سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بوی جوی مولیان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
چند روزی از آقای نامی عزیز خبری نیست کسی اطلاعی از ایشان ندارد!.واقعا جایشان خالی است.
(02-23-2013 05:38 PM)مجید (...)™ نوشته شده توسط: [ -> ]از مهدی گل محمدی،محمدرضا و حامدکرمی چند روزی است خبری نیست.اميدواريم هرجا هستند روزگار بر وفق مرادشان باشد.
جای آقا هوشنگ خیلی خالی استA00 (129)

ممنون مجید عزیز که به یاده ما بودید.
توی این چند روز خیلی از دوستان از طریقهای مختلف جویای احوالات ما بودند که همین جا از همشون تشکر بسیار دارم.
نت ما توی دفتر وصل نشده به خاطره همین در وصل شدن به انجمن یک مقداری مشکل داریم.
و اینکه توی این چند وقته جلسات فشرده زیادی داشتیم به هر حال شروع هر کاری اوایلش یک مقداری فشردگی هست که انشالله به موفقیت ختم خواهد شد.

یا علی
(02-23-2013 10:22 PM)soltan_sal نوشته شده توسط: [ -> ]چند روزی از آقای نامی عزیز خبری نیست کسی اطلاعی از ایشان ندارد!.واقعا جایشان خالی است.

استاد نامی یه چند وقتی فشردگی کاری دارند. وجلسات سالیانه بسیار زیادی خواهند داشت.
ولی انشالله بزودی تشریف خواهند اورد.
جناب قربانیان کجا هستند ؟!
به نظر میاد هنوز اینترنتشون وصل نشده.
واقعا جای خالیشون احساس میشه .
خدا نگهدارشون باشه.
آقای سجاد دانشفر (آقای ایده) و بهداد عزیز و دلشاد حسین پور عزیز جایشان در انجمن خالی است.
از دیدن Peanut هم خوشحال شدم.
هر کجا هستند دلشان شاد باشد.
(02-10-2013 06:58 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-10-2013 05:48 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]یاد peanut عزیز و دوست داشتنی هم به خیر...
با اون نوشته های قشنگشون و اون انرژی نامحدودی که دارند
انشالله هر جا هستند خوش و خرم باشند.
واقعا جایشان خالی است.

دوستانِ عزیز و مهربون سلام

من چند وقت بود که سرم شلوغ بود البته هنوزم هست ولی‌ خوب یکی‌ دوتا چیزایی که روشون کار می‌کردم به امیدِ خدا داره می‌افته تو غلتک.

خواستم از همه کسانی‌ که برم مسج دادن و هم اینجا یا تو ذهنشون یادم بودن تشکر کنم. خیلی‌ به من لطف دارید.

گاهی‌ با تلفن میام اینجا ولی‌ متاسفانه تلفنم فارسی نمینویسه و فقط می‌تونم تشکر کنم اون موقع ها. خلاصه ببخشید.

عید نوروز همگی‌ مبارک 12_002
واقعا چه قدر جاش خالیه

کامیار جان هر جا هستی خدا پشت و پناهت باشد
بهنام ذوالفقارزاده عزیز هم کم پیدا هستند.
انشالله خوش و خرم باشند.
یاد امیر یزدانی عزیز و کنجکاو به خیر...
با اون سوالات دقیق و جالبشون.
انشاالله سلامت و موفق باشند.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع