ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

166روزتابهارموفقيت
زمان کنونی: 05-21-2024, 11:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pulaki
آخرین ارسال: 3ObHaN
پاسخ: 4
بازدید: 1301

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
166روزتابهارموفقيت
10-06-2011, 12:20 AM
ارسال: #1
166روزتابهارموفقيت
شمارش معكوس براي رسيدن بهارآغاز شده است درست 166روز ديگر سال جديد ونوبهاري ديگر با كوله باري از طراوت و سرسبزي از راه ميرسد براي اين 166 روز چه برنامه اي داريد در اين166روز چه كارهايي ميخواهيد انجام بدهيد تا شمارا 166گام به موفقيت و ثروت كلان مشروع نزديكتر كند من به چند مورد از آنها اشاره ميكنم
1-دراين 166روز ميشود166ايده جالب و عملي براي موفقيت و كسب ثروت ارايه كرد
2-166نكته خوب و آموزنده يادگرفت و بسته به علايق استعدادها و امكانات موجود حداقل تعدادي ازآنهارا به مرحله اجرا گذاشت
3-166دقيقه خالصانه باخداي مهربان خلوت كنيم تا مارا درتمام مراحل زندگيمان ياري كند و به حال خود رهايمان نكند
4-166دوست خوب و صميمي به ليست دوستان اضافه كنيم
دوستان خوب سرمايه هاي معنوي زندگي هستند از آنها غافل نباشيم
5-حداقل 166 هزار تومان به نيازمندان واقعي كمك كنيم تا اين 166هزار تومان 166هزار برابر شود!
6-166شاخه گل بخريم به آسايشگاه كودكان بي سرپرست و خانه سالمندان برويم و دل 166 نفر را شاد كنيم
7-حداقل 166باراز صميم قلب به عزيزانمان بگوييم دوستتان داريم و تاثير آنرا در زندگيمان ببينيم
8-حداقل 166بار كه كاملا حق با ماست گذشت كنيم و ببخشيم و فراموش كنيم
اميد وارم در صد و شصت و ششمين روز كه عيد نوروز را پيشاپيش به همديگر تبريك ميگوييم 166گام بلند بسوي موفقيت مادي و معنوي برداشته باشيم و166 بار به يكديگر بگوييم عيدتون مبارك 166سال به اين سالها!

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهتاب , 3ObHaN , مسعود کوچولو , REZA HAJISALIMI
10-06-2011, 12:50 AM
ارسال: #2
RE: 166روزتابهارموفقيت
امیدوارم در این 166 روز حداقل موجودی جیب هایمان 166 برابر شود.
امیدوارم بتوانم 166 بار از خدا به خاطر تمامی نعماتش که به من داده شکر کنم.
امیدوارم بتوانم حداقل 166 دقیقه را در این 166 روز صرف فکر کردن بگذارم
امیدوارم بتوانم به 166 مین آرزوی خودم برسم.
امیدوارم بتوانم 166.......

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهتاب , MARYAR , pulaki
10-06-2011, 01:05 AM
ارسال: #3
(10-06-2011 12:50 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  امیدوارم در این 166 روز حداقل موجودی جیب هایمان 166 برابر شود.
امیدوارم بتوانم 166 بار از خدا به خاطر تمامی نعماتش که به من داده شکر کنم.
امیدوارم بتوانم حداقل 166 دقیقه را در این 166 روز صرف فکر کردن بگذارم
امیدوارم بتوانم به 166 مین آرزوی خودم برسم.
امیدوارم بتوانم 166.......آمين يا رب العالمين من هم اميدوارم به حول و قوه الهي دست در دست هم دهيم به مهر و 166مين قله موفقيت را فتح كنيم

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: deMchoicleNed , مسعود کوچولو
10-06-2011, 01:11 AM
ارسال: #4
خدا ... 166 روز مونده تا فصل جدیدی از کتاب افرینش رو باز کنی ! موجودات رو دوباره زنده کنی ، قیمت ماشین ها رو ناعادلانه بالا ببری ، نظافت خونه رو دوباره بندازی رو دوش ما مرد های بدبخت ، خرید عید رو دوباره باب کنی ، مسافرت و 5 ساعت تو صف دستشویی موندن تو پارک رو دوباره به یادمون بندازی و بعد کلی خوشی و خنده ! یه کانتینر درس و مشق رو واسه خرداد بهمون تحویل بدی ...

حالا که این همه ما رو دوست داری و این همه هدیه میدی ، یه 4-5 تا خواسته داشتیم به مناسبت 166 روز تا بهار . این ها رو یه نگاهی بنداز ، بعد واسه تصویب بودجه و کارهای فنی و عوارض و مالیات و ... بده به حسابرستون یا یکی از همین فرشته های درگاهت تا تو 166 روز ok کنه
با اجازه

اهوم ، اهوم .

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام خدمت اقای خدا .
انشالله حال خودتون و همه ی دست اندر کار ها درگاهتون خوب باشه .
قبل از هر چیز تشکر کنم از این ساپورت و پشتیبانی خوبتون و از این موجودات باحالی که افریدی ...
امیدوارم 166 روز خوبی داشته باشی ...
خدا :
1 هفته از تجسم خلاق عقب افتادم .... لطفا کاری کن تو 166 روز جبران شه ...
1 ماه خونه نشین شدیم و از درس و مشق بدجور عقب افتادم .... لطفا کاری کن تو 166 روز جبران شه ...
1 سال از ورزش عقب افتادم ... لطفا کاری کن تو 166 روز جبران شه ...
10 سال از مستقل بودن و رو پا خودم موندن عقب افتادم .... لطفا کاری کن تو 166 روز جبران شه ...
خدا ، دو دهه گذشت و از میلیارد شدن و اشنایی با این بروبکس سایت عقب افتادم .... لطفا خودت سفارشی ( سیَد هم هستم ، کارت فعال بسیجم دارم ) یه کاری کن تو این 166 روز جبران بشه ...

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهتاب , MARYAR , مهدی گل محمدی , pulaki , مسعود کوچولو
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS