ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ثروتمندترين افراد جهان
زمان کنونی: 06-02-2024, 08:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: salmankhan
پاسخ: 12
بازدید: 4243

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امیتازات : 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثروتمندترين افراد جهان
06-28-2012, 09:06 AM
ارسال: #11
RE: ثروتمندترين افراد جهان
(06-27-2012 10:13 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  
(06-27-2012 05:08 PM)سعید محمدی نوشته شده توسط:  [quote='مهدی گل محمدی' pid='22344' dateline='1332000317']
آقا سعید تو خودتو ،پسر دائیتو و همه ی بچه های انجمن رو دست کم گرفتی؟
من یکی که تا 10 سال دیگه جزو این لیست خواهم بود(بدون اغراق و رویا پردازی)
آقای گل محمدی از اعتماد بنفس شما خیلی خوشم اومد میشه یه مقدار توضیح بدید تا 10 سال آینده چه برنامه و اهدافی دارید که میخواهید جزو میلیاردرهای دنیا شوید البته تا هر کجا که براتون مقدور هست توضیح دهید

ببین عزیزم الان من 19 سالمه.10 ساله دیگه میشم 29 ساله درسته؟؟؟؟
من الان صاحب چاپخونه راکا هست(البته نه به بزرگی که شما فکر کنید)و خدارو شکر تا سه روز دیگه کارگاه چاپ سیلکمو راه اندازی می کنم(آماده شد عکساشو براتون میزارم).من اینایی که گفتم تا چند ماه پیش برام هدف بود تلاش کردم و الان به اینا رسیدم.حالا پروژه و هدفم برا ده سال بعد اینه که کارمو وسعت بدم.وسعت کار من به این شکل خواهد بود که یه سوله حدود 4000 متری بخرم و در اون دستگاه های دو ورقی و چهار ورقی مو راه اندازی کنم.بچه هایی که منو از نزدیک دیدن به این امر واقفن که من حرفی بزنم روش وای میسم.
پس اگر همراه من باشید تا 10 سال دیگه مطمئن باشید خبرش بگوشتون میرسه که من چی شدم.
در ضمن من میخوام در کل کشور نمایندگی هم داشته باشم.(اگر خواستید براتون توضیح میدم)

اگر توضیح دهید ممنون می شوم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohammad.b
11-04-2014, 04:57 PM
ارسال: #12
RE: ثروتمندترين افراد جهان
یه مشورت هم با اقای استیو جابز بکن شاید اونم نمایندگی خواست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS