سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بوی جوی مولیان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
ما هم همين احساس را داريممممممممممم
ممنون از یادآوری خوبتان
به یاد جناب قربانیان، جناب قهرمانی و میلاد و عزیزان دیگر که خیلی کم پیدا هستند، هستیم.
امیدواریم هر کجا هستند شاد و سلامت باشند.
خوشحالیم که دوباره اقا مصطفی و سبحان عزیز و برخی عزیزان هم در کنار ما هستند.

یکی از دوستان هم خواستند تا برایش دعا کنیم، دعای ما همیشه پشت و پناه عزیزان و دوستان گلمان است و امیدواریم بزودی مشکلشان حل شود.
دوستان عزيز سلام اميدوارم همگي خوب و خوش و سلامت باشيد لازم ميدانم ازهمه عزيزاني كه درجريان بيماري پسرم با دعاي خير خود چه دراينجا و چه از طريق ايميل پيامك تماس تلفني و پيام خصوصي بنده را شرمنده محبتهاي بي شائبه خودشان كردند صميمانه تشكر كنم و ازكاميارعزيز كه درطول اين مدت دائما جوياي احوال اين حقير و بنده زاده بودندكمال سپاسگزاري را دارم اميدوارم هميشه دركنارعزيزانتان سالم و تندرست باشيد و باران ثروت مادي و معنوي هميشه برسرتان ببارد اگر عمري باشد و خداتوفيق بدهد بعنوان قطره اي ناچيز ازاين درياي خروشان درخدمت بزرگواران خواهم بود%
سلام آقا رضا
خوبي؟ خوشي؟ حال بزرگ مرده آينده ما چظور هست؟
به عزيزمان بگو
اينجا عمو ها وعمه هاش ازته دلشون براش دعا كردن كه زودتر خوب بشه

ولي مجاني دعا نكرديم ها
خوب كه شدي بايد برامون يك شعر ويك نقاشي قشنگ بكشي

از طرف من ببوس بزرگ مرد آينده رو آقا رضا
خيلي خوشحاليم كه آقاي پولكي با احساس انجمن باز به اينجا بازگشتند
سلام احمدجان خوبيدانشاالله شكرخدابهترند فقط دوتا ازدندانهاي جلو(فك بالا) شكسته وكمي سرگيجه دارند ولي دكترهاميگويندخطررفع شده است بنده شرمنده محبتهاي همه شماعزيزان هستم منكه نميتوانم جبران كنم خدا خودش جزاي خير به همه شما گراميان عطافرمايد نذركرده ام وقتي كامل خوب شد بياورمش پابوس امام رضا(ع) كه انشاالله اگر قسمت بشودبراي دست بوسي خدمت عمويشان هم ميرسيم عليرضا هم سلام ميرساند و ازدور بردستان همه شمابزرگواران بوسه ميزند اللهم اجعل عواقب امورناخيرا
(06-02-2012 01:27 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]خيلي خوشحاليم كه آقاي پولكي با احساس انجمن باز به اينجا بازگشتند
ممنون استاد بزرگوار خداانشاالله ازخواهري كمتان نكند ودرتمامي مراحل زندگي شاد و موفق باشيدآقا كامياركه درطول اين مدت حسابي مارا شرمنده كردند خداخيرشان بدهدسرافرازباشيد
با سلام خدمت دوستان عزیز ببخشید مشکلی برای اقای هوشنگ قربانیان پیش امده است ایشون اخرین باری در این انجمن لاگین کردند 45 روز پیش بوده است .
در ضمن من یک پیام به ایشان فرستادم از طریق سایت و منتظر جواب هستم و الان چند روز بهش جواب نداده است چون در انجمن لاگین نکرده اند .
کسی راه نمی برد ایشون کجاست
نه اتفاقا اکنون با ایشان تلفنی صحبت می کردم. همه چیز خب و خوش و عالیست و ایشان درگیر ساخت ویلا در شمال هستند.
ان شاالله کمی هم که سرشان خلوت شد در انجمن خواهیم دیدشان!
با سلام به همه عزیزان. من امروز با ادمین عزیز تماس تلفنی داشتم و علت کم سر زدن به انجمن را برای عزیزمان توضیح دادم. واقعا دلم برای تک تک شما تنگ شده.انشالله این دیر خدمت رسیدن به حضور عزیزان خیری باشد برای جمع شدن همگان در یک جای باصفا.
خوشحالم كه آقاي قربانيان عزيز را دوباره در جمعمان ميبينم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع