سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
سلام به هم استانی های عزیز. بنده کارشناس ارشد کشاورزی دارم. فعلن هیچ کار و طرحی رو نتونستم شروع کنم. شرکت شیلات تاسیس کردیم ک به همت عالی مسولین از این شرکت فقط اسمش موند. حالا هم در پی کارها و طرح های سود آور کشاورزی هستم. به کمک دوستان هم احتیاج دارم.
سلام
خوش اومدید
ما تو کار ورمی کمپوست هستیم در گنبد کاووس
در خدمتتون هستیم
محمد هستم ...دانشجوی کامپیوتر...من هم خواستم فقط اعلام کنم هستم اما در حال حاظر دارم مطالب انجمن رو میخونم تا ببینم کجای کار قرار دارم و بعد انشا الله استارت کارم رو بزنم یا علی
سلام دوستان من مهدی 27 ساله ساکن شهرستان گرگان و کارشناسی ماشینهای کشاورزی دارم . عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی . در حال حاضر ی سوپر مارکت نقلی دارم( خب چه میشه کرد! ) خیلی خوشحالم که با این سایت و این جمع آشنا شدم 10_004
سلام دوست من . منم لیسانس کشاورزی و سوپر مارکت دارم. در مورد افزایش فروش و جذب مشتری اگر ایده ای دارید خوشحال میشم بگید.
دوستان من ایده ای دارم در زمینه یک نوع سیستم بازاریابی و فروش بر اساس جایزه و قرعه کشی .شرکتی تاسیس و مثلا با فروشگاهی قرار داد میبنده. تمام اجناس فروشگاه دارای بر چسب قرعه کشی با کدی مخصوص میشه . مشتری بعد از خرید کد محصول رو به شماره پیامک نوشته شده بر روی برچسب پیامک میکنه. و در قرعه کشی ماهانه یا هفتگی ( بسته به نوع قرار داد با فروشگاه ) شرکت داده میشه . لطفا نظرات خودتونو راجب این ایده بگید .
سلام مهدی جان خوش اومدی.چند وقته کار سوپر مارکت میکنی؟
متراژ مغازه ؟موقعیتش چطوره؟
آیا علاقه درای
فروش روزانه ات چنده
سلام دوست من . راستش من به کاری که درامد خوبی داشته باشه علاقه مندم .و هرچقدر بررسی کردم با سرمایه کم فقط همین شغل به ذهنم رسید . مغازه من در حدود بیست متره داخل کوچه است . موقعیتش چندان دلچسب نیست .ماهانه پانزده میلیون فروش دارم که یک میلیون پس انداز میکنم. دلم میخواد یجوری مشتریام زیاد بشن اما نمیدونم چکار کنم.دنبال این بودم ی کار در حین مغازه داری انجام بدم مثلا بسته بندی اجیل و .... به اینترنت و کامپیوتر دسترسی دارم.و خیلی دوس دارم بیشتر پول دربیارم.
(12-22-2013 03:48 PM)مهدی ر نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست من . راستش من به کاری که درامد خوبی داشته باشه علاقه مندم .و هرچقدر بررسی کردم با سرمایه کم فقط همین شغل به ذهنم رسید . مغازه من در حدود بیست متره داخل کوچه است . موقعیتش چندان دلچسب نیست .ماهانه پانزده میلیون فروش دارم که یک میلیون پس انداز میکنم. دلم میخواد یجوری مشتریام زیاد بشن اما نمیدونم چکار کنم.دنبال این بودم ی کار در حین مغازه داری انجام بدم مثلا بسته بندی اجیل و .... به اینترنت و کامپیوتر دسترسی دارم.و خیلی دوس دارم بیشتر پول دربیارم.
ببین مهدی عزیز از نوع حرف زدن میشه گفت ک دلسرد و ناامید هستی اما اینجوری نباش.15میلیون فروش ماهانه بسیار خوبه و مطمئن باش میتونی فروش ماهانه خودتو تا 30 میلیون هم بالا ببری.
الان چند وقته شروع کردی؟
1-جنساتو جور کن.
2-سیب زمینی و گوجه وپیاز ب اندازه کم جلو مغازه بیار
3-سعی کن با مشتری راحت حرف بزنی و اگه جنسی رو تخفیف میدی حتما بگو ک مثلا 1000 تومان تخفیف دام
4-از مشتری هات تشکر کن .شاید خیلی هاشون 10 تا مغازه دیگه رو بخاطر شما رد میکنن تا ب شما برسن
شماره تو پیام خصوصی کن.انشاالله مسیرم گرگان افتاد میام پیشت
نا امید نیستم عزیز فقط از تکرار و روزمرگی خسته شدم . دلم میخواد پول بیشتری دربیارم . چون الان جوونم و توانایی کار دارم .
عرفان جان فکر کنم الان بابل باشی نه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع