سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام جناب نصرتی
به نظرتون نمایندگی یک شرکت معتبر مثل تک ماکارن را بگیری بهتره یا یک شرکت که تازه شروع به کار کرده باشه ؟با توجه به اینکه سودی که شرکتهای معتبر و جا افتاده میدن خیلی کمه.
سلام
چند تا بازار یاب دارید و بهشون چقدر پرداخت میکنید؟
(10-30-2012 10:20 AM)sinior نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون اقای نصرتی

شما فقط نقد کار میکنید؟ یا چک هم قبول میکنید ؟ همه مغازه دار ها نقد کار میکنن؟

و اینکه میزان فروشتون نسبت به زمانی که دلار گرون نشده بود فرقی کرده ؟ کنتر شده یا بیشتر؟

بله من چون خودم نقد از تولید کننده خرید میکنم نقد هم میفروشم به مشتری.همه باید نقد کار کنند اگه نه من بهشون محصول نمیدم.
چون اجناس ما طوری نیست که مشتری توانایی خرید نداشته باشه زیاد بازار خراب نشده ولی در بازار رکود وجود داره

(10-30-2012 10:27 AM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام جناب نصرتی
به نظرتون نمایندگی یک شرکت معتبر مثل تک ماکارن را بگیری بهتره یا یک شرکت که تازه شروع به کار کرده باشه ؟با توجه به اینکه سودی که شرکتهای معتبر و جا افتاده میدن خیلی کمه.

درود به دوست خوبم

من خودم نظرم رو شرکت های تولیدی تازه کاره به شرطی که محصولش با کیفیت و به قیمت باشه.بله شرکتهایی که جا افتادن سود کمتری بابت فروش میدن و یک مزیتی که دارند اینکه بازارشون محیاست و سختی کار ندارند.من دنبال محصولاتی هستم که جدید باشن و کمتر در کرمانشاه نمونه مشابه داشته باشند.
(10-30-2012 10:46 AM)vahid61 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
چند تا بازار یاب دارید و بهشون چقدر پرداخت میکنید؟

من به بازاریابی علاقمند شدم 4yajuyo و کمتر بازاریاب میگیرم ولی 2.5 درصد کل فروش بهشون پرداخت میکنم
در صورت فروش عالی 3 درصد کل فروش
بازاریابهاتون کار فروش رو هم انجام میدن ؟ یعنی همزمان هم محصولو میبره معرفی کنه و بفروشه ؟ یا فروشنده هم بعد از بازاریاب میره؟

چه مجوزهایی برای این کار نیاز هست؟
با سلام
جناب آقاي نصرتي استان كرمانشاه داراي چه محصولاتي ميباشد كه بتوان نسبت به تهيه و فروش آن در استانهاي ديگر اقدام نمود.با تشكر
(10-30-2012 02:58 PM)sinior نوشته شده توسط: [ -> ]بازاریابهاتون کار فروش رو هم انجام میدن ؟ یعنی همزمان هم محصولو میبره معرفی کنه و بفروشه ؟ یا فروشنده هم بعد از بازاریاب میره؟

چه مجوزهایی برای این کار نیاز هست؟

اول بازاریاب درب مغازه میره سفارش میگیره بصورت پیش فاکتور، بعد پیش فاکتور رو به مسئول انبار میده مجوز خروج از انبار صادر میشه بار تحویل موزع یا همون توزیع کننده میشه و اون تحویل مشتری میده.

اگه مجوز بگیرید مالیات هم باید بدید 18
یا باید یک شرکت پخش موادغذایی ثبت کنید که شرایط خاص خودش رو داره که فکر کنم سخت باشه نمیدونم ،من که ازین راه وارد نشدم 35
یا یک شرکت ثبت کنید با مسئولیت محدود و در اساسنامه کار پخش مواد غذایی هم درج کنی.
در زیر شرایط ثبت شرکت پخش رو میتونید مطالعه کنید :
مراحل صدور مجوز جهت فعالیت شرکت های پخش و یا تامین کنندگان متقاضی مجوز پخش
یعنی برای هر بار فروش ، بازاریاب باید بره اول دم مغازه ، پیش فاکتور بشه بعد به مغازه جنس میدین؟

مشتری هاتون ثابت نیستن ؟ یعنی طرف حساب بازریابه ؟ هر چی سفارش بگیره ، فروشنده تحویل میده؟
اگه امکانش هست این مشاغل رو تعریف کنید
مدیر فروش
سرپرست فروش

ویزیتور

بازاریاب
(10-30-2012 03:33 PM)omid6020 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
جناب آقاي نصرتي استان كرمانشاه داراي چه محصولاتي ميباشد كه بتوان نسبت به تهيه و فروش آن در استانهاي ديگر اقدام نمود.با تشكر

کرمانشاه چند تا کارخانه و تولیدی خوب داره که میشه ازشون واسه شهرهای دیگه که نمایندگی ندارند نمایندگی گرفت مثلاً رب روژین ،قند و شکر اسلام آباد غرب ،لبنیات بیستون ،کیک و کلوچه نظری ،.....
حبوبات فله هم میتونم نخود کرمانشاه رو معرفی کنم که خیلی معروف هستش
هم میشه روش سرمایه گذاری کرد
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع