سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه پايتخت (تهران و كرج)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(05-11-2012 01:37 PM)سعید.کرمی نوشته شده توسط: [ -> ]اسلامشهر-واوان

به به ! یه همشهری پیدا کردم 36 36
10_004
افشين هستم
ساكن كرج
محل كار تهران
(10-04-2013 01:41 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]عزیزان تهرانی و کرجی:
اکثرا روز پنجشنبه ها عزیزان انجمن در دفتر راهکار جمع شده و در مورد ایده های خود صحبت میکنند. نیاز به هماهنگی و وقت قبلی نیست.

با سلام
اگر اكانش هست آدرس دفتر رو بفرماييد .قول ميديم بيشتر از يك فنجان چاي مزاحمتي نداشته باشيم.يا حق10_004
تاپیک گروه تهران رسما زیر خاکی شده
این همه اساتید داریم توی این سایت که ساکن تهران و کرج هستن ، لطفا جلسات رو پیگیری کنند که افراد تازه واردی مثل من هم بتونیم استفاده کنیم از تجربیاتشون
بنده هم تن گرافیک هستم مشاور و مجری چاپ و تبلیغات
تازه واردم و ساکن بلوار ارتش (مینی سیتی سابق)
بنده ایمیلهام رو بیشتر چک میکنم تا موبایلم رو : tan_graphic@yahoo.com و tangraphic1@gmail.com
البته بخاطر داشتن بچه نوزاد شاید خیلی پرنگ نتونم تو همایشهاتون حضور پیدا کنم.
احمد از نعمت آباد تهران/ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت
سلام
رحیم هستم از اسلامشهر-محل کارمم توی چهاردانگه هست
اولا بابت سایت خوبتون ممنون
دومن ازاشنایی با دوستای گلم واقعا خرسندم
تحصیلات عالیه ندارم ولی در زمینه قطعه سازی (بادستگاههای تراش ،فرز)اتوماتیک ودستی
طراحی وساخت جکهای هیدرولیک (یکطرفه ودوطرفه)،طراحی وساخت پاور یونیت(پاور پک ) تقریبا توکارم حرفه ای هستم
4سال هم مغازه خدمات تراشکاری داشتم ولی درامدش برام رضایت بخش نبود جمش کردم الان باز تویه بازرگانی هیدرولیکی کار میکنم ولی باز به سرم زده کارگاه باز کنم ولی بادید متفاوت تردر زمینه هیدرولیک
ترس دارم وامروز وفردا میکنم به امید روزی که به خودم قالب بشم انشاا...
درضمن دوستان طراحی سایت با جوملا هم میکنم البته بعنوان تفریح وقت گذرانی (tsaitalmahdi.ir)مثبت توی وب تو وبگردی هم بیشتر مطالب اموزشی جوملا رو دنبال میکنم والبته اخیرن سایت دوست داشتنی میلیاردر های عزیز 12_002
سلام دوستان
من مدت زیادی هست (تقریبا یک سالو نیم) که به این فروم سر میزنم و از مطالبش استفاده میکنم اما امروز تصمیم گرفتم جدی تر اینجا فعالیت کنم و بلاخره ثبت نام کردم.
شاهین هستم از ستارخان
تازه درسم تموم شده مهندسی الکترونیک
بصورت پاره وقت کامپیوتر و تندخوانی تدریس میکنم و شدیدا دنبال راهکاری هستم که بتونم در آینده میلیاردر باشم.
سلام و درود
آیا جلسات هفتگی در تهران برگزار میشه؟
سلام

تهران - تهرانپارس

مثل اینکه انجمن زیاد فعال نیست !!!
سلام من وحید هستم از تهران کارمندم اوضای خوبی دارن ولی مثل همه اونایی که اینجا هستن دنبال بالا رفتن و میلیاردر شدنم امیوارم بتونیم بهم کمک کنیم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع