ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بین اعضا کسی یک میلیارد پول دارد؟
زمان کنونی: 05-07-2024, 04:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pastil
آخرین ارسال: کامران طاها
پاسخ: 38
بازدید: 9476

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بین اعضا کسی یک میلیارد پول دارد؟
01-10-2014, 11:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-10-2014 11:03 PM، توسط habib tousi.)
ارسال: #21
RE: بین اعضا کسی یک میلیارد پول دارد؟
سوال بسیار خوبیهو هر کسی حق سوال کردن دارد پسبعضی از دوستان ک ب نوعی موضع گرفتن میتونن منطقی تر فکر کنند
اما من ب نوبه خودم جواب میدم
قانون جذب یک واقعیته و اگه ازهر کسی بپرسی ب نوعی در زندگیش تجربه کرده.ب دست آوردن یک میلیارد تنها با قانون جذب امکان پذیر نیست و ما در این انجمن یاد میگیریم ک تلاش کنیم تا ب اهدافی ک میخواهیم برسیم.حال قانون جذب و موارد دیگر در مسیر رسیدن ب هدف ما رو کمک میکنند
من باکمک انجمن و دوستان خوبم:
1-با 1 میلیون موفق شدم سوپر مارکت بزنم
2-موفق شدم فروش روزانه مو از 150/000 هزار تومان ب ی میلیون برسونم
3-موفق شدم سرمایه مو ب حدود 30 میلیون برسونم
4-موفق شدم شاد زندگی کنم و از زندگیم لذت ببرم(تا قبل از آشنایی با سایت حتی ب خودکشی فکر میکردم)
5-موفق شدم بدبینی مو کنار بذارم و خوش بین باشم
6-موفق شدم بهترین سفرهای عمرم رو داشته باشم(تا قبل از آشنایی با سایت اصلا مسافرت نداشتم)
و همانطور ک گقتم میلیاردر شدن زمان هم میخواد
و این جمله منو یادتون باشه تا 4 سال دیگه من در همین سایت گزارش میلیاردر شدنم رو میدم
و در پایان باید ب شما هم بعنوان ی برادر کوچکتر عرض کنم با سوالی ک کردید میتونم بهتون اطمینان بدم شما یکی از موفق ترین اعضای این سایت می شوید
یا حق

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: toofan245 , کامیار کاظمی , انضباط , javad am , pastil , مهدی 1 , rasoul.es1989 , ahmad rezaee , Ali 59 , iren , alma , شرکت پارسیان , کاظم کاظمی , karafarin , dara , yunespc , mostafa ghobadi , hadi1987 , mahdy.rahmany , tondar12
04-26-2014, 01:07 PM
ارسال: #22
پول که دارن اعضای سایت حالا یکی چند صد هزارتومان یکی چند صد میلیون تومان یکی چند میلیارد یا کمتر بیشتر
منتها یه چیز دیگه هم یگم کسی که به معنای واقعی میلیاردر باشه و چند میلیارد پول داشته باشه اینقدر مشغله داره که نمیتونه بیاد وقته با ارزشش رو بگذهره روی سایت پست بده تا امتیاز بگیره و ........
از ثانیه های وقتش استفاده کرده تا به اونجا رسیده و لی کسی که تازه داره شروع میکنه خوب طبیعتا باید وقت بگذاره اطلاعات بدست بیاره تجزیه تحلیل کنه تا یوقت حرکتی نکنه که ضرر کنه یا اینکه دیگه نتونه تا مدتها قد علم کنه .

بسم الله الرحمن الرحیم

نام کاربری گذشته : کاظم...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: pastil , habib tousi , مهدی 1
04-26-2014, 02:55 PM
ارسال: #23
(04-26-2014 01:07 PM)کاظم... نوشته شده توسط:  پول که دارن اعضای سایت حالا یکی چند صد هزارتومان یکی چند صد میلیون تومان یکی چند میلیارد یا کمتر بیشتر
منتها یه چیز دیگه هم یگم کسی که به معنای واقعی میلیاردر باشه و چند میلیارد پول داشته باشه اینقدر مشغله داره که نمیتونه بیاد وقته با ارزشش رو بگذهره روی سایت پست بده تا امتیاز بگیره و ........
از ثانیه های وقتش استفاده کرده تا به اونجا رسیده و لی کسی که تازه داره شروع میکنه خوب طبیعتا باید وقت بگذاره اطلاعات بدست بیاره تجزیه تحلیل کنه تا یوقت حرکتی نکنه که ضرر کنه یا اینکه دیگه نتونه تا مدتها قد علم کنه .
کاظم عزیز؟ اینجا کسی برای امتیاز گرفتن پست نمیذاره.اینجا همه برای مشورت دادن و کمک ب یکدیگر پست میذارند.هر آنچه رو ک از دیگران یاد گرفتن و یا با تجربه کسب کردن با دیگران ب اشتراک میذارن
ما دوستان زیادی داریم ک میلیاردر هستن اما هیچی با ارشتر از این نیست ک ب این سایت سر بزنند.این سایت رو هیچ وقت نمیشود ارزش مادی روش گذاشت

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: MARYAR , rasoul.es1989 , goldcover , mostafa ghobadi , pastil , مهدی 1
04-28-2014, 11:07 PM
ارسال: #24
(10-07-2013 03:35 PM)pastil نوشته شده توسط:  یه چیزی که بعد از حضور تو این سایت برام جالب بود این بود که تو خیلی از تایپیک ها همه از رویاهاشون میگفتن و استفاده از قانون جذب و این جور چیزها
میخواستم ببینم کسی بین اعضا تو زندگی واقعی یک میلیارد پول به دست آورده؟

آقا سئوالت خیلی جالبه4yajuyo
من باور کن میام تو این فروم هی اینجا همه بهم انرژی میدن انگار فروم انرژی درمانیه.البته ناگفته نمونه ایده های خوبی تو سایت هست که تنها راهنما هستند نه مسیر رسیدن به موفقیت.
همانطور که قرآن گفته مسیر رسیدن به موفقیت تلاش هستش شما تلاش کن دانشتو افزایش بده باور کن به موفقیت میرسی. ربطی به قانون جذب و راز و غیره هم نداره شما وقتی شروع کردی کلن آینده نگر میشی.
و اما یه چیز دیگه اگر تلاش کردی و رسیدی به موفقیت همیشه ایمانتو حفظ کن چون بعدها میبینی تا خدا نخواد چیزی نمیشه
 تشکر شده توسط: somesarah018 , mostafa ghobadi , pastil , مهدی 1
04-29-2014, 07:29 AM
ارسال: #25
با سلام
دوست عزیز هیچ وقت امید را از کسی که امیدوار است نگیر زیرا ممکن است این تنها سرمایه او در این جهان باشد
از دوستانی که احساس توانایی زیاد میکنند خواهش میکنم کاربردی تر عمل کنند تا از گروه درست کردن و استفاده از تواناییهای همدیگر زودتر به نتیجه اصلی
که میلیادر شدن گروه "نه یک فرد در این سایت میباشد برسند موفق باشید

اعتقاد به اینکه زمان است که قدرتت را به رخ همه میکشد نه زبان
 تشکر شده توسط: habib tousi , MARYAR , mostafa ghobadi , mahdi5e , pastil , مهدی 1
08-07-2014, 09:43 PM
ارسال: #26
بنده فعلا یک میلیون دارم .... البته تازه اومدم اینجا و خیلی حس کمک و یاری رسوندن اینجا به نظرم بالاس و ارتباطات خوبی اینجا برقرار می شه . امیدوارم یه روز بیام توی همین تاپیک و بنویسم که : سه تا صفر دیگه هم الان بذار جلوی پولام Smile
 تشکر شده توسط: habib tousi , pastil , مهدی 1
01-29-2015, 06:41 PM
ارسال: #27
من کارمو با یک میلیون شروع کردم و الان یک مغازه و هتل اجاره ای دارم اما اون یک میلیونو ندارم اما مشتریم نسبت به اون موقع بیشتره فک کنم اینم یک موفقیت کوچیکه در چهار سال.
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , مهدی 1 , saadati
01-29-2015, 08:26 PM
ارسال: #28
(01-29-2015 06:41 PM)facetoface1 نوشته شده توسط:  من کارمو با یک میلیون شروع کردم و الان یک مغازه و هتل اجاره ای دارم اما اون یک میلیونو ندارم اما مشتریم نسبت به اون موقع بیشتره فک کنم اینم یک موفقیت کوچیکه در چهار سال.
سلام دوست لطفا در مورد نحوه موفقیتت یه مقدار توضیح بدید,, باتشکر,,پیروز باشید
01-30-2015, 12:35 AM
ارسال: #29
(01-29-2015 06:41 PM)facetoface1 نوشته شده توسط:  من کارمو با یک میلیون شروع کردم و الان یک مغازه و هتل اجاره ای دارم اما اون یک میلیونو ندارم اما مشتریم نسبت به اون موقع بیشتره فک کنم اینم یک موفقیت کوچیکه در چهار سال.

ضمن خوش آمد ، ببخشید ، یک مقدار من IQ پایینه نگرفتم چی شد

4 سال پیش شما یک میلیون داشتید
امروز یک مغازه اجاره ای دارید !!!
امروز یک هتل اجاره ای دارید !!!
امروز همون یک میلیون را هم ندارید !!!

امروز مشتری بیشتری نسبت به چهار سال پیش داریم .

معادله چند ده مجهولی شد ، خودت حلش کن داداشی

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: saadati
02-01-2015, 06:18 PM
ارسال: #30
بنده امروز 55000000 میلیون تومان بعد حدود 3 سال تونستم جمع کنم.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟ کامیار کاظمی 268 51,955 03-05-2020 05:59 PM
آخرین ارسال: hamid.k
  تا یک سال آینده خالص دارایی شما چقدر خواهد بود؟مبلغ دقیق و تاریخ دقیق ذکر شود سعید یوسفی 113 18,536 07-05-2019 05:30 PM
آخرین ارسال: pedram9
  اگه 4 میلیارد به شما بدهند و به شرط آنکه در عرض یکسال 5 برابرش کنید، چه راه حلی داری؟ سعید یوسفی 118 26,253 07-15-2017 05:51 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  دوستان شما از کدوم یک از سمینارهای اساتیدموفقیت استفاده کردید؟ ramin7 7 1,306 12-07-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  دوست داشتید جای چه کسی می بودید ؟ چرا ؟ avan 11 3,033 05-21-2013 11:54 PM
آخرین ارسال: pesar.khaleh121
Wink میلیاردر شدن یک دقیقه ای... mardanblog 7 2,228 05-06-2013 02:05 PM
آخرین ارسال: soheil92
  تصاویر باورنکردنی از یک مجتمع لوکس در تهران کامیار کاظمی 12 3,154 08-16-2012 03:39 PM
آخرین ارسال: safari-cht

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS