سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: آخرین اخبار و مطالب مربوط به ارز.دلار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
دلار رو اگر بخوايم شبيه به طلا فرض كنيم بله ارزش اون نصب به ريال جا به جايي داريد.1000 تومان شما امروز هم 1000 تومان هست فردا هم هيمنطور(ارزش خريد ان را كار نداريم) ولي 1 دلار امروز 1800 هست فردا امكان دارد بشود 1500 يا 2000 تومان
اما چيزي كه مهم هست خريد شما هست
در مورد كم شدن ارزش ريال هم نمي توان بطور مطمئن در اين باره نظر داد.چون پول ملي يك كشور هست و تغيير در ارزش اون در خيلي چيزها تاثير گذار هست
در مورد شرايط سني گفتم بنده به بانك مراجعه كردم چيزي نگفتند اما در مورد صرافي اطلاع دقيقي ندارم
اينكه صرافي دلار اصل ميدهند يا خير.اين موضوع هم نميتوان بطور 100 درصد مطمئن بود.
اما ميتونيد بگيد براتون چكش كند. يا راه هاي شناسايي دلار اصل رو بتونيد ياد بگيريد.(ولي مثل بانك هست ديگر)

اما در مورد سرمايه گذاري روي دلار و طلا
در طي چند سال گذشته اگر به اخبار ها و قيمت هاي دلار و طلا توجه داشتيد بايد ديده باشيد خيلي از مردم براي خريد سكه صف ميكشيدن خريدش زياد شده بود بخاطر افزايش قيمت-اما دولت اومد با راهكار هاي كل اين كار رو خنثي كرد.
و خيلي ها اون سود انتظاري كه در نظر داشتند رو بدست نياوردند
در مورد دلار هم همينطور هست
در كل كار رسيك پذيري هست
آقای alicpu پس انداز بصورت غیر ریالی فکر خوبی هستش مخصوصا در این شرایطی که تورم بالا و افزایش قیمت کالاها بصورت روزانه در حال افزایش هست کلا در این حالت توصیه می شود که ریال را باید تبدیل به ارز طلا مسکن و کالاهای بادوام( فرش دستباف تابلو فرش و...) نمود البته هر کس نسبت به مقدار سرمایه ای که دارد و شرایط خودش
دوستان عزيز خوب توضيح داديد
ولي بنده حرفم اين است بالاخره هر چه قدرم قيمت پايين بيايد دلار د ده سال اينده چه قدر مي شود
مثلا بنده اگر هر ماهي مقداري دلار پس انداز بكنم و بعد بعد از ده سال بفروشم
حداقل يك 300 الي 400 تاي دستم را مي گيرد
ولي ريال چي
قبلا دلار 890 تومان بود الان حدود 1900 الي 2000 هست
بالاخره دلار چيزي نيست كه بخواهد در ده سال اينده كم بشود درسته شايد نوسان داشته باشه ولي در بلند مدت
به نظرم ارزشش را دارد
مثلا ايا شما خودتان باشيد ريال پس انداز مي كنيد يا دلار
والا بنده نه پولش رو دارم نه در اين مورد تحقيقي كردم
اگر همچين مبلغي رو ميتونستم هر ماه داشته باشم و بخوام باهاش كاري كنم.
مطمئن اين كارو نميكردم.
البته اين يك نظر شخصي هست و هر شخصي ميتونه در فكرش چندين راهكار مختلف داشته باشد
فقط فكر بعضي ها بيشتر و فعال تر هستند و همينطور بلند پرواز تر هستند و بدون اينكه ترسي از ضرر كردن داشته باشند دست به اقدامات ديگري ميزنند
افرادي هم كه دوست دارند سود قابل تظميني رو بعد از چند سال بگيرند با احتياط بيشتر عمل ميكند.
در هر صورت من نوعي يا هر شخص ديگر نظر شخصي خودمان را مي گوييم و اين خود شما هستي كه بايد تحقيق كنيد و بعد از بررسي اقدام به ان كار كنيد.
موفق باشيد
خوب سجاد جان اگر شما خودت بودي با ماهي 50 الي 100 هزار تومان ازاد چي كار مي كردي
مثلا در زمينه نت چه كار هايي مي كردي
(08-23-2012 01:45 PM)alicpu نوشته شده توسط: [ -> ]خوب سجاد جان اگر شما خودت بودي با ماهي 50 الي 100 هزار تومان ازاد چي كار مي كردي
مثلا در زمينه نت چه كار هايي مي كردي

علي جان ديگه ناقلا نشيد
ايده هارو كه لو نميدن10_003
یفيق نگفتم بيا ياده بگو يا تمام مراحل كار را بگو
گفتم چي كار مي كرديد
در ضمن در نت را مي گويم به اين خاطر كه تجربه 5 ساله دارم
(08-23-2012 03:02 PM)alicpu نوشته شده توسط: [ -> ]یفيق نگفتم بيا ياده بگو يا تمام مراحل كار را بگو
گفتم چي كار مي كرديد
در ضمن در نت را مي گويم به اين خاطر كه تجربه 5 ساله دارم

علي جان در مورد ايده نت من بخوام مثلا بگم در مورد كتاب خوب ديگر چه چيزش مانده است!!!!
بطور كل يا بايد كامل گفت و يا اصلا نگفت
چون هدف راهنمايي و كمك كردن به شما هست نه اعلام كردن قسمتي از يك ايده
مورد بعد تاپيك شما در مورد خريد دلار هست.جهت عدم بهم ريختگي مطالب در بخش مناسب در صورت نبود تاپيكي مشابه اقدام به ايجاد تاپيك كنيد تا دوستاني كه نظري دارند در انجا ارائه شود
موفق باشيد
خوب دوستاني كه در زمينه دلار هستند بيايند توضيح بدهند
اين فكر خوبي هست يا نه
اوضاع اقتصادی دنیا هم همچین تعریفی نداره و هر آن احتمال ریزش زیرساخت های اقتصادی جهان وجود داره
پیشنهاد بنده خرید ماهیانه سکه یا طلا هست که به دلیل کمبود ، هزینه استخراج بالا و نایاب بودن معادن در سخت ترین شرایط اقتصادی هم ارزش خودش را حفظ می کنه و با تورم هم رشد می کنه .
شایان ذکر است کل طلای موجود در دنیا یک استخر المپیک را هم پر نمی کنه !!!

ضمنا با اینکار شما میلیاردر نمی شوید بلکه پس انداز می کنید و ارزش پس اندازتون را حفظ می کنید

موفق و پیروز باشید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع