سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(10-25-2014 09:59 PM)نارون نوشته شده توسط: [ -> ]من همیشه پول درمیاوردم. زمان دانشگاهم توی آرایشگاه زنانه کار می کردم و بابت هر اصلاح و ابرو و یا کوتاه کردن مو 100 تومان می گرفتم. روز جمعه و تعطیلات که خودم تنها کار می کردم درآمد نصف می شد.(اصلاح و ابرو آن زمان 500 تومان بود و کوتاه کردن هم 500 تومان)
در دانشگاه کار ترجمه انجام میدادم و بابت هر صفحه 500 تومان می گرفتم.
همیشه آدم فعال و خلاقی بودم. نمی دونم چرا الان مغزم کار نمی کنه!!!
در ضمن از فقر به ثروت رسیدم اگر دوست داشتین بگین تا براتون تعریف کنم.
نمی دونم کجا میشه سرگذشت پول دارشدنمو بنویسم.

ضمن تشکر. در لینک زیر مرقوم فرمائید:

http://forum.unc-co.ir/newthread.php?fid=36
قطعا اولین سودی که من داشتم سود مالی نبود ، بلکه تجربه ای بود که الان بعداز گذشتن چند سال همه فکر میکنند من یک شبه کارم رو توسعه دادم

....................................................
اولین سود من تو سن 7 سالگی بود با شانسی فروختن.اول با اجرهای که سوراخ داشت برای خودم درست کردم بعد یه شانسی خریدم از این حاضری ها بعد هم دیگه از این بادکنکی ها میفروختم تو پارکها.کلا یادش بخیر خیلی روزهای خوبی بود.هنوزم که هنوز پدر مادرم به برادرام همیشه میگن که اگه علی الان به اینجا رسیده وقتی از شما کوچیکتر بود شانسی میفروخت و دنبال کاسبی بود
اولین سود من در کار فروش برنج ایرانی بود که یم تن برنج خریدم و 550000 تومان سود کردم
سلام دوستان
من تاحالا کار های زیادی کردم مثلا اولین سودی که کردم 7 سالم بود چوب های بستنی که گرد و استوانه ای بود رو جمع میکردم و بعد یه سرشون رو با مداد تراش تیز میکردم بعد تنه اون رو با ماژیک رنگ میزدم دست آخر هم سرشون رو سیاه میکردم و دقیقا مثل مداد میشد اینقدر طبیعی میشد که معلما هم گول میخوردن بعد به بچه ها دونه ای 50 تومن میفروختم و پول بستنی بعدی جور میشد47b20s047b20s047b20s0
یکی دیگه از کارایی که میکردم و هنوزم انجام میدم خرید و فروش انگشتر ها نقره و سنگ های قیمتی هستش که با بابام کار میکنم من برای بابام بازاریابی میکنم و درصد میگیرم
الان 18 سالمه و توی یه آموزشگاه خیلی معتبر تو کرمان بعد از رعیس آموزشگاه من همه کاره آموزشگاه شدم به ماند که بعد یکماه ونیم هنوز بهم پول نداده ولی باور کنید تجربه هایی کسب کردم که میدونم در آینده خیلی به دردم میخوره
درضمن امروز یه کاری رو شروع کردم که اگه بگیره به هدفم(100میلیون تا آخر سال94) به امید خدا میرسم اگه سود دهی داشت حتما براتون مینویسم
به اینجا هم یه سری بزنید ممکنه به دردتون بخوره http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=14151
بابام کلکسیون چاقو و سکه های خارجی و پول های قدیمی داشت که من همشو بدونه اینکه چیزی بگم رو فروختم و پول خوبی به جیب زدم3612_00235
البته وقتی فهمید مجبور شدم همشون رو دوباره بخرم.البته با قیمتی به مراتب بالاتر4fvgdaq_th5_00214Vahidrk129fs3867689
41دورود دوستان عزیز
من در ترکیب رنگ مو تونستم سود خیلی خوبی رو بدست بیارم
برای درست کردن یک تیوپ رنگ 10000تومان هزینه و فروش 30000تومان پس سود هر رنگ 20000تومان
سلام دوستان من اولین سود کاریمو یادمه تو بچگی و تو سن 6،7سالگی بود از این راحتیا و شیرینی کاک با یه بیسکویت هایی به اسم خوتکا بود اینا رو گرفته بودم و جلو خونه بساط میکردم آقا سود داشتا بعد مشتری داشت عجیب، بزرگتر شدم کار آجیل رو مثل بقیه بچه هایه فامیل ادامه دادم و دارم میدم اولین بار یادمه از 2میلیون جنسی 700تومن سود کردم خیلی چسبیده بود ولی باز هر چی بود بهم اون لذتی رو که باید میداد نداد چون کار خودم نبود تا اینکه 2 سال پیش افتادم تو کار لوازم یدکی بدون تجربه و سرمایه ای ولی شکر خدا هدایت شدم و تجربم زیاد شد و به سود دهی افتادم سود کم رو در نظر گرفتم ولی در عوض حجم فروش بالا که خدا رو شکر جواب داد الان تقریبا تو هر 3تومن 1تومنش سوده
نه تنها اولین بلکه تا چندمین فعالیت اقتصادی ام با شکست های بدی همراه بودند
دوستان من بدونید برا رسیدن به زندگی خوب باید بهای اون رو هم بدید
مثل پدری که بهای زندگی خوب اش کمتر وقت گذاشتن با بچه هاش میشه
به امید فردای بهتر برای تک تک شما
عنوان تاپیک میزاشتید خاطرات و درامد کودکی خیلی بهتر بود
منم مابقی پول خورد خرید نون جمع میکردم بعش یه ساعت خریدم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع