ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

%30 سود سالانه تضمینی در ایمن سود گستر ESG
زمان کنونی: 05-19-2024, 07:30 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: OBI91
آخرین ارسال: مهتاب
پاسخ: 11
بازدید: 1968

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-08-2012, 08:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-10-2012 07:46 AM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #1
با سلام خدمت همه دوستان!
مرکز سرمایه سرمایه گذاری «....» همونطور که در سایت اینترنتی این مرکز هم توضیح دادیم کارش سرمایه گذاری و پرداخت سود هستش. آدرس سایت رو این پایین نوشتم، حتماً یه سری بهش بزنید:

بنده هم بعنوان مسئول روابط عمومی این مرکز، آماده پاسخگویی به سوالات و انتقادات شما عزیزان هستم.

(لینک سایت شما توسط ناظم انجمن حذف شد: دوست عزیز با توجه به عدم ثبت شرکت شما و اینکه روند این نوع سرمایه گذاری به نظر غیر ممکن میرسند موقتا لینک شما حذف شد. اگر توضیحاتی در این مورد دارید لطفا مسئله رو روشن کنید در صورتی که توضیحات قانع کننده باشند و برداشت ما اشتباه بوده باشد با یک عذر خواهی لینک سایت شما رو مجددا به تاپیک بر می گردونم)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی
05-09-2012, 12:56 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-09-2012 01:31 PM، توسط one to one.)
ارسال: #2
RE: %30 سود سالانه تضمینی در ایمن سود گستر ESG
چه تضميني براي برگشت سرمايه وجود داره و عمده فعاليت اين شركت چيه نكنه مثل سايتهاي هايپ پونزي هستند فكر نكنم اين روند سرمايه گذاري بتونه به نتيجه خوبي برسه اينكار 100درصد ريسك داره چون فعاليتهاي محيط مجازي همه اش اكثرا به ريسك ختم ميشه
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , m_grate29
05-09-2012, 01:26 PM
ارسال: #3
سلام دوست عزیز .منطقی نیست

سعي كنيد همواره يك راهبر فروشنده باشيد نه يك فروشنده . رهبري يك باور است ، يك تفكر است و يك احساس و يك اعتقاد ، يك رهبر عاشق است ، عارف است ، محبوب است و در دنيايي از خلاقيت و نوآوري بيداد مي كند . محشر مي كند و مي فروشد .
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی
05-09-2012, 05:25 PM
ارسال: #4
از مدیریت وناظم محترم خواهشمندم این تاپیک را حذف بفرمایند تا ادامه پیدا نکند وخواهشمندم این جور سایتها ووبلاگها را در این انجمن معرفی نکنید

تشکر شده توسط: mohammadshamosi , ناصر صادقی , m_grate29
05-09-2012, 05:39 PM
ارسال: #5
دوست عزیز لطفا بیشتر از فرایند کاری این شرکت توضیح بدید تا مسئله برای بچه ها روشن بشه من که خودم نتونستم به سایت برم به دلیل اینکه توسط ناظم انجمن حذف شده بود .

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: mteam , mohammadshamosi , m_grate29
05-09-2012, 07:20 PM
ارسال: #6
آقای شهسواری عزیز من حق توضیح برای ارسال کننده تاپیک گذاشتم شاید ما بد قضاوت کرده باشیم و مسئله چیز دیگری باشد اما چشم اگر دوست عزیزمون توضیحی نداند قطعا تاپیک حذف خواد شد.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , mteam , mohammadshamosi , m_grate29 , ناصر صادقی , azim
05-10-2012, 02:15 AM
ارسال: #7

پاسخ دوست عزیزی که این تاپیک رو ایجاد کردن:

با سلام خدمت ناظر محترم انجمن!
شرمنده از اینکه دیر خدمتتون رسیدم
من که برای بار اول خواستم تاپیک خودم رو ببینم نتونستم! و سایت پیغام می داد که قوانین رو بخونید که من هم هرچی خوندم و گشتم متوجه نشدم که چه اشتباهی از من رخ داده. علتش رو هم نفهمیدم! امروز که توی گوگل سرچ می کردم لینک سایت « انجمن میلیاردرهای آینده ایران» را دیدم و امدم توی انجمن که دیدم که جنابعالی و برخی از اعضا، کلی پیام گذاشتین. ضمن تشکر از همه کسانی که به این موضوع ارزش قائل شدن و اونو خوندن مواردی رو هم لازم دیدم به استحضارتون برسونم:
جناب ناظم انجمن!
1- اولاً ما یک مجموعه خصوصی هستیم که فعالیت مون کاملاً اینترنتیه و بنا به دلایل گوناگون و در حال حاضر نیازی به ثبت آن نمی بینیم! اما اگر احساس کنیم که بدون ثبت رسمی، شرایط و آینده این مجموعه به خطر می افتد، حتماً اقدامات عملی را در این زمینه انجام خواهیم داد.
2- به نظر اینجانب، برداشتن لینک از متن موضوع، در وهله اول توهین به صاحب موضوع و در وهله دوم توهین به سایر کاربران است. شما با این کارتان به نوعی جلوی آزادی بیان را که رکن اصلی هر انجمنی است می گیرید و از طرف دیگر سایر کاربران هم، هم به موضوع مشکوک می شوند(مثل آقای شهسواری که بدون هیچ تحقیق و پرسشی فرمان تعطیلی این موضوع را صادر کرده اند!) و هم اینکه بدون اطلاعات کافی در مورد موضوع نظراتی را بیان می کنند که ممکن است اصلاً دور از واقعیت باشد.

بنده خودم را به شما معرفی کرده ام که پاسخگوی سوالات و انتقادات همه باشم، اگر نیت خلافی در کار بود مسلماً این همه زحمت و اتلاف وقت لازم نبود.
لذا جهت رفع ابهام از ذهن جنابعالی و همه کاربران محترمتان و نیز اثبات نیت خیر شما در محافظت از این موضوع و همچنین احقاق حق بنده در دفاع از خود و مرکز ایمن سود گستر، از جنابعالی خواهشمندم پاسخ بنده(متن حاضر) را در انجمن منتشر نموده و از این طریق راه ادامه بحث را باز نمائید.

(دوست عزیز من بر طبق وظایفم مجبور به حذف لینکهای مشکوک هستم به هر حال شما فرصت دارید تا من و سایرین رو قانع کنید که این کار منطقی بعد لینک شما بر می کرده به روی چشم)

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , mteam , m_grate29
05-10-2012, 07:48 AM
ارسال: #8
دوست عزیز علت حذف ارسال های شما، ارسال چندین بار همین پست بوده است که توسط سیستم اکانت شما بصورت اتوماتیک بسته شده بود، که بصورت دستی پست شما بازگردانده و اکانتتان باز شده است.

تشکر شده توسط: m_grate29 , OBI91
05-10-2012, 12:15 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-10-2012 12:16 PM، توسط mteam.)
ارسال: #9
در مورد این سایت باید بگم بدون تحقیق نبوده اول اینکه ایشون سایت نداره یک وبلاگ زده دوم مواردی که برای قرار داد گذاشنه تمامی به نفع خودشان هست در قسمت ارتباط باما تنها شما با ایمیل با ایشون در تماس هستید اگه در عمل ثابت کنند مشکلی نیست در ازای واگذاری سرمایه چه تضمینی میدهند(یک رسید در ایمیل ) آدرس دفتر کجاست شماره تلفن دارند سرمایه اولیه خودشان چقدر است و... که در وبلاگ مشخص نیست -آیا شما حاضر هستید با این حساب سرمایه گذاری کنید ؟ اگر جواب بله است من حاضرم 35% سود بدم

تشکر شده توسط: اميرعلي , مسعود کوچولو , robinho
05-10-2012, 12:50 PM
ارسال: #10
جالبه كه ايشون از 10000 تومن سرمايه هم نگذشتند چه شركتي كه محتاج 10 تومن باشه
من كه اگر چهل درصد هم سود ميدادند با تضمين تو اين شركت سرمايه گذاري نميكردم چون خودم دارم ماهيانه سي درصد در ميارم

درضمن جه نيازي داره اين شركت براي اثبات خودش اينقدر تلاش كنه كه ثابت كنه ما راهمون درسته بجاي اينكه با پست هاي تاييد طلبي بزاره تضمين هاشو بيشتر كنه اگر يه سرچ كنيد نو گوگل ميبنيد هر جا كه انجمني در باره كار و پول بوده اين شخص پست زده و همين جواب ها رو شنيده و در تلاش بوده كه جهت فكري پست زدگان رو درست كنه

و ظاهرا هم معلومه كه اين شركت فقط يك كارمند داره كه همون روابط عموميشه

چرا نگران باشم شاید هرگز اتفاق نیفتد!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mteam , robinho
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بالاترین سود بانکی ؟؟؟ mas 96 35,683 08-24-2017 05:29 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
Question کدام بانک بیشترین سود رو میده ؟! Ariya 0 718 10-08-2016 04:29 AM
آخرین ارسال: Ariya
  سوال در مورد سپرده و نرخ سود remix.hotel 2 1,068 02-11-2015 02:53 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  نام 2 بانک مشهور آمریکایی در ایران! صدفی 0 1,088 11-17-2012 08:33 PM
آخرین ارسال: صدفی
  سپرده گذاری در موسسه صالحین(پیشنهاد میکنید یا نه؟) myreza_12345 10 3,490 11-05-2012 07:43 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  ساعت کاری بانک‌ها در زمان برگزاری اجلاس صدفی 0 749 08-27-2012 02:19 AM
  درخواست راهنمایی در مورد پس انداز srahas 12 3,598 06-05-2012 10:37 AM
  بستن حساب در موسسه صالحین peyman 8 2,648 03-28-2012 12:11 AM
آخرین ارسال: sherafati
  سرمايه گذاري در موسسات مالي aaftaab24 13 3,498 01-19-2012 01:58 AM
آخرین ارسال: mehdi098
  نرخ سود بانكي حداقل به 21 درصد افزايش يافت MARYAR 2 705 01-17-2012 12:39 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) mas 28 5,792 09-23-2011 11:33 PM
آخرین ارسال: YashaR1989

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS