سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اگه یه روز گنج پیدا کنید چی کارش می کنید؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
من اگه گنج پیدا کنم اولین کاری که میکنم یه ماشین آخرین سیستم میندازم زیر پام
بعدش هم با بقیه پول یه تجارت کلون راه میندازم
من یه مرکز تفریحی درست می کردم یه استخر یه فضای سبز یه پیست اسب دوانی یه شهربازی این طوری هم یه عالمه از ادم ها رو براشون کار درست می کردم هم این گنج رو دو برابر می کردم و با سودش هم به بجه های فقیر کمک کنم وهم اینکه دوباره ایجاد اشتغال کنم اخه حس می کنم مردم ایران خیلی تفریح ندارن
زندگی می کردم . سعی می کردم یه جوری به بقیه خیر برسونم
همین کاری رو که الان دارم انجام میدمو در حد گسترده انجام میدادم و بعلاوه یه کمک بسیار بزرگ به موسسه محک میکردم و به چند تا جوون که میخوان ازدواج کنن کمک میکردم.
ما كه تا نزديكش رفتيم ولي از دستمون پريد
(05-07-2012 10:10 AM)hotdvd نوشته شده توسط: [ -> ]ما كه تا نزديكش رفتيم ولي از دستمون پريد

تعریف کن
نابرده عشق گنج میسر نمی شود

ای امضا محمد خیلی به من قدرت میده.
من الان به گنج واقعی رسیدم.گنجی که شما در رابطه با اونصحبت می کنید بدرد من نمیخوره.اگر هم پیداش کنم نیازی بهش ندارم و ار هم پیداش نکنم حسرت نمی خورم.

چون خدا به من بزرگترین گنج رو به صورت رایگان بهم داده و اون فکر و عقل منه.من با این فکرم می تونم دنیا رو بهم بریزم.

پس یادتون باشه همتون یه گنجینه بزرگ به نام فکر دارید ، که با کمک اون می تونید به هرچی دلتون میخواد برسید.
سرمایه گزاری
سلام
این سوال رو من امروز از یکی از دوستان پرسیدم جواب قشنگی داد؟
گفت : میدم به همسرم
پرسیدم چرا؟
جواب داد:چون همسرم همه زندگی منه.وقتی اون خوشحال و راضی باشه انگار تموم دنیا مال منه.
جواب قشنگیه نه؟
موفق باشید
اگه يه روزي يه گنجي پيدا كنم ، اول ميرم ياد ميگيرم چطور اون گنج رو سرمايه گذاري كنم ، بعدش ميرم زبان خارجي ام رو تقويت مي كنم ! بعد از يه سرمايه گذاري توووووپ ،ميرم سفر دور دنيا همه جاي دنيا رو مي بينم ! حسابي مي گردم و لذتش رو مي برم !
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع