سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نمایندگان انجمن در شهرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
کلی زحمت کشیدم و متنی بلند بالا تهیه کردم. یادم رفت سیو کنم پاک شد. Smile
شاید حکمت خدا باشد که تا سه ماهه بعدی برنامه ریزی راهکار صبر کنم و در آنزمان در رابطه با کار کارشناسی و آقا بالاسری و انحصار طلبی , پاسخ را بنویسم.
یادم آمد که زیاد حرف زدیم.
یادم آمد که زیاد ادعا کردیم.
یادم آمد که عرض کردیم که اهدافتان را برای رسیدن به موفقیت بنویسید.
یادم آمد که نوشتیم باور و ایمان داشته باشید که موفقیتتان حتمی است.
یادم آمد که نوشتیم دیوارهای ذهنی خود را نابود کنید.
یادم آمد که زیاد نوشتیم.
یادم آمد از همین طریق به آرامش و آسایش رسیدم.
و در نهایت یادم آمد که قول دادیم راه رسیدن به اهداف را بشما عزیزن نشان دهیم.
و حالا باید ثابت میکردیم.
در رشت ایده صندوق استانی به ذهنم رسید برای اعتماد سازی و مشغول بکار شدن جمعی.
همین. هیچ قولی ندادیم. چون می دانستیم این ایده می تواند عزیزان را بهتر بسوی موفقیت سوق دهد.
استقبال نشد.
نمی خواستیم که عزیزان بفرمایند این طرح شکست خورده است . پس راهکار را راه انداختیم و خواستیم ادعاهای خود را به اثبات برسانیم و قولی را که برای موفقیت عزیزان داده بودیم عملا نشان دهیم.
اینک از راه شگفت خدا روز بروز راهکار بسوی موفقیت کشیده شد و در این مسیر عزیزانی را که به ما اعتماد دارند را همسفر کرده و خواهیم کرد. چه در قالب صندوق و چه انفرادی.
حرکت کاری بتنهائی نمی تواند باعث موفقیت شود بلکه ترفندهای ادامه کار می تواند ایجاد موفقیت کند.

انشالله در سفر شمال بیشتر توضیح داده خواهد شد و نظر با ارزش عزیزان را هم مد نظر قرار خواهیم داد.
این مسافرتها هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.
در رشت ایده صندوق استانی به ذهنم رسید برای اعتماد سازی و مشغول بکار شدن جمعی.
همین. هیچ قولی ندادیم. چون می دانستیم این ایده می تواند عزیزان را بهتر بسوی موفقیت سوق دهد.
استقبال نشد.

جناب قربانیان نکات مهمی را اشاره نمودید ،انشاءالله در سفرتان به استان گیلان بیشتر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.
سلام
اقا یه پیشنهاد بیان گروه راهکار تیدیل به یه تعاونی کنید که بچه های انجمن بتونن سهامش را بخرن و به استانها و شهرها دیگه نمایندگی و دفتر تعاونی بدید این ج.ری هم کار قانونی و هم کسانی که نمی تونن کار کنند پولشون براشون کار می کنه5_0044yajuyo
در صندوق استانی مشهد پس از ماه ها جلسات عالی که سرشار از ایده و انگیزه بود ، به این نتیجه رسیدیم که تا قسمت متمرکز دفتری و با مرکزیت اعضا نداشته باشیم ، فعالیتها به نتیجه دلخواه نخواهد رسید .

ما با استفاده از توانائی دوستان در شرف افتتاح دفتر مرکزی هستیم تا دوستان مشتاق گروه در فضایی دوستانه به مشورت و کمک همگی گروه بتوانند روی پای خود ایستاده و از امکانات گروه بهره مند شوند .

کمترین حسن کنار هم بودن ها کسب انرژی بالای گروهی و حرکت رو به جلوست .

در وضعیت فعلی از صندوق ها هم می توان به عنوان محل ذخیره سازی مالی و کمک هزینه شروع کسب و کار دوستان استفاده کرد .
ما مسیر را شناخته ایم و به بهترین روش در خدمت کارهای گروهی از آن استفاده خواهیم برد .

در همین مدت کوتاه صندوق انجمن مشهد توانست با عضو گیری بیش از 18 نفر و با ذخیره سازی سود حاصله از فعالیت به مبالغی جهت پیشبرد جلسات گروه بپردازد که در آینده ای نزدیک با استفاده از این قابلیت می توان به مشارکت فعالانه اعضا امیدوار بود .

مهم اعتماد متقابل - دیدن ظرقیت ها - همکاری در اجرا - و داشتن فضایی صمیمانه همکاری است .
سلام آیا در تبریز انجمنی یا نمایندگی دارید؟
استان خراسان جنوبی هم خواستید من هستم
شهر قاین و بیرجند
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع