ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: آیا شما به طور مرتب ورزش می کنید؟
بله مرتب ورزش می کنم.
ورزش می کنم اما نتوانسته ام مرتب ادامه دهم می خواهم از امروز شروع کنم.
دوست دارم ورزش کنم اما وقت و حوصله کافی ندارم.
خیر علاقه ای به ورزش ندارم.
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

ما میلیاردرهای آینده حداقل روزی 30 دقیقه ورزش میکنیم.
زمان کنونی: 03-29-2024, 04:45 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Delta.H
آخرین ارسال: maral 777
پاسخ: 7
بازدید: 1303

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-06-2013, 10:04 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-06-2013 10:13 AM، توسط Delta.H.)
ارسال: #1
سلام دوستان عزیز
صبح همگی بخیر
همانطور که حتماً می دانید همیشه میگویند ذهن سالم در بدن سالم است و همچنین همه می دانیم که برای میلیاردر شدن باید ذهن سالم و پرقدرتی داشته باشیم و برای تأمین و تضمین سلامتی، هیچ راهی بهتر و مناسب تر از ورزش وجود ندارد. بنابراین اگر ورزش نمی کنید یعنی به سلامت جسم و در پی آن سلامت ذهن اهمیت نداده اید.
از مزیای ورزش کردن هر چه بگوییم کم گفته ایم و فکر نمکنم کسی از این مزایا بی خبر باشد یا آنها را منکر شود.
بیائید از امروز با ما همراه باشید و با روزی 30 دقیقه ورزش ضامن مطمئنی برای سلامتی خود فراهم کنید و از روحیه ای عالی و جسمی سالم بهره مند شوید.
در این تاپیک:

- کسانی که مرتب ورزش می کنند رشته و ساعات تمرین روزانه یا هفتگی خود را ذکر نمایند.

- کسانی که ورزش نمی کنند زمان دقیق شروع به ورزش کردن را اعلام کنند.

- کسانی که شروع به ورزش کرده یا از قبل ورزش میکردند از مزیت ها و تغییرات جسمی و رفتاری خویش بگویند.

- و کسانی که ورزش نمی کنند هم دلیل این کار را اعلام کنند!

پ.ن: قصد ما از "ورزش" ورزش برای حفظ سلامت جسمی و روحی است بنابراین لطفاً در مورد ورزش های حرفه ای بحثی مطرح نشود.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , goldmen , safari-cht , mardin-b , MARYAR , صدفی , Elixir , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , zahra_r , مهدی 1
10-06-2013, 11:03 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-06-2013 11:14 AM، توسط Delta.H.)
ارسال: #2
RE: ما میلیاردرهای آینده حداقل روزی 30 دقیقه ورزش میکنیم.
خوب برای روز اول یک برنامه خیلی سبک 10 دقیقه ای داریم می توانید به تدریج زمان آن را تا 30 دقیقه افزایش دهید اما اگر مدتی است که ورزش نمی کنید پیشنهاد می کنم امروز همین 10 دقیقه را انجام دهید و از روحیه ای عالی برخوردار شوید.
میگید نه؟
امتحان کنید!

10 دقیقه ورزش کردن در روز نیز می تواند از بروز بیماری های متفاوت جلوگیری کند و همچنین همین مقدار ورزش اگر ب صورت منظم باشد ممکن است باعث کم کردن وزن نیز در شما بشود. در ادامه به یک برنامه آسان که می توانید تنها در 10 دقیقه آن را اجرا کنید اشاره می کنیم:

دقیقه اول:

در ابتدای هر ورزشی باید بدنمان را گرم کنیم و برای این کار تنها کافی است تا یک دقیقه نرمش آرام داشته باشید و همچنین اگر برایتان مقدور است یک یا دو طبقه را از پله ها بالا و پایین کنید تا گرم بشوید. اگر از پله برای گرم کردن استفاده می کنید می توانید دو تا پله را یکی کنید.

دومین دقیقه:

زانو بلند برای دومین دقیقه بسیار مفید است. بهتر است تا این کار را خیلی سریع و با سرعت بالا انجام دهید.سعی کنید این حرکت را برای داخل پا و پشت پا نیز انجام دهید.

[تصویر: 163540_413.png]

سومین دقیقه:

برای دقیقه سوم بهتر است تا طناب بزنید. البته نیاز نیست که حتما از طناب استفاده کنید تنها می توانید آن را شبیه سازی کنید و یک دقیقه حالت طناب زدن را بگیرید. این کار باعث می شود تا کالری بسیار زیادی بسوزانید.

[تصویر: 163542_576.jpg]

دقیقه چهارم:

برای دقیقه چهارم باید دست هایتان را مستقیم نگه دارید و سپس بنشینید و بلند شوید. این کار را باید برای 40 ثانیه انجام دهید و پس از آن می توانید برای 20 ثانیه استراحت داشته باشید.

[تصویر: 163545_929.jpg]

دقیقه پنجم:

بعد از اینکه 20 ثانیه استراحت داشتید تمرین بعدی را انجام می دهید. این تمرین را حتما بلد هستید و بیشتر آن را با نام پروانه می شناسید. این حرکت را نیز برای 40 ثانیه انجام دهید و سپس بعد از آن نیز 20 ثانیه استراحت داشته باشید.

[تصویر: 163541_229.jpg]

دقیقه ششم:

یکی از مهمترین ورزش هایی که باید حتما آن را در طول روز انجام دهید شنا رفتن است. برای 40 ثانیه حرکت شنا را با پاهای صاف و نه به شکل سنتی انجام دهید تا به قفسه سینه و دستانتان فشار وارد شود.

[تصویر: 163543_416.jpg]

هفتمین دقیقه:

بعد از اینکه شنا رفتید و 20 ثانیه نیز استراحت کردید می توانید این حرکت را انجام دهید. برای این حرکت ابتدا یکی از پاهایتان را به صورت 90 درجه خم کنید و دیگری را به سمت عقب کاملا بکشید و سپس حرکت بشین پاشو را انجام دهید. این حرکت نیز برای هر پا 20 ثانیه کافی است.

[تصویر: 163544_951.jpg]

هشتمین دقیقه:

بعد از 20 ثانیه استراحت حرکت قبلی به حرکت بعدی می پردازیم و برای این کار حالت استارت دویدن را به خود بگیرید و سعی کنید بدنتان را تا حد امکان بکشید.

[تصویر: 163539_988.jpg]

دو دقیقه آخر:

دیگر برای انکه ورزش را تمام کنیم باید بدنمان را کمی سرد کنیم و بهتر است تا در دو دقیقه آخر تنها نرمش های خیلی ساده را انجام دهید و می توانید اگر وقت داشته باشید یک بار دیگر این ورزش ها را تکرار کنید تا میزان اثر بیشتری در بدن شما داشته باشد.

منبع: بولتن نیوز

.

تشکر شده توسط: goldmen , safari-cht , صدفی , Elixir , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , zahra_r , mir abbas , مهدی 1 , مهدی گل محمدی , alireza091111
10-06-2013, 11:12 AM
ارسال: #3
در حین انجام حرکات ورزشی لبخند بزنید در بهبود روحیه و اعتماد به نفس شما بسیار کمک میکند و ضمناً کسانی که شما را در این حالت می بینند احساس خوشایندی خواهند داشت بخصوص در منزل.
همچنین سعی کنید در حین ورزش عباراتی مانند من سالم و تندرست هستم و از روحیه ای عالی برخوردارم استفاده کنید.

.

تشکر شده توسط: safari-cht , mardin-b , MARYAR , صدفی , Elixir , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , مهدی گل محمدی , alireza091111
10-07-2013, 07:21 PM
ارسال: #4
من روزهاي زوج 1ساعت و روزهاي فرد 1ساعت ونيم ورزش ميکنم..
من هرروز حتما تمرينات کششي رو که خيلي براي قوي شدن ماهيچه ها و کم شدن فشار روي استخوان و درنتيجه ساييده نشدن غضروف ها مفيده انجام ميدم..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , Delta.H , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی
10-07-2013, 08:06 PM
ارسال: #5
مرسی از اقا حمزه واقعا عالیه

من روزهای فرد روزی نیم ساعت 6.5 صبح

و روزهای زوج 1.5 ساعت تمرین بدنسازی بعد از ظهر

رژیم غذاییمم رو یه برنامه خاص و سبک با 5 وعده غذاییه

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , Delta.H , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی
12-13-2014, 04:00 AM
ارسال: #6
مرسی از دوستان
من هم روزها ساعت ۲ تا ۳ تمرین سبک بدنسازی دارم.

فقط بهترین زمان برای ورزش از نظر شما کی هستش ؟؟

برنامه های من در بازار :

cafebazaar.ir/app/com.dezful.milyarder.sho

cafebazaar.ir/app/com.dezful.kart.manage

cafebazaar.ir/app/com.dezful.jahan.ara.dic
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-13-2014, 01:06 PM
ارسال: #7
من معمولا روزی 2 ساعت ورزش می کنم. گاهی هم علاوه براون نیم ساعت صبح ها یوگا کار می کنم.
دوستان به هیچ وجه تا دو ساعت بعد از بیدار شدن ورزش نکنید. و حتما موقع ورزش آب کافی بخورید. بعد از 1 ساعت و نیم ورزش هم یه ماده قندی بخورید که بدن از بافت های عضلانی برای تامین انرژی استفاده نکنه

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: mohammad-alone , مهدی گل محمدی , alireza091111
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اهميت ورزش بيلا بالا 0 484 11-12-2012 12:42 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS