سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
دوستان کسی از بچه های گرگان خواست شریکی کار کنه اطلاع بده بنده هستم ....
سلام در مورد توانایی استان برنامه ریزی کنید
سلام دوستان من مصطفی هستم 27ساله لیسانس بهداشت حرفه ای ام .امروز خیلی خوشحالم ک با این سایت اشنا شدم ساکن گنبد کاووسم .دوستان زیادی رو دیدم ک مدرک دارن مثل من و اما توی رشتشون کاری پیدا نکردن یا مقرون بصرفه نبوده ک بخان پیگیرش بشن منم با توکل بخدا یک سالی هست وارد بازار کار ازاد شدم بیشتر در زمینه لوازم ارایشی بهداشتی فعالیت دارم و یک مغازه اجاره ای دارم .ب نظر من باید حرکت کرد مهم نیس ک مدرکمون چیه مهم هدفامونه .....امیدوارم ک با هم موفق بشیم .
دوستان من تجربه پرکرش قارچ رو هم دارم و میخام ادامه بدم گنبد .اگه کسی در اطراف گنبد مکانش و داره حاضرم ک استارت و بزنیم .
پرورش...عذرخوا.هی میکنم.
سلام دوست عزیز درچه زمینه ای شریک کاری میخواهی چه امکاناتی باید داشته باشد ؟
در زمینه پرورش قارچ ...مکان مثل یک انباری یا سوله یا خانه متروکه ک بشه پرورش قارچ راه انداخت
سلام دوستان من دو روزع ک اومدم این صفحه رو نگاه میکنم کسی نیومده ایشاله همه دارن پولهاشون و میشمارن ...میلیاردری هم دردسر داره
سلام به هم استانی های عزیز...
من دانیال جوادی هستم ، 21 ساله دانشجوی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گرگان، دوست دارم درحین دانشجووی شغل نیمه وقت داشته باشم و واسه ی بازار کار آماده بشم. درمورد خرید و فروش خودرو، سوپرمارکتی و نجاری و ام دی اف اطلاعات دارم.
خوشحال میشم با دوستان همکاری کنم.
(07-08-2015 09:25 PM)پیشرو67 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من مصطفی هستم 27ساله لیسانس بهداشت حرفه ای ام .امروز خیلی خوشحالم ک با این سایت اشنا شدم ساکن گنبد کاووسم .دوستان زیادی رو دیدم ک مدرک دارن مثل من و اما توی رشتشون کاری پیدا نکردن یا مقرون بصرفه نبوده ک بخان پیگیرش بشن منم با توکل بخدا یک سالی هست وارد بازار کار ازاد شدم بیشتر در زمینه لوازم ارایشی بهداشتی فعالیت دارم و یک مغازه اجاره ای دارم .ب نظر من باید حرکت کرد مهم نیس ک مدرکمون چیه مهم هدفامونه .....امیدوارم ک با هم موفق بشیم .
سلام.بسیار عالی گروه بچه های استان کم کم داره فعال میشه انشالله در آینده ن چندان دور همدیگه رو میبنیم
(05-10-2015 12:42 PM)rezaeee نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و تشکر از شما
بله فعلا میخوام بدونم حدود قیمت از چقدر تا چقدر است و بعدش ان شاء الله تصمیم بگیرم در موردش. من علاقه زیادی به روستاهای زیبای شمال کشور دارم ولی از ویلا و ویلاسازی خوشم نمیاد! دوست دارم در یک روستای طبیعی خانه ای داشته باشم که بشه یک تولید طبیعی و نیمه صنعتی داخلش داشت .... مثل کشت و پرورش گیاهان... یا پرورش مرغ و گاو و اسب و ...
البته یک روستایی باشه که مردمش با غریبه ها مشکل نداشته باشن و آدم بتونه با آرامش زندگی کنه

سلام چند متر میخاین ؟ نزدیک جنگل یا دریا ؟
من زمین نزدیک جنگل سراغ دارم .Blush
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع