سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام یزدان عزیز
چندتا سوال داشتم
آیا فروش تک محصولی به صرفه هست؟
مثلا فقط تخم مرغ یا رانی؟
من همیشه ترسم از چک برگشتی بوده ولی الان که نقد شده بهتر میشه معامله کرد
نظر شما چیست؟
من تو فکر تولید نان خانگی هستم شما به عنوان یه فرد با تجربه چه نظری در این مورد دارین؟
چطور میشه از نظر فروش موفق شد
ممنون و سپاسگذار
لطفا در مورد پخش تخم مرغ هم یه سری توضیحاتی بدهید.
اینکه حداقل چقدر سرمایه می خواد ؟ چند درصد سودش هست؟راه های جذب مشتری چیه؟
صندلی داغ این هفته یک روز تمدید شد
(11-03-2012 12:48 AM)alimardaniyan نوشته شده توسط: [ -> ]آیا فروش تک محصولی به صرفه هست؟
مثلا فقط تخم مرغ یا رانی؟
من همیشه ترسم از چک برگشتی بوده ولی الان که نقد شده بهتر میشه معامله کرد
نظر شما چیست؟
من تو فکر تولید نان خانگی هستم شما به عنوان یه فرد با تجربه چه نظری در این مورد دارین؟
چطور میشه از نظر فروش موفق شد
درود
فروش تک محصولی اگه محصول از اقلام ضروری مصرفی باشه مثل تخم مرغ به صرفه هست ولی اجناسی که در اقلام مصرفی ضروری خانواده نیست به صرف نیست که تک محصولی روش کار کنی.
اگه با برنامه چک بکشی هیچ وقت برگشت نمی خوره و اگه بتونی اعتبار جمع کنی کسی نمیاد چک شمارو برگشت بزنه و میاد باهاتون صحبت میکنه و دلیل خالی بودن حساب رو ازتون میپرسه
نان خانگی شغلی نیست که بشه روش مانور داد به نظر من چون اولاً آرد رو باید به نرخ آزاد بخرید کلی هزینه گاز و آب و شاتر 4yajuyo و خیلی چیزای دیگه بدید آخر سر هم سود زیادی واسه خودتون نمیمونه.من پیشنهاد میدم دنبال نان صنعتی باشید که در کل کشور بتونید پخش کنید الان در کرمانشاه کل سوپرمارکت های شهر یک نوع نان صنعتی دارن که تولید کرج هستش و خوب هم فروش داره در بسته های 4 یا 5 تایی قیمتش هم فکر کنم 600 یا 700 تومنه.
(11-03-2012 01:10 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا در مورد پخش تخم مرغ هم یه سری توضیحاتی بدهید.
اینکه حداقل چقدر سرمایه می خواد ؟ چند درصد سودش هست؟راه های جذب مشتری چیه؟

اول بگم که این کار خیلی کاره جالبی نیست بخاطر بوی تخم مرغ ها4yajuyoDodgy
دوم اینکه باید تخم مرغهای شکسته رو باید از شانه تخم مرغ جدا کنی و به مغازه دار بدی
کا این خودش یکم چندش آوره35 سوم اینکه اگه مشتری خوب جمع کنی رو هر شانه تقریباً بین 600 تا 1000 تومن سود واست میمونه چون میدونید که در زمستان قیمت بالا و در تابستان یکم قیمتها پایین میاد.واسه سرمایه یک مغازه کوچیک 10 متری ،یک وانت اتاق دار واسه پخش نیاز داری و یکی دو میلیونم هم اگه بخوایید نقدی کارنکنید سرمایه نیاز دارید.انبار یا مغازه ای که میگیری حتماً جاش خنک باشه که تخم مرغها خراب نشن.
از همه چی گفتین الا سقف های کاذب ...

منم تازگی ها مث شما دوره اموزشی سقف کاذب کناف رو گذروندم ( چیز جالب نبود از نظر من) . الان هم با یکی از دوستان که تو کار نصب سقف های pvc هست میخوام بزنیم تو کار . سوالی که داشتم اینه که ما الان سقف ها رو از شهر شیراز سفارش میدیم و به خاطر باربری و بسته بندی هزینه زیادی رو دستمون میافته به همین خاطر تصمیم گرفتیم شرایط نماینگی یا حتی گرفتن شعبه یکی از این تولید کننذگان سقف ها رو بررسی کنیم . شما تو این زمینه تجربه ای دارین ؟

چه توصیه ای برایپیشرفت کسانی که تو کار نصب سقف کاذب pvc هستند دارید ؟
(11-03-2012 01:46 PM)azunited نوشته شده توسط: [ -> ]از همه چی گفتین الا سقف های کاذب ...

منم تازگی ها مث شما دوره اموزشی سقف کاذب کناف رو گذروندم ( چیز جالب نبود از نظر من) . الان هم با یکی از دوستان که تو کار نصب سقف های pvc هست میخوام بزنیم تو کار . سوالی که داشتم اینه که ما الان سقف ها رو از شهر شیراز سفارش میدیم و به خاطر باربری و بسته بندی هزینه زیادی رو دستمون میافته به همین خاطر تصمیم گرفتیم شرایط نماینگی یا حتی گرفتن شعبه یکی از این تولید کننذگان سقف ها رو بررسی کنیم . شما تو این زمینه تجربه ای دارین ؟

چه توصیه ای برایپیشرفت کسانی که تو کار نصب سقف کاذب pvc هستند دارید ؟

من بیشتر کار کناف انجام دادم ،سقف پی وی سی کمتر انجام دادم.دنبال گرفتن نمایندگی شرکت کناف ایران هم رفتم اما سرمایه زیادی می خواست که اون زمان من نداشتم تقریباً سال 89 بود.اگه بتونید نمایندگی بگیرید یا حتی عاملیت فروش بگیرید دیگه مشکل هزینه های سربار مثل هزینه کرایه بار و غیره رو ندارید و کل هزینه هارو خود شرکت تولید کننده متقبل میشه.شما سعی کنید از شرکت هایی که مصالح با کیفیت تولید میکنند نمایندگی بگیرید.توصیه میکنم هرکجا که میرید کار انجام بدبد با بهترین کیفیت کار رو تحویل بدید،مصالح باکیفیت سفارش بدید، با پیمانکارهای ساختمانی مدام در ارتباط باشید کافیه چندتاشون از کار شما راضی باشند دیگه نمیرسید کارشون رو انجام بدید10_004 چون به پیمانکاران دیگه معرفی میشید.سعی کنید یک اکیپ طراحی و اجرا تشکیل بدید خودتون هم این اکیپ رو مدیریت کنید.اگه میتونید یکی دوتا بازاریاب بگیرید و بفرستید ساختمانهای درحال ساخت که کار دیوارپوش و سقف و کناف رو بگیرند.سعی کنید تمام کارهای دکوراسیون رو گام به گام یاد بگیرید،ایده ها و طرح های جدید رو به پیمانکاران ساختمانی که باهاشون کار میکنید معرفی کنید حتماً خوششون میاد و استقبال میکنند،من خودم چندین ایده به یکی از نمایندگی های کرمانشاه معرفی کردم گفتم به شرطی که مسئول اجرای این کارها خودم باشم اونها هم موافقت کردند
یکی از ایده هایی که دادم گرفتن نمایندگی سقف کششی باریسول فرانسه بود که خیلی جالب بود ،دومین ایده ای که دادم کفپوشهایی بود که با فشار اومدن بهشون تولید نور میکردند،سومین ایده دیوارهایی بود که زمان عبور از روبروی اونها نور تولید می کنن،چهارمین ایده ای که به نمایندگی دادم گرفتن نمایندگی پارکت هایی بود که با فشار اوردن روشون تولید اکسیژن میکردن.و خیلی چیزای دیگه که قسمت نشد در این کار موفق بشم10_004 امیدوارم شما بتونید به امید حق موفق بشید
شما از کلاس ها و یا جزوه ها و یا هر مطلبی که مربوط به آموزش بازاریابی باشه استفاده کرده اید یا فقط به طور تجربی کار کرده اید؟
در کل بازاریابی شغل سختیه یا راحته؟
البته منظورم از بازاریابی ویزیتوری هست.
(11-03-2012 08:55 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]شما از کلاس ها و یا جزوه ها و یا هر مطلبی که مربوط به آموزش بازاریابی باشه استفاده کرده اید یا فقط به طور تجربی کار کرده اید؟
در کل بازاریابی شغل سختیه یا راحته؟
البته منظورم از بازاریابی ویزیتوری هست.

کلاس نه ولی مطلب و کتاب به خاطر علاقه خوندم و با تجارب خودم تونستم در این بحث تاحدی موفق باشم
اگه محصول خوب داشته باشی ،ویزیتوری راحته اگه نه، واسه یک شرکت بی نام و نشان و یا یک محصول بی کیفیت بخواهید بازاریابی کنید سخته
تشکر آقای نصرتی
پایان
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع