ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شغل خدماتی
زمان کنونی: 05-04-2024, 01:21 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: م.ع
آخرین ارسال: javad am
پاسخ: 6
بازدید: 1789

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شغل خدماتی
08-31-2013, 10:00 PM
ارسال: #1
شغل خدماتی
سلام دوستان
من چند وقتی قصد دارم کار تعمیرات لوازم خانگی کوچک انجام بدم ولی هنوز مغازه اجاره نکردم لطفا" راهنمایی کنید از کجا و چطوری شروع کنم که باعث جلب مشتری بشه[/align][/size]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , مهدی 1 , مرتضی-تهران , ناصر صادقی , zahra_r
08-31-2013, 10:52 PM
ارسال: #2
RE: شغل خدماتی
اگه توی کارتون حرفه ای باشید و طبق قولی که به مشتری میدین ، سر وقت، لوازم رو تعمیر و به مشتری تحویل بدین، از جمله عواملی هست که باعث جذب مشتری میشه.

همیشه در تجارتِ خودمان، خریدار و مصرف کننده نهایی را هم در نظر بگیریم
همیشه خدا را ناظر بر امور تجارت خود ببینیم.
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , مرتضی-تهران , zahra_r , م.ع
09-01-2013, 12:23 AM
ارسال: #3
حتما قبل از استارت فعالیت ، پیش یکی از هم صنفی های خودتون چند مدتی شاگردی کنید

یکی از بچه ها از من می پرسید من یکماه برم شاگردی ، یکماه از زندگی عقب می افتم و یکماه دیرتر میلیارد می شم !!!

دوستان مطمئن باشید یکماه اول شاگردی شما را 6 ماه جلو می اندازه ، بعد از اون هم هر روزش تجربست که تو مغازه خودتون با هزینه و مدت زمان طولانی به دست می یاد ولی تو مغازه استاد بدون هزینه و در ظرف زمان کم . پس ازش قافل نشید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: yu3f , مرتضی-تهران , محسن قلي زاده , ناصر صادقی , zahra_r , م.ع
09-01-2013, 09:51 AM
ارسال: #4
من یک نفر از دوستان قبلا وارد این کار شد .می گفت بزرگترین برد کاریم این بود که اول اومدم سفارش از خونه ها گرفتم بردم تو خونه تعمیر کردم و بعدبا مغازه دار تو کار شریک شدم بعد 3 سال رفتم خودم مغازه زدم .2تا مطلب هم گوش زد می کرد که اولا همیشه در کنار کار تعمیرش دنبال افزایش علمش هم مخصوصا از اینترنت بود چون میگه گاهی اوقات تعمیر یک وسیله از ساختنش سخت تره دوم وسیله ای که توانایی تعمیرش را نداری یا قبول نکن یا ببرش پیش کسی که بلده و با هم شریکی تعمیرش کنید
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , ناصر صادقی , zahra_r , م.ع
09-01-2013, 11:24 AM
ارسال: #5
شاگردی کنید شاگردی کنید شاگردی کنید

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: م.ع
10-25-2013, 08:28 PM
ارسال: #6
سلام اول از همه تجربه مهمه چقدر تجربه داری؟اگه یه وسیله ایی را اوردند میتونی به تنهایی درست کنی اونم با کیفیت که مشتری را راضی نگه داره؟یامیری میدی یه نفر تعمیر کنه و یا یه طوری سربندی میکنی بره ؟رشته من در هنرستان تعمیر لوازم خونگی بود.یه استادام تعریف میکرد که یه پنکه سقفی داشته مشکل سیم پیچی داشت داده بود به یه تعمیر کار و بعد که تحویل گرفته بود زیر بار کم میاورده.چند بار میره تعمیر و برمیگرده هر بار یه عیب تا اینکه میبره پیش یه کی دیگه خب با این اوضاع هم مشتریش را از دست داد هم یه تبلیغ منفی واسش بود که میگند کارش خوب نیست. جا هم مهمه از همکلاسی های من 2 نفر مغازه زدند یه نفر رفت توی یه روستا که تازه شهر شده بود و یه مغازه بیشتر نبود و خدا را شکر هم اوضاع مالیش خوبه هم زندگیش را سامان داد.یه نفر دیگه نزیک یه میدون و عمده فروش لوازم خانگی مغازه زد
اما چون قبلا تو یه یه شرکت کارگری میکرد و به حقوق 320000تومان در ماه راضی بود میگفت نمیصرفه و 6 ماه در مغازه را بست و رفت کارگری.!حالا این شرایط را در نظر بگیر اگه تونستی مغازه بزن نتونستی بیخیال شو
1-کیفیت کارت چقدر است؟
2-در صورتی که سود مغازه با هزینه هات نمیخورد چقدر میتونی دوام بیاری؟
3-جای مناسبی پیدا کن که تعمیر کار نزدیکت نباشه.
اینم پیشنهاد من به شما اگه مغازه زدی
یا تعمیرات یخچال و سیم پیچی را اضافه کن
یا خدمات پس از فروش یک یا چند برند معروف را بگیر خیلی کمکت میکنه
مثلا من خودم سال 83 یه لباس شویی را نصب کردم و واسه مهر ضمانت نامه رفتم پیش نمایندگیش اون موقع 5000تومان واسه مهر گرفت گفت من هزینه نصب را میگیرم چه اومده باشم واسه نصب چه نه
واسه تعویض قطعات هم از جنس های با کیفیت استفاده کن و به مشتری القا کن که کیفیت بهتر از کمیته
یا علی موفق باشی

هزار فرشته بوسه بر آن دست میزنند/کز کار خلق یک گره بسته باز کند

گر مقدر شودش ملک سلاطین پوید سالک بی خبر خفته به راهی گاهی

09365126616
 تشکر شده توسط: alma , م.ع
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ نادعلي 29 44,557 08-21-2016 11:16 AM
آخرین ارسال: malekan
  شغل دوم م.ع 3 787 09-02-2013 10:11 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS