سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
دبستان که بودم در فروشگاه اتکا یه نوع شکلات اومد که بابام برام خرید جاتون خالی خیلی خوشمزه بود منم بردم به دوستام نشون دادم واونها هم خواستند و کارم شروع شد این اولین بازاریابی وفروش فوق العاده من بود
محمد جان ممنون
ما از راهنمایی و تجربه شما استفاده کردیم
تجربیات همه عزیزان جالب و پند آموز بود
اولین سود منم برمیگرده به 20 سالگیم که یه لوگو واسه شرکت دوستم طراحی کردم و 25 تومن گرفتمBig Grin
سلام
البته منم از اول راهنمایی کار میکردم، روزی 1500 تومان.خوبم بودا ولی خب کم بود.
ولی اولین سودی که واسم خیلی شیرین بود، سال گذشته بود، برا یه خانمی پرسشنامه رساله دکتری تو استان مازندران و گرگان پر کردم و حدود 350 تومان گیرم اود.خیلی خوب بود.
سال اول دبيرستان بودم كلاس ما جز كلاس هاي برتر دبيرستان شده بود برا همين به هر كدوم از بچه هاي كلاس 2 تا بن خريد كتاب هر كدوم به ارزش 1000 تومن داده بودن يادمه موقع نمايشگاه كتاب بود.

من ديدم خيلي از بچه ها اصلا تمايلي ندارن و دارن بن ها رو مچاله ميكنن.منم هر كدوم از بن ها رو ازشون 500 تومن خريدم شايد حدود 45 تا بن ميشد و موقع زنگ تفريح هر كدوم رو به بچه هايي كه ميدونستم اهل كتابن 800 فروختم هيچوقت يادم نميره.

از خوشحالي سود و اصل پول رو همچين خرج كردم كه نفهميدم كي تموم شد !!!
درود بر دوستان

اولین سود من بعد از 2 سال سرو کله زدن با بازار fx (یه چیز شبیه بورس ولی با ابعاد جهانی) وبعد از 7000 دلار سرمایه گذاری
435 دلار تو روز اول بود که 100 دلارش برداشتم خرج کردم!
ولی متاسفانه موفقیتم روند نزولی گرفت چون هنوز اماده نبودم
دوستان میگن دیگه فعال نیستی Big Grin

اولین درامد من رو یادم نیست ،ولی در زمره ی اولین درامد هام اجاره ی خونه بود که 160 هزار تومن اون موقع حق واسطه گری داشت ، اوردن مسافر از فرودگاه مالزی بود که 40 هزارتومن توش سود بود و بعدش معمولا خونه هم براشون میگرفتم که اون 160 تومنم اضافه میشد ، فروش ماشین بود که 400-500 تومن سود داشت و ... و اخرینشون هم فروش 3 عدد دستگاه صنعتی به یک شرکت بنگلادشی در مالزی بود که 8 هزار دلار در هرکدوم برامون سود خالص داشت . Wink
اولین سود من ازکارآزاد200 هزارتومان سود از فروش 20میلیون اوراق مسکن بودکه از یک دوست اصفهانی دعوت کردم اومد تبریزو20 میلیون اوراقشو فروختم وبعد از اون حدود 4 سال در ابن کار فعالیت داشتم و همین باعث شد که امروز با اینکه اوراق در فرابورس خرید و فروش می شود اما من در زمینه مشاوره ملکی هم وارد شد ه ام
اولين بار ابتدايي بودم كه تابستون فرفره درست ميكردم مي فروختم. در دوره راهنمايي عكس آدامس جمع مي كردم كه اون موقع مد بود و يادمه تابستون سال دوم راهنمايي 700 تومن كل عكسامو فروختم. بعدش سيگارم فروختم يه دوره اي تو خيابون.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع