بکنی

من بیمه هستم دوست من
(12-06-2012 08:01 PM)hamidtaha نوشته شده توسط: [ -> ]سلام میتونی سایت های اینترنتی مخصوص فروش لوازم شارژ و.. بسازی هر 2 ماه تقریبا یکی میتونی بسازی همه ی اونایی که میزنن تو این کار بعد یک مدتی مجبور میشن درشو تخته کنن چون اولا زندگیشون به این سایتا بنده ( از لحاظ مالی ) دوما تحمل خاک خوردن سایتو ندارن .
اما شما هم به این پول احتیاج نداری هم میتونی 1 دو سال پاره وقت روش وقت بزاری اگه 1 یا 2 تاش جا بیوفته بعد دوران خاک خوری ماهیانه خوب واست میندازه
موفق باشی

ممنون بابت نظرت ولی من وبسایت دارم به آدرس

http://www.iranparsi.com

که داره کم کم سود آور میشه درضمن تجربه ی فروشگاه اینترنتی هم داشتم قبلنا ولی جواب نداده دوست من
(12-06-2012 08:04 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]میتونی خرید و فروش کنی از مبلغ کم شروع کن مثلا تو حیطه کار خودم زعفران خریداری کنی و به تالار یا رستوران بفروشی.مثلا با 500 تومن یک بسته 30 تایی یک مثقال بخری و بفروشی سودش 20 هزار تومن هست ماهی 20 بسته بخری و بفروشی میشه 400 تومن سود .
موفق باشی

من هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم ولی به خرید و فروش هم علاقه دارم

میشه منو کامل تر راهنمایی کنید درمورد خرید و فروش زعفران
میتونی زعفرون را بصورت فله خریداری کنی و بسته بندی یک مثقالی بزنی و به رستورانها بدی ،اول کمی نونه بده ازمایش میکنند مطمئنا 50 مثقالی حداقل خرید میکنند .اینجوری سودت بیشتره.
ولی میتونی مرکز عرضه یک زعفرون که تو بازار زیاد هست را پیدا کنی و ازشون خریداری کنی (بدونن مشتری میشی باهات راه میان)بعد بفروشی .
موفق باشی
(12-06-2012 09:56 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]میتونی زعفرون را بصورت فله خریداری کنی و بسته بندی یک مثقالی بزنی و به رستورانها بدی ،اول کمی نونه بده ازمایش میکنند مطمئنا 50 مثقالی حداقل خرید میکنند .اینجوری سودت بیشتره.
ولی میتونی مرکز عرضه یک زعفرون که تو بازار زیاد هست را پیدا کنی و ازشون خریداری کنی (بدونن مشتری میشی باهات راه میان)بعد بفروشی .
موفق باشی

خب اکثر رستورانها از عمده فروشهای کیلو کیلو میخرن بنظرت میان از من خرده بگیرن؟
به نظر من هم کار خرید و فروش خوبه
(12-06-2012 10:55 PM)sam127 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-06-2012 09:56 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]میتونی زعفرون را بصورت فله خریداری کنی و بسته بندی یک مثقالی بزنی و به رستورانها بدی ،اول کمی نونه بده ازمایش میکنند مطمئنا 50 مثقالی حداقل خرید میکنند .اینجوری سودت بیشتره.
موفق باشی

خب اکثر رستورانها از عمده فروشهای کیلو کیلو میخرن بنظرت میان از من خرده بگیرن؟
دوست گرامی سلام
اولاً که فکر میکنم قصد میرعباس عزیز از این پیشنهاد فقط دادن ایده به شما بود و شما نیازی نیست حتماً و اختصاصاً به خرید و فروش زعفران بپردازید بلکه چون تخصص ایشان در خشکبار و مواد غذایی هست در این راستا به شما پیشنهاد داد.
دوماً اگر شما واقعاً این ایده را جدی گرفته و به آن علاقمند هستید میتوانید قدری وقت بگذارید و به چند رستوران سر بزنید و در این باره سئوال بفرمائید و تحقیق کنید.
سوماً و اساساً بر اساس لحن پرسش های شما پیشنهاد میکنم با مطالعه تاپیکهایی با موضوعات تعیین هدف-تغییر باورها-تغییر نگرش- اگر به من اعتماد دارید شرکت کنید و... روی ذهنتان بیشتر کار کنید تا خودتان به سطحی برسید که بتوانید نوع فعالیت و اهدافتان را تشخیص داده و بر اساس آنها خط مشی خود را تعیین کنید.
همچنین تاپیکهای صندلی داغ اعضای انجمن را نیز اگر بخوانید برایتان بسیار مفید خواهد بود.
موفق و هدفمند باشید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع