سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اگه یه روز گنج پیدا کنید چی کارش می کنید؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
اگه یه روز گنج پیدا کنید چی کارش می کنید؟
همین کارهائی که امروز انجام میدم باضافه کمی ولخرج تر.
(05-06-2012 09:32 AM)میلاد نوشته شده توسط: [ -> ]اگه یه روز گنج پیدا کنید چی کارش می کنید؟
ميزنم به اون در كه انگار پيداش نكردم. و رد ميشم از كنارش
چون تو ايران اگر گنجي پيدا كنيد براي شما نيست و براي مملكت هست و تازه شانس بياوريد كه همان چيزي كه قبل پيدا كردن گنج داشتيد را از شما دريافت نكنند.
(05-06-2012 10:52 AM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-06-2012 09:32 AM)میلاد نوشته شده توسط: [ -> ]اگه یه روز گنج پیدا کنید چی کارش می کنید؟
چون تو ايران اگر گنجي پيدا كنيد براي شما نيست و براي مملكت هست و تازه شانس بياوريد كه همان چيزي كه قبل پيدا كردن گنج داشتيد را از شما دريافت نكنند.

شاید در ایران پیدا نکردید.اون وقت چی؟
باهاش لذت میبرم
چیزهایی که تو زندگیم نداشتم رو به مرحله اجرا میزارم
(05-06-2012 11:11 AM)میلاد نوشته شده توسط: [ -> ]

Big GrinBig GrinBig Grin
ميلاد جان وطن ما كجاست؟؟؟
ايران
شما هرجا كه بريد اخرش ميخواهيد باز گرديد به ايران.گنج رو هم نميتونيد با خودتان بياريدSmile(اگر بخواهيم واقع بين باشيم اينطور خواهد بود)
اما حالا جداي اين واقعيت هاي كه هست.من به ايني كه هستم راضي هستم.بازم از كنارش رد ميشم.
(05-06-2012 11:17 AM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-06-2012 11:11 AM)میلاد نوشته شده توسط: [ -> ]

Big GrinBig GrinBig Grin
ميلاد جان وطن ما كجاست؟؟؟
ايران
شما هرجا كه بريد اخرش ميخواهيد باز گرديد به ايران.گنج رو هم نميتونيد با خودتان بياريدSmile(اگر بخواهيم واقع بين باشيم اينطور خواهد بود)
اما حالا جداي اين واقعيت هاي كه هست.من به ايني كه هستم راضي هستم.بازم از كنارش رد ميشم.

گنج را نميشه بیاریم،پولش را که میشه آورد

همه نظر بدین ، آخرش یک سوال جالبتر دارم
اول اینکه یک موسسه خیریه برای وام دادن راحت به جوانان میزنم دوم صندوق انجمن را افتتاح میکنم بعداز آنهم چند مورد مایحتاج زندگی را تهیه میکنم و دوست دارم کارخانه بزرگی را بسازم وبا مشارکت جوانان مملکتم بزرگترین تولید کننده شویم و تمامی آنها را سهامدار کارخانه میکنم
البته اگه این گنج طلا باشدوبشه پولش کنیم
اول یکی از آرزوهای مامان و بابامو برآورده میکنم هرچی باشهTongue
بعد یه کسب و کار عالی راه میندازم واسه خودم و نزدیکانم و همواره گسترشش میدادم تا به چندی شاخه سودآور تبدیل شه Cool
بعد یه موسسه خیریه هس تو مشهد بنام فتح المبین که مربوط به دختران بی سرپرست و کم توان ذهنیه که زیاد از نظر سیستم تهویه و امکانات رفاهی مناسب نیس با یه قسمت از گنج هم به اونجا میرسم و به کلا موسسه هایی ازین قبیل که سطح زندگی بچه ها خیلی پایینه کمک میکنم.
یه ویلا میخرم تو هاوایی Big Grin یکیم تو جنگل های رشتBig Grin
خرج تحصیلی چند دانش آموز محتاج بهده میگرفتم..
بقیشم که دیگه بمونه واسه زرق و برقای زندگیBig Grin
به زندگیم ادامه میدادم......... وباز هم لذت می بردم از زندگی زیبا
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع