ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دیوار ذهنی
زمان کنونی: 06-02-2024, 05:46 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 61
بازدید: 13500

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیوار ذهنی
02-03-2013, 07:53 PM
ارسال: #41
RE: دیوار ذهنی
سلام
به همه دوستان و اساتید محترم
نشکر می کنم از این مطالب مفیدتون و دارم روی ای دیوار ذهنی کار میکنم و امیدوار هستم که میت.نم موفق باشم توی این از بین بردن دیوار ذهنی،
سعی مینم هر روز به بکار بردن جملات تاکیدی مثبت و به یاد آوردن نعمتهای خدا و همچنین توانایی هایی که دارم هر روز دیوار ذهنی خود را کم رنگ و کم رنگتر کنم
برای همه دوستان آرزوی موفقییت و شادکامی دارم
پیروز باشید

خدایا متشکرم
هرروز من بهتر از دیروز من است
خدایا همیشه تو را سپاس میگویم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: صابری , من میلیاردرم , ahmad rezaee , jahanagahi , Mrs.Seyedi , alma , maha.h
02-03-2013, 09:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-08-2013 02:35 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #42
سلام. در کتاب "کلیدهای کاربردی قانون جذب" از جک کانفیلد برای شناخت دیوارهای ذهنی و همچنین یافتن کلمات تاکیدی مثبت؛ تمرینی ارائه شده که بسیار مفید هست و حیفم آمد آن را اینجا مطرح نکنم.
البته ابتدا توصیه میکنم این کتاب را تهیه و مطالعه نمایید.
اما ....
شما یک برگه کاغذ بردارید و با یک خط عمودی ان را به دو قسمت چپ و راست تقسیم کنید.
در سمت راست در بالای برگه برای عنوان بنویسید" کارهایی که نمیخواهم انجام دهم" و در سمت چپ درست مقابل آن " کارهایی که دوست دارم انجام دهم" یا تیترهایی مشابه! مثلا چیزهایی که نمیخوام و چیزهایی که میخواهم.
حالا در سمت راست تمام عادتهای بد و کارهایی که دوست ندارید اما ناخواسته انجام میدهید را یکی یکی و زیر هم بنویسید.
بعد در مقابل هر عبارت در سمت چپ نقطه مقابل آن را بنویسید. یعنی چیزهایی که دوست دارید اتفاق بیفتد.
مثلا"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کارهایی که دوست ندارم انجام دهم | کارهایی که دوست دارم انجام دهم
|
1- دیر بیدار شدن از خواب! | بیدار شدن صبح زود
2- پر خوری | خوردن غذای به اندازه لازم
3- ناتوانی در به دست آوردن پول کافی | به دست آوردن x مبلغ پول در هر ماه
4.......
البته مثالهای کتاب چیزهای دیگری هست ولی خیلی جالب نیست و برای همین مثالهایی از خودم گفتم.
به این ترتیب شما لیستی از عادتهای ناپسند و چیزهایی که نمیخواهید را دارید و در مقابل جملات تاکیدی مثبتی هم پیدا کرده اید که میتواند شما را در رها شدن از آن عادتهای منفی کمک کند.
حالا میتوانید قسمت جملات منفی را از کاغذ جدا کنید و لیستی از جملات مثبت داشته باشید.
به این ترتیب میتوانید بر دیوارهای ذهنی من نمیتوانم .... نمیشود.... مگه میشه .... و غیره غلبه کنید.
امیدوارم مفید باشد.

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , mahdi5e , ahmad rezaee , f.jafarankorjan , یک همراه سبز , jahanagahi , zoofanoon , yu3f , Mrs.Seyedi , alireza091111 , Busaba , iranboy , مرتضی الهی , مرضیه عباسی , alma , maha.h , Lady , mosafer63
05-04-2013, 10:11 PM
ارسال: #43
نقل قول :

سلام. در کتاب "کلیدهای کاربردی قانون جذب" از جک کانفیلد برای شناخت دیوارهای ذهنی و همچنین یافتن کلمات تاکیدی مثبت؛ تمرینی ارائه شده که بسیار مفید هست و حیفم آمد آن را اینجا مطرح نکنم.

البته ابتدا توصیه میکنم این کتاب را تهیه و مطالعه نمایید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , yu3f , Mrs.Seyedi , ahmad rezaee , mahdi5e , iranboy , مرتضی الهی , Elixir , alma , alireza091111 , Lady , saba01
11-24-2013, 03:06 PM
ارسال: #44
با سلام
اكثر ديوارهاي ذهني مربوط به باورهاي نادرست ما هستند كه در وجود ما نهادينه شده اند و اونقدر هم واقعي هستند كه يك ديوار.من هم مفيد ترين روشي رو كه پس حدود 15 سال مطالعه و بررسي كتابهاي روانشناسي برخوردم براتون توضيح مي دم.ابته از معجزاتي كه توي اين روش براي خودم اثربخش بوده اين بود كه من آدم بسيار خجالتي بودم و از صحبت در جمع هراس داشتم .الان تو دانشگاه تدريس مي كنم.اعتماد به نفسم رو افزايش دادم.و خيلي چيزاهاي ديگه البته خيلي چيزها هم هست كه دارم روش كار مي كنم. اين روش بر پايه اصول طب سوزني و مدارهاي انرژي در بدن بنا شده كه اولين اصل اون اينه كه تمامي احساسات منفي و ناخوشايند در كانالهاي انرژي ما تاثير مي گذارند.اسم اين روش EFT يا تكنيك رهايي از احساسات ناخوشايند هست.در اين روش همزمان با بيان مشكلات مشكل خودمون روي بعضي نقاط صورت مانند كنار ابرو،گوشه چشم،زير چشم، بالاي لب وپايين بيني،بين چانه و دهان،عقده گلويي و زيربغل و فرق سر با انگشتان دست ضربه اي نه ملايم و نه اونقدر سفت كه كوفتگي پيش بياد بزنيد.البته حتما يادتون باشه كه قبل از شروع كار درجه شدت مشكلتون رو از 1 تا 10 مشخص كنيدو حتما بعد از انجام دو دوره بازهم شدتش رو مشخص كنيد.نوشيدن آب هم كمك زيادي مي كنه.اگر كسي سوالي داره بپرسه تا كمكتون كنم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maha.h , jahanagahi , zoofanoon , mardin-b , alireza091111 , Lady , iranboy , mosafer63
11-25-2013, 12:40 AM
ارسال: #45
ممنون از توضیحات خوبتون
میشه یه کم بیشتر توضیح بدین که چه جوری؟تو چه حالتی؟ چه زمانی؟ چند بار؟ باید این کارو انجام داد...
اگه شکلی ازش داشته باشین خیلی عالیه تا به درک این روش بهتر کمک کنه.

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر افراد عالی است.
 تشکر شده توسط: jahanagahi
11-25-2013, 01:14 PM
ارسال: #46
(11-24-2013 03:06 PM)afshinjan1 نوشته شده توسط:  با سلام
اكثر ديوارهاي ذهني مربوط به باورهاي نادرست ما هستند كه در وجود ما نهادينه شده اند و اونقدر هم واقعي هستند كه يك ديوار.من هم مفيد ترين روشي رو كه پس حدود 15 سال مطالعه و بررسي كتابهاي روانشناسي برخوردم براتون توضيح مي دم.ابته از معجزاتي كه توي اين روش براي خودم اثربخش بوده اين بود كه من آدم بسيار خجالتي بودم و از صحبت در جمع هراس داشتم .الان تو دانشگاه تدريس مي كنم.اعتماد به نفسم رو افزايش دادم.و خيلي چيزاهاي ديگه البته خيلي چيزها هم هست كه دارم روش كار مي كنم. اين روش بر پايه اصول طب سوزني و مدارهاي انرژي در بدن بنا شده كه اولين اصل اون اينه كه تمامي احساسات منفي و ناخوشايند در كانالهاي انرژي ما تاثير مي گذارند.اسم اين روش EFT يا تكنيك رهايي از احساسات ناخوشايند هست.در اين روش همزمان با بيان مشكلات مشكل خودمون روي بعضي نقاط صورت مانند كنار ابرو،گوشه چشم،زير چشم، بالاي لب وپايين بيني،بين چانه و دهان،عقده گلويي و زيربغل و فرق سر با انگشتان دست ضربه اي نه ملايم و نه اونقدر سفت كه كوفتگي پيش بياد بزنيد.البته حتما يادتون باشه كه قبل از شروع كار درجه شدت مشكلتون رو از 1 تا 10 مشخص كنيدو حتما بعد از انجام دو دوره بازهم شدتش رو مشخص كنيد.نوشيدن آب هم كمك زيادي مي كنه.اگر كسي سوالي داره بپرسه تا كمكتون كنم.

مبحث بسیار جالبیه ، اگر اطلاعات بیشتری بدین ممنون میشیم .

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maha.h
11-26-2013, 12:52 AM
ارسال: #47
این روش تقریبا برای هر مساله ای کاربرد داره.اصل این روش اینه که بر روی یک موضوع خاص تمرکز کنیم.بطور مثال اکثر همون بحث صحبت در جمع رو درنظر بگیریم .به خاطره ای که در گذشته ازش داریم دوباره مرور کنیم.درحین به یادآوری نقاط پر استرس شروع به نواختن ضربه بر روی نقاط گفته شده کرد.
تکنیک دوم اینه که قبل از شروع یک جمله رو 3 بار تکرارشکنیم و در حین اون بر روی نقطه ای کارته کارها با اون اشیا رو میشکونن با دست دیگه ضربه بزنید.
حالا جمله:با وجود اینکه در روز ... موقع صحبت در برابر همکلاسی هام دچار استرس شدم،خودم رو می بخشم و به خودم عشق می ورزم.
وقتی که 3 بار تکرارش کردین
روی تقاط گفته شده کنار چشم و .... حدود 7 تا 8 بار ضربه زده و همزمان "روز سخنرانی دچار استرس شدم"دوبار این روند ضربه زدن رو تکرارش کنید.
البته قبل از اقدام شدت مشکل باید سنجیده بشه.اونقدر تکرارش کنید که شدت مشکل موقع یادآوری و حتی بروز واقعه مشابه به صفر برسه.

بزودی لینکی براتون می ذارم که عکس رو ازش دانلود کنید.
 تشکر شده توسط: zoofanoon , jahanagahi , maha.h
11-26-2013, 12:58 AM
ارسال: #48
(11-26-2013 12:52 AM)afshinjan1 نوشته شده توسط:  این روش تقریبا برای هر مساله ای کاربرد داره.اصل این روش اینه که بر روی یک موضوع خاص تمرکز کنیم.بطور مثال اکثر همون بحث صحبت در جمع رو درنظر بگیریم .به خاطره ای که در گذشته ازش داریم دوباره مرور کنیم.درحین به یادآوری نقاط پر استرس شروع به نواختن ضربه بر روی نقاط گفته شده کرد.
تکنیک دوم اینه که قبل از شروع یک جمله رو 3 بار تکرارشکنیم و در حین اون بر روی نقطه ای کارته کارها با اون اشیا رو میشکونن با دست دیگه ضربه بزنید.
حالا جمله:با وجود اینکه در روز ... موقع صحبت در برابر همکلاسی هام دچار استرس شدم،خودم رو می بخشم و به خودم عشق می ورزم.
روی تقاط گفته شده کنار چشم و .... حدود 7 تا 8 بار ضربه زده و همزمان "روز سخنرانی دچار استرس شدم"دوبار این روند ضربه زدن رو تکرارش کنید.
البته قبل از اقدام شدت مشکل باید سنجیده بشه.اونقدر تکرارش کنید که شدت مشکل موقع یادآوری و حتی بروز واقعه مشابه به صفر برسه.

این هم لینک عکس:
http://www.google.com/imgres?q=in+one+pa...x=60&ty=68
 تشکر شده توسط: saeed.abdollahi , jahanagahi
12-02-2013, 03:37 PM
ارسال: #49
(11-26-2013 12:58 AM)afshinjan1 نوشته شده توسط:  
(11-26-2013 12:52 AM)afshinjan1 نوشته شده توسط:  این روش تقریبا برای هر مساله ای کاربرد داره.اصل این روش اینه که بر روی یک موضوع خاص تمرکز کنیم.بطور مثال اکثر همون بحث صحبت در جمع رو درنظر بگیریم .به خاطره ای که در گذشته ازش داریم دوباره مرور کنیم.درحین به یادآوری نقاط پر استرس شروع به نواختن ضربه بر روی نقاط گفته شده کرد.

این هم لینک عکس:
http://www.google.com/imgres?q=in+one+pa...x=60&ty=68

ممنون از توضیحات مختصر و مفیدتون. 10_004

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر افراد عالی است.
 تشکر شده توسط: zoofanoon , jahanagahi
02-25-2015, 03:46 PM
ارسال: #50
درود

دیشب این مطلب رو مطالعه میکردم،از همون لحظه شروع کردم و خصوصا روی این جمله تأکید کردم : "پول مثل سیل بطرفم سرازیر می شود."
همین قدر بگم که با این جمله به خواب رفتم، و وقتی صبح بیدار شدم :
1- مقدار کمی پول که فکر نمیکردم بهم برگرده، تو حساب بانکیم واریز شده بود .
2- از یک شرکت باهام تماس گرفتن و از یکی از محصولاتی که در منزل تولید کردم و آگهی زده بودم سوالاتی شد، و برای روز شنبه قرار ملاقاتی برای عقد قرارداد اولیه برای همکاری در فروش گذاشته شد.

.........................................................................
پول مثل سیل بطرفم سرازیر می شود.
باید به جائی برسید تا حتی در ذهن پول را لمس کنید.
.........................................................................

درود و ممنون از استاد jahanagahi که افتخار دیدارشون هنوز نصیبم نشده و مشتاقانه منتظر آن لحظه هستم.
شاد باشید...
کار نشد نداره...

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
 تشکر شده توسط: mahdi5e , alireza091111 , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محدوديت‌های ذهنی MARYAR 8 2,552 11-28-2016 01:06 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  خاطره: بهانه گیری های شخصی که دیوار ذهنی خورده است abdolhossein 10 3,339 08-18-2014 01:56 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  آیا بعضی از ضرب المثلها دیوار ذهنی است؟ jahanagahi 41 7,627 04-19-2014 08:42 AM
آخرین ارسال: abdolhossein
  داستانی در مورد دیوار ذهنی صدفی 0 1,181 04-14-2012 12:14 AM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS