ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آیا حقیقت دارد!!!!!!!!!!!!!!!
زمان کنونی: 05-18-2024, 07:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: nbpa
پاسخ: 50
بازدید: 5314

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا حقیقت دارد!!!!!!!!!!!!!!!
04-08-2013, 08:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-09-2013 10:54 AM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #1
از تخمین درآمد این کار سرم سوت کشید!!
همه می دونید بیشترین تخصص من چیه ؟

تابلو های محیطی - بیلبورد های تبلیغاتی

امروز داشتم قیمت تابلو ها رو بررسی می کردم و یکی از شرکت های دارای بیلبورد را
چک می کردم . شرکتی که دارای بیلبوردهای زیادی در مشهد است .

در همین سایت بعضی از دوستان سوالاتی در این زمینه داشته اند که بیلبورد و ضوابط
احداث آن چگونه است ؟ البته در جای خود پاسخ داده شده است .

اما به طور قطع به یقین خدمت دوستان عرض می کنم که در حیطه فعالیت تبلیغات ، پر
سود ترین و بهترین نوع تبلیغات ، که بعنوان یک سرمایه گذاری دائمی روی آن می شود
حساب کرد ، بیلبوردهای تبلیغاتی است .

ترا بخدا نیایید و نگویید که چه مشکلاتی دارد و دست زیاد است و از این حرفها که بد جور
ناراحت می شوم .

طبق آماری که من از تابلو های بیلبورد این شرکت گرفتم ، چیزی حدود 1450 تابلو در
سرتاسر ایران احداث کرده اند .

خب حدود متوسط رقم اجاره این بیلبورد ها به میزان 15000/000 تومان در ماه است که مبلغ
سرمایه در گردش ماهیانه آنها رقمی در حدود 21 میلیارد می شود !!!!!!

و اگر در 12 ماه ضرب کنیم به رقم شگفت انگیز 261 میــــــــلیارد تومان بالغ می شود .

فهمیدن رقم در گردش یک شرکت تبلیغاتی موید یک نکته بسیار مهم
برای من بود :
اگر نوع تفکر در هر کسب و کار را تغییر دهیم و به گفته آقای قربانیان عزیز ، اگر اول
نگرشمان را عوض کنیم ، آنوقت آنقدر موقعیت های عالی برای انجام کار و پیشرفت و
کسب درآمد است که از تصور خارج است .

حالا بیایید و بازهم هزار و یک دلیل بیاورید که اینها آدمهای بزرگ ، با سرمایه های هنگفت
و یا اعتبار و چه و چه هستند .

من یکی از همین افراد را می شناسم که یک تبلیغاتی معمولی بود با
یک موتور هندا و کارش چاپ سیلک و چاپ تامپو بود و حالا داره توی امارات زندگی می
کنه و از طریق اینترنت کلیه تلویزیون های شهری اش رو چک می کنه و حساب بانکی اش
رو چک می کنه .

من این نکته را بخودم می گویم که آغاز بزرگترین راه با اولین قدمها آغاز می شود .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , کامیار کاظمی , 0625 , jahanagahi , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , mjdehghani , MARYAR , Haavin , mercede , Andisheh , mir abbas , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , c4t3r , sajjad , M3HDI , سیدمهدی هاشمی , fartak , habib tousi , سعید محمدی , dara , iran , goldmen , seraj , mahdi77 , tondar12 , hamed65 , madar , bahador , s_a , iranboy , minoo , ali mohammady , خانم میلیاردر , mardin-b , BEYOND , Divar , i-like-ddd , نی نی عسلی , نرگس فیاض , mrs.abbasi , .Ramin , مرتضی الهی , alma , ناصر صادقی , Elixir , alan
04-08-2013, 09:01 PM
ارسال: #2
RE: از تخمین درآمد این کار سرم سوت کشید!!
(04-08-2013 08:57 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  همه می دونید بیشترین تخصص من چیه ؟

[color=#0000CD]من یکی از همین افراد را می شناسم که یک تبلیغاتی معمولی بود با
یک موتور هندا و کارش چاپ سیلک و چاپ تامپو بود و حالا داره توی امارات زندگی می
کنه و از طریق اینترنت کلیه تلویزیون های شهری اش رو چک می کنه و حساب بانکی اش
رو چک می کنه .

من این نکته را بخودم می گویم که آغاز بزرگترین راه با اولین قدمها آغاز می شود .

سلام
سر منم داره سوت میکشه....Yosef.gif

طبق تاپیک گفتگویی، به این نتیجه رسیدیم برای رسیدن به موفقیت های بزرگ باید از قدم های کوچک آغاز کرد

این نمونه بارزش بود.

سپاس

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: 0625 , jahanagahi , ahmad rezaee , 3ObHaN , Andisheh , mir abbas , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , c4t3r , سیدمهدی هاشمی , fartak , habib tousi , hamed65 , minoo , نی نی عسلی , نرگس فیاض , mrs.abbasi , iranboy , ناصر صادقی
04-08-2013, 09:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-08-2013 09:04 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #3
اقای رضایی تبلیغات توسط تابلوها به نظر بنده همیشه فوق العاده بوده است.
لطفا بفرمائید که این بحث به چه صورت است؟
پایه تابلوها به چه صورت و توسط چه کسی نصب میشود و شرکت ها برای در اختیار گرفتن این تابلوها آیا به صورت مزایده شرکت می کنند و قراردها با چه نهادی و به چه مدت و شکلی است؟
(ببخشید سوالاتم زیاد شد.)

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , 3ObHaN , MARYAR , mir abbas , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , سیدمهدی هاشمی , naimeh , fartak , habib tousi , iran , hamed65 , minoo , BEYOND , نی نی عسلی , نرگس فیاض , ناصر صادقی
04-08-2013, 09:43 PM
ارسال: #4
(04-08-2013 09:03 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  اقای رضایی تبلیغات توسط تابلوها به نظر بنده همیشه فوق العاده بوده است.
لطفا بفرمائید که این بحث به چه صورت است؟
پایه تابلوها به چه صورت و توسط چه کسی نصب میشود و شرکت ها برای در اختیار گرفتن این تابلوها آیا به صورت مزایده شرکت می کنند و قراردها با چه نهادی و به چه مدت و شکلی است؟
(ببخشید سوالاتم زیاد شد.)

بله جناب کاظمی ، فوق العاده و پر مشتری هستند .

الان در نقاط خوب تهران مبالغ اجاره تابلو ها تا مبالغ بسیار بالایی است

مثلاً فکر می کنید رقم اجاره این تابلو در بزرگراه مدرس تهران ماهیانه چقدر است

[تصویر: A8s.jpg]

89 میلیون تومان در ماه که قرارداش هم سه ماهه است می باشد .

این شرکتها از هر چیز تبلیغاتی پول در می آورند ، حتی از دستگیره های قطار شهری و
اتوبوس ها و حتی از گاری های حمل کالا.

مجوز این نوع تابلو ها دست شهرداری هاست که به نسبت هر شهری شرایط فرق می
کند اما اگر به کار شهرداری ها آگاه باشید ، می دانید می شود مجوز را دریافت کرد .

در مراکز مختلفی می توان این تابلو ها را بنا کرد مانند پمپ بنزین ها - مراکز خاص - بزرگراه ها - شهرهای بین راه .

اما خب طبیعی است مناطق گل شهر های بزرگ را قبلاً تابلو زده اند .

با اینحال در همین مشهد ، شرکتی آمد و در ازای برپایی پل های عابر پیاده در بین بزرگراه
ها ، مجوز اجاره تابلو ها را در دست گرفت و هنوز هم این روش را دارد ادامه می دهد . از
بس این کار سود آور است .

بحث ساخت تابلو ها هم توسط سازندگان بیلبورد اعم از تابلو سازان و یا شرکتهای پیمانکاری خاص می باشد .مثلاً من قیمت اصفهان را برای ساخت کامل یک بیلبورد با پایه
و شاسی کامل 350 هزار تومان گرفته ام ، اما من که خودم این تابلو ها را اجرا کرده ام می دانم که رقمی به مراتب پایینتر برای سرمایه اولیه آن لازم است .

بحث مجوز را هم می توان با پیگیری از شهرداری شهرستان پرس و جو کرد امـا یک نکته :

اگر واقعاً می بینید این کار سود آور است و آنرا بعنوان هدف نهایی خودتان انتخاب کرده اید ، پس از هیچگونه نه ای نترسید .در این راه شاید بیشتر از 100 بار نه بشنوید اما می توان روزنه ای پیدا کرد
.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mir abbas , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , c4t3r , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , fartak , habib tousi , dara , iran , goldmen , mercede , seraj , hamed65 , iranboy , jahanagahi , minoo , محسن قلي زاده , نی نی عسلی , نرگس فیاض , ناصر صادقی
04-08-2013, 09:54 PM
ارسال: #5
چه جالب
اتفاقا دوسال قبل برای کاری عمرانی در مشهد به ما امکان واگذاری تابلوها را دادند که خیلی جدی نگرفتیم.

تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mir abbas , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , fartak , habib tousi , hamed65 , iranboy , jahanagahi , نرگس فیاض , ناصر صادقی
04-08-2013, 10:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-09-2013 07:42 AM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #6
(04-08-2013 09:54 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  چه جالب
اتفاقا دوسال قبل برای کاری عمرانی در مشهد به ما امکان واگذاری تابلوها را دادند که خیلی جدی نگرفتیم.

حالا که بحث باز شد بگذارید یک سود آوری بینهایت بزرگ را هم درون این بیلبوردها برایتان بگویم که پاهایتان را روی هم بیاندازید و در هر دقیقه 50/000 تومان درآمد کسب کنید .

اما الان نمی گم دوستان یکم فکر کنید ببینم میتونید حدس بزنید ؟

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mir abbas , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , مهدی گل محمدی , مصطفي , سیدمهدی هاشمی , fartak , habib tousi , iran , hamed65 , aminmh , jahanagahi , BEYOND , نی نی عسلی , نرگس فیاض , ناصر صادقی
04-08-2013, 10:04 PM
ارسال: #7
(04-08-2013 10:02 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  
(04-08-2013 09:54 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  چه جالب

حالا که بحث باز شد بگذارید یک سود آوری بینهایت بزرگ را هم درون این بیلبوردها برایتان بگویم که پاهایتان را روی هم بیاندازید و در هر دقیقه 500/000 تومان درآمد کسب کنید .

اما الان نمی گم دوستان یکم فکر کنید ببینم میتونید حدس بزنید ؟

تبلیغات در تلویزیون های شهری؟

تشکر شده توسط: 3ObHaN , mir abbas , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , fartak , habib tousi , hamed65 , aminmh , iranboy , jahanagahi , i-like-ddd , نرگس فیاض , مینو. , ناصر صادقی
04-08-2013, 10:27 PM
ارسال: #8
سلام بله كار خيلي خيلي پرسوديه سال گذشته تو تبريز نصف راه يه بيلورد واسه اونجا يك ماه 30ميليون ميخواستن شرايط كامل اين كار رو ميدونيد چيه اگه ميشه كامل تر توضيح بدين ممنون
 تشکر شده توسط: yu3f , c4t3r , mir abbas , Mrs.Seyedi , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , fartak , habib tousi , hamed65 , jahanagahi , i-like-ddd , نرگس فیاض , ناصر صادقی
04-09-2013, 01:34 AM
ارسال: #9
می رسیم به بحث شیرین درآمد های بیلبورد های تبلیغاتی و نوع انجام آن .

خب وقتی از ریز جزئیات کاری می خواهیم حرف بزنیم که درآمد ساعتی آن به 4200/000 هزارتومان می رسد و روزانه آن 100 میلیون تومان است ، آنهم به تابلو ترین صورت ممکن که از دید بسیاری از ما پنهان می ماند کمی حس کنجکاوی آدمی را تحریک می کند .

این همه درآمد در نوع تبلیغات تلویزیونی است که جناب کاظمی بدان اشاره کردند .

حداقل زمان تیزر ها معمولاً 15 ثانیه است مگر شرکتها زمان را به جهت تعدد تبلیغات کم کنند و سود آوری خود را بالا ببرند . با اینحال بحالت معمول اگر محاسبه کنیم تا سقف 8 تبلیغ را می توانند پشت سرهم به نمایش بگذارند .

خب در جاهای خوب شهر مبالغ یکماهه تبلیغات تلویزیونی بالغ بر 30 میلیون می شود که با احتساب رقم های محاسبه شده برای هر دقیقه چیزی حدود 70 هزار تومان درآمد نصیب تلویزیون های شهری می شود .

سود هنگفت ماهیانه 3 میلیارد تومان دهان هر کسی را باز نگه می دارد .

خب هنوز در رویای شیرین پولهای حاصله از تلویزیون های شهری باشیدد تا به نکته های دیگر برسیم .

انشاءالله در آینده شاهد دوستانی از انجمن باشیم که در این حرفه وارد شده باشد و به موفقیت رسیده باشد .

تشکر شده توسط: fartak , habib tousi , مهدی گل محمدی , کیمیاگر , کامیار کاظمی , iran , goldmen , seraj , hamed65 , madar , iranboy , jahanagahi , tondar12 , BEYOND , Mrs.Seyedi , i-like-ddd , نی نی عسلی , نرگس فیاض , ناصر صادقی
04-09-2013, 02:00 AM
ارسال: #10
جناب رضائی کاملا حق دارید ، خوب کسانی که از ایرادهای این کار حرف میزنند طبیعی است ، چون سر رشته ای در تبلیغات محیطی ندارند ، در این کار اصلا و ابدا دست زیاد نیست ، 90% شرکتهایی که میبینید برای رزرو تابلو آگهی زده اند بازاریابی بیش نیستند ، طبق اطلاعاتی که دارم مجوز تبلیغات محیطی سخت ترین مجوز در زمینه ی تبلیغات میباشد و در هر شهری بیشتر از انگشتان دست مجوز تبلیغات محیطی داده نشده است ( آمار مربوط به سال 89 )

ایراد و مزیت این کار در یک جمله خلاصه میشود :

کاری نیست که همه آگاهی کاملی ازش داشته باشن !

این هم خوبه هم بد

خوبه : چون رقبای کمی داری ( به نسبت شغلهای دیگر )

بده : چون وقتی کسی مثل من داره خودشو به آب و آتیش میزنه که این مزایده توجیح اقتصادی داره ، اگه برنده بشیم کلی سود توشه ، کسی باورش نمیشه ، چون سر رشته نداره و اصلا نمیدونه چقدر درامد داره

در مورد بیلبورد و پل هوایی و کلا تابلوهای ثابت همه جوره موافقم ولی در مورد تلویزیونهای شهری کاملا بستگی به شهرش داره که آیا کشش همچین تبلیغاتی رو داشته باشه یا نه
شهری مثل مشهد کاملا کشش تلویزیونهای شهری رو داره که اکثرشونم شرکت ............. کار کرده که بنده نمایندگی استان آذربایجانشرقی این شرکت بودم ، ولی شهری مثل تبریز همین الانشم کشش آنچنانی برای تلویزیون شهری نداره !
سال 89 جانمایی 14 تلویزیون شهری رو که قرار بود 5 تاش انتخاب بشه و با سرمایه گذاری خودمون توی سطح شهر نصب بشه ( به این نوع قرارداد مشارکت با شهرداری گفته میشه ) تقدیم شهردار کردم ولی با وجود یکسال دوندگی به نتیجه نرسیدیم ، جالب اینجاس که یکی از مسئولین رده بالا از من پرسید : به چه دردی میخوره؟؟؟
الانم که الانه کامل متوجه نشدن به چه دردی میخوره
ولی بیلبورد و پل عابر پیاده و ایستگاه اتوبوس تاااا دلت بخواد هست ، به حدی که دیگه شورش درومده و آلودگی بصری در شهر غوغا میکنه !

وای که چقدر عاشق این کارم و چقدر زجر میکشم از اینهمه عقب ماندگی در تبلیغات !

ببخشید جناب رضائی که کمی حاشیه رفتم ، من ده ها شبانه روز از تبلیغات محیطی صحبت کنم بازم سیر نمیشم و حرف دارم در این مورد ولی ....

در بن بست هم راه آسمان باز است
 تشکر شده توسط: 200 , ahmad rezaee , habib tousi , مهدی گل محمدی , کیمیاگر , کامیار کاظمی , iran , seraj , hamed65 , jahanagahi , hamed.yegane , مهرنوس , محسن قلي زاده , successfulman , نرگس فیاض , مینو. , ناصر صادقی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا امکان خرده فروشی بدون داشتن مغازه هست؟ الی فروزان 3 2,336 04-12-2014 04:27 PM
آخرین ارسال: الی فروزان
  کسی از درامد پمپ بنزین و گاز و هزینه هاش اطلاع دارد؟ davaran 4 13,481 01-15-2014 11:25 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  آیا بیت‌کوین جای طلا را می‌گیرد؟ karafarin 1 474 12-30-2013 06:09 PM
آخرین ارسال: karafarin
  ایا فرد بدون جربزه و یا فرد کاری وجود دارد? yunespc 1 1,013 11-04-2013 11:02 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  آیا گروه اقتصادی مشهد موفق خواهد شد ؟ ahmad rezaee 15 2,876 03-06-2013 11:50 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  آیا احترام به پدر و مادر باعث ثروتمندی می شود و بالعکس؟ سعید یوسفی 24 2,837 01-18-2013 10:29 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
  آیا شمااین دستگاه را می خرید؟ میلاد 14 3,085 05-22-2012 09:24 PM
آخرین ارسال: mpourmir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS