سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
سلام به همه بچه های گلستانی
در مورد بحث تشکیل انجمن های استانی هر کدام از دوستتان ایده و راه حلی داره بگه.
من برای تشکیل این انجمن های حضوری اعلام آمادگی می کنم.
لطفا به یک اجماعی برسیم
hamidoga@chmail.ir
خيلي خوبه من هم خوشحال ميشم و در خدمتتون هستيم
سلام، به توصیه دوستان اسم پروفایلمو عوض کردم
(06-18-2013 01:47 PM)hamidoga نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه بچه های گلستانی
در مورد بحث تشکیل انجمن های استانی هر کدام از دوستتان ایده و راه حلی داره بگه.
من برای تشکیل این انجمن های حضوری اعلام آمادگی می کنم.
لطفا به یک اجماعی برسیم
hamidoga@chmail.ir
برنامه ریزی کنیم و ی روز رو برای تشکیل جلسه حضوری مشخص کنیم تا اعضای عزیز گلستانی استارت کار گروهی رو بزنیم
سلام به همه بچه گلستانی ها علی هستم ساکن مینودشت
کارشناسی متالورژی مواد دارم .. و فعلا بیکارم اگر کاری هست من هم هستم
(07-29-2013 06:27 AM)salamon24 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه بچه گلستانی ها علی هستم ساکن مینودشت

سلام علی جان.کجای مینودشت ساکن هستی؟خیابان ولی عصر.اول خیابان بشتر.روبروی کودکستان امید انقلاب.سوپر امیرعلی.من اینجا هستم.خوشحال میشم ببینمتون10_00410_00410_004
(07-29-2013 09:49 AM)habib tousi نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-29-2013 06:27 AM)salamon24 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه بچه گلستانی ها علی هستم ساکن مینودشت

سلام علی جان.کجای مینودشت ساکن هستی؟خیابان ولی عصر.اول خیابان بشتر.روبروی کودکستان امید انقلاب.سوپر امیرعلی.من اینجا هستم.خوشحال میشم ببینمتون10_00410_00410_004
حتما10_00412_002
با سلام به دوستان من احسان هستم از گرگان کارشناس مدیریت صنعتی و مکانیک صنایع طرح مشترک ایران و آلمان با سابقه راه اندازی 2 کار تولیدی ( دستمال کاغذی و کیسه های پلی پروپیلن) و تحلیل چارت های بازارهای مالی و سرمایه ای (بورس) در حال حاضر بیشتر مایل به شروع کاری در زمینه فروش مواد غذایی هستم ولی در زمینه های تولید و صنعت هم خوشحال میشم اگر بتوانم برای دوستان مخصوصا همشهری های خوبم مفید باشم. در زمینه آشنایی و آموزش دوستان همراه تحلیل بازارهای مالی و بورس هم مایلم فعالیت داشته باشم.
IdeaIdeaIdea
(08-20-2012 01:23 PM)hakim178 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه هم استانیها
من عبدالحکیم بایی هستم . شرکت ساختمانی دارم و پیمانکار پروژه های دولتی .
حدود 3 سال هستش که با بورس آشنا شدم و در این بین با بازار آتی سکه طلا ( فیوچرز) آشنا شدم . اکنون به تدریس تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در استان گلستان و شهر مشهد هم مشغول هستم.
اولا برای همکاری در مورد کارهایی که در استان تعریف میکنید در خدمت هستم و همچنین برای آشنایی میتونین به من ایمیل بزنید و یا به وبلاگ من مراجعه کنید. ولی حتما بهم بگین که از طریق این انجمن با من آشنا شدین.
موفق و پرسود باشید
ایمیل : ab_ha5674@yahoo.com
وبلاگ : atitalla.blogfa.com
من هومن هستم از گرگان
لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و در زمینه خرید و فروش ضایعات کارتن و پلاستیک فعالیت دارم و البته در زمینه بورس هم دارم آموزش می بینم ..... حالا من در چه زمینه ای میتونم کمک کنم؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع