سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی گلستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(08-22-2013 08:25 PM)hoomanjordan نوشته شده توسط: [ -> ]من هومن هستم از گرگان
لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و در زمینه خرید و فروش ضایعات کارتن و پلاستیک فعالیت دارم و البته در زمینه بورس هم دارم آموزش می بینم ..... حالا من در چه زمینه ای میتونم کمک کنم؟
هومن جان خوش اومدی.
(05-05-2012 07:49 PM)tavakoli نوشته شده توسط: [ -> ]برای تشکیل گروه از بچه های گلستانی دعوت میکنم

ماهان هستم از استان گلستان من هم عضو گروه استان گلستانم
(03-05-2013 11:50 PM)rezakhgh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان
من رضا هستم از گرگان، فوق دیپلم الکترونیک، راستش طرح ها و ایده های زیادی برای ایجاد کار تو ذهن دارم، قبل از این یک تولیدی اسکاچ داشتم و تجربیاتی در مورد تولید دارم، فقط دنبال چند نفر پای کار هستم که هم استعداد هم تجربه و هم تخصص لازم را داشته باشند، طرح های مورد نظرم در موردهای کشاورزی، زیست محیطی ، و شیلاته، دوستان علاقه مند به همکاری لطفا اطلاع بدهند
با تشکر

سلام داداش ماهان هستم سوپر ماركت داررشته اصليم عكاسيه دوست دارم با شما بيشتر آشنا بشم
id:mahan.vahidi
سلام
پنجاه کیلو کرم مازاد یک کارگاه تولید ورمی کمپوست کیلیویی ده هزار تومان به فروش میره
دوستان استان گلستان می تونن با من تماس بگیرن
9119807769
با سلام به هم استاني هاي گرامي

اگر كسي در مورد چاپ روي پارچه ابريشمي(يالق) اطلاعات و تجربه اي داره ودر مورد قيمت پارچه هاي ابريشم خام واينكه كجا مي فروشند(فكر كنم وارداتي هستند) و سود دهي اين كار و قيمت رنگ و ساير مسايل و اينكه طرح هاي روسري ها از كجا تهيه مي شود. ويا خودمان مي توانيم تهيه كنيم.
با تشكر10_004
سلام
گلستانی های عزیز خودشونو معرفی کنن و بگن راهشون برای میلیاردرشدن چیه
ممنون
(11-17-2013 03:41 PM)نازلی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ممنون
سلام خانم نازلی.
متاسفانه گروه گلستان فکر کنم کم کار ترین گروه هستش و بسیار اندک فعالیت میکنن.
حبیب طوسی
25ساله
ساکناستان گلستان.شهرستان مینودشت
5 سال کارمند بودم.حال حاضر سوپر مارکت دارم و از کارم راضی هستم
من مسیر میلیاردر شدن رو در داد و ستد میبینم و انشاالله در آینده ن چندان دور یک فروشگاه بزرگ خواهم داشت.و میخواهم روزی بزرگترین فروشگاه در استان و کشور رو داشته باشم
(11-17-2013 06:43 PM)habib tousi نوشته شده توسط: [ -> ]
ممنون
سلام خانم نازلی.
حبیب طوسی
25ساله
من مسیر میلیاردر شدن رو در داد و ستد میبینم و انشاالله در آینده ن چندان دور یک فروشگاه بزرگ خواهم داشت.و میخواهم روزی بزرگترین فروشگاه در استان و کشور رو داشته باشم

سلام
حتما دوستان گلستانی سرشون در راه میلیاردرشدن شلوغه
براتون آرزوی موفقیت می کنم
(11-17-2013 07:35 PM)نازلی نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-17-2013 06:43 PM)habib tousi نوشته شده توسط: [ -> ]
ممنون
سلام خانم نازلی.
حبیب طوسی
25ساله

سلام
حتما دوستان گلستانی سرشون در راه میلیاردرشدن شلوغه
براتون آرزوی موفقیت می کنم

من پارسال هم به دوستان گلستانی پیشنهاد ارتباطات بیشتر رو دادم ولی دوستان زیاد استقبال نکردند باز هم اگر شما پیشنهادات بهتری دارید خوشحال میشیم بشنویم
سلام
ارزوی موفقیت برای همه هم استانی های عزیز دارم

برای میلیاردر شدن بهترین راه خرید و فروش است از جمله مواد غذایی . برای کسانی که میتوانند 5 میلیون تومان فراهم کنند پیشنهاد میکنم از هر شهرستان یک نماینده انتخاب و دور همدیگه جمع شویم و تشکیل یک زنجیره را بدهیم و با خرید کالا از تهران مبادرت به بازاریابی و توزیع در محدوده هر حوزه شهرستان کنیم . طرح فعلا خام است علاقمندان میتوانند ای میل بفرستند
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع