سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چگونه نمایندگی یک محصول خارجی را بگیریم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
این سوال برای من همیشه جالب بوده است و آیا دوستان تا کنون در این زمینه تجربه ای داشته اند و نمایندگی برند خاصی را گرفته اند؟
بنده با یکی از دوستانم که در ایران نمایندگی شرکت HAK چین می باشد در ارتباط هستم
این شرکت تولید کننده بیش از 20 مدل خودکار می باشد
دوست من با این شرکت که در چین می باشد کار می کند و سالانه چیزی حدود 8 کانتینر انواع و اقسام خودکار را وارد می کند.
حداقل سود او از این کار 200میلیون در سال می باشد.
او واقعا نمایندگی نیست و همینطوری خود را نماینده آنها می داند و قیمت هایشهم واقعا استثناییست
انحصاری است یا خیر؟
اطلاع دارید که چگونه از ابتدا اقدام کرده است و مراحل آن چگونه است؟
خیر انحصاری نیست
او سال 85 به چین رفت و شرکتی را در آنجا پیدا کرد و با او شروع به کار کرد طوری که تمام کارهای ارسال را خود شرکت انجام داده و دوست بنده فقط جهت تأیید سفارشات مورد نظر سالی 4 بار به چین می رود
جالب بود مرسی.
امیدوارم هرچه زود تر بزرگترین شرکت تبلیغاتی را در ایران بزنیم
بنده هم با با گرفتن کارت پایان خدمتم برای وارد کردن هدایای تبلیغاتی به چین خواهم رفت.
کاش می شد در کشور خودمان این محصولات را به قیمت مناسب تولید کنیم تا نان به خانه هم وطنان خودمان برود!کاش!
می شود فقط یک مقدار همت می خواهد
ما می توانیم به چین برویم و دستگاه های تولید این خودکار ها را بخریم و وارد ایران کنیم
فکر میکنم مهم مواد اولیه و کارگرهای ارزان چینیست که هیچ کس در دنیا نمی تواند با این جمعیت تولیدکننده ارزان مبارزه کند!!وآمریکا با آن قدرتش را به زانو درآورده است!مهم جاافتادن فرهنگ استفاده از کالاهای وطنی است!
چینی ها در ایران و سایر کشورها مواد بازیافتی چون پت (بطری های خالی نوشابه ) را به قیمت پائین خریداری کرده و پس از آسیاب کردن آنرا به چین صادر میکنند.
(06-10-2011 12:25 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]امیدوارم هرچه زود تر بزرگترین شرکت تبلیغاتی را در ایران بزنیم
بنده هم با با گرفتن کارت پایان خدمتم برای وارد کردن هدایای تبلیغاتی به چین خواهم رفت.

در رابطه با این مسئله من الان ایمیلی به یک شرکت فرستادم . جواب را در همین صفحه اعلام خواهم کرد.موفقتر باسید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع