ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تولید کود ورمی کمپوست در سطح مشاغل خانگی و صنعتی
زمان کنونی: 05-09-2024, 05:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mmmjjj
آخرین ارسال: mmmjjj
پاسخ: 36
بازدید: 6618

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید کود ورمی کمپوست در سطح مشاغل خانگی و صنعتی
09-24-2013, 12:30 PM
ارسال: #11
RE: تولید کود ورمی کمپوست در سطح مشاغل خانگی و صنعتی
(09-23-2013 10:43 PM)arna نوشته شده توسط:  به هیچ عنان سراغ این کار نروید
از دوستان من این کارو کرد
الان خیلیییییییییییییییییییی بازارش اشیاع شده
فقط ضرررررررررررررررررررررررررر
اصلا سراغش نرید
خریدار هم پیدا نمیکنید

دوست گرامی من خودم به عنوان یکی ار تولید کنندگان این صنعت میباشم و نسبت به تولید و فروشم به عنوان فردی موفق راضی هستم و اگر میگویم که اطلاعاتم را در اختیار دوستان قرار میدهم برای این است که :
1 - بازار این کار اشباه نشده و طبق اعلام وزارت جهاد کشاور زی تا پایان برنامه 5 ساله نیاز کشور به 6 میلیون تن در سال است که در حال حاضر طبق اعلام همان وزارت خانه بیش از 600 هزار تن در سال تولید نمیشود .
2 - در پایان برنامه دولت مکلف از از 50 در صد ارازی زیر کشت سنتی حداقل نیمی را تبدیل به کشاورزی صنعتی کند که این امر نیاز کود را در 5 سال بعدی 2 برابر میکند و در طی 10 سال اینده با توجه به افزایش جمعیت کشور نیاز جامعه به زمینهای قابل کشت صنعتی چهار برابر شده که هنوز نیاز بازار به این کود لازمه کار میباشد .
3 - این انجمن برای اعلام نظر و موفقیتهای افراد موفق است و تصمیم گیری با دیگران . اگر کسی در کاری موفق نبود دلیل بر ناکامی همه نیست . سعی کنید علت وموفقیت و یا عدم موفقیت را ریشه یابی کنید .
4 - حضور در هر کاری نیاز به داشتن اطلاعات - تجربه - توان و مدیریت است و پیشنهاد میکنم که هر کس از دوستن که میخواهند وارد این صنعت بشوند نسبت به تکمیل اطلاعات و استفاده از تجربیات دیگران و با بالاترین توان مدیریتی وارد شوند تا دچار مشکل دوست این دوست عزیز نشوند .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mah114 , مرتضی-تهران , sahand_hb , soltan_sal , mostafa ghobadi , morning star
09-24-2013, 01:21 PM
ارسال: #12
Rainbow RE: تولید کود ورمی کمپوست در سطح مشاغل خانگی و صنعتی

آقای mmmjjj شما تازه وارد این کار شدین و معلومه تازه واردین ..... حاضرم جلوی دوستان انجمن در جلسه حضوری با شما کار کنم تا اشتباه تان را به شما ثابن کنم .....اصلا کارت خدا پسندانه نیست که بچه های زحمت کش و لایق سایت رو اطلاعات دروغین و صرفا جهت فروش خودت بدین .... اگه میخوای میلیاردر بشی به امضای من خوب فکر کن برادر عزیز ...... در ضکن من با کمک دوستم که کارشناس ارشد کشاورزی است این کار رو حرفه ای انجام دادم.... باید بدونین مه عزیزان بازار این کار اشباع شده است ..... خدا همیشه است..

اگه خواستین اطلاعات کامل و جامع خودم رو در این زمین برای دوستای گلم میفرستم تا گول حقه بازهای این کار رو نخورن.12_00212_00212_002

« حق الناس را دست نزن. مصمم باش. عاشق تصمیمت باش. آن وقت است که محال پا به فرار میگذارد »
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , zahra_r , mostafa ghobadi
09-24-2013, 01:43 PM
ارسال: #13
(09-24-2013 01:21 PM)مهرشاد میردائمی نوشته شده توسط:  
آقای mmmjjj شما تازه وارد این کار شدین و معلومه تازه واردین ..... حاضرم جلوی دوستان انجمن در جلسه حضوری با شما کار کنم تا اشتباه تان را به شما ثابن کنم .....اصلا کارت خدا پسندانه نیست که بچه های زحمت کش و لایق سایت رو اطلاعات دروغین و صرفا جهت فروش خودت بدین .... اگه میخوای میلیاردر بشی به امضای من خوب فکر کن برادر عزیز ...... در ضکن من با کمک دوستم که کارشناس ارشد کشاورزی است این کار رو حرفه ای انجام دادم.... باید بدونین مه عزیزان بازار این کار اشباع شده است ..... خدا همیشه است..

اگه خواستین اطلاعات کامل و جامع خودم رو در این زمین برای دوستای گلم میفرستم تا گول حقه بازهای این کار رو نخورن.12_00212_00212_002

خوشحال میشوم که بدانم اشتباه من کجاست و راهنمائیم کنید و بتوانم بهتر خودم و کارم را بشناسم .
دوست عزیز من به نظر شما تازه کار و لی به حمد خدا موفق بودم
اینکه به دیگر دوستان سفارش میکنم وارد این صنعت بشوند نه به این منظور که از من خرید بکنند . قبلا در نوشته هایم گفته ام که اگاهانه و با تحقیقات وارد ایت کار بشوند تا به گفته شما دوست گرامی کسانی مثل من سرشان کلاه نگذارند . من خودم تولید کننده هستم و به اندازم تولیدم فروش دارم ونیازی به بازار گرمکنی برای فروش ندارم .
ولی خوشحال میشوم که از اطلاعات شما نیز کمک بگیرم .
به قول قدیمی ها هر کس دیگران را به خویش پندارد .
 تشکر شده توسط: mah114 , zahra_r , mostafa ghobadi , morning star
09-24-2013, 05:53 PM
ارسال: #14
آقای mmmjjj شما تازه وارد این کار شدین و معلومه تازه واردین ....
همه این آمارها فقص توی سایت ها نوشته شده .... کشاورزا راضی نمیشن بجای کود دامی کیلویی 30 تومن ورمی کمپوست کیلویی 400 بقول شما بخرن ... برنامه توسعه پنجم هم فعلا قرار نیست کامل انجام بشه اینا توی برنامه سومش موندن چی داری میگی مرد مومن>>>>>
این حرفاتون همش داخل سایت بهپرور است .... هر می خواست از تینترنت صداقت حرفای منو search کنه ... الله اعلم ..... ولی سعی نکن الکی بازار گرمی کنی.... برو دنبال واقعییت باش بجای 4 مقاله توی شایت ها

« حق الناس را دست نزن. مصمم باش. عاشق تصمیمت باش. آن وقت است که محال پا به فرار میگذارد »
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , zahra_r , mostafa ghobadi
09-25-2013, 08:11 AM
ارسال: #15
(09-24-2013 05:53 PM)مهرشاد میردائمی نوشته شده توسط:  آقای mmmjjj شما تازه وارد این کار شدین و معلومه تازه واردین ....
همه این آمارها فقص توی سایت ها نوشته شده .... کشاورزا راضی نمیشن بجای کود دامی کیلویی 30 تومن ورمی کمپوست کیلویی 400 بقول شما بخرن ... برنامه توسعه پنجم هم فعلا قرار نیست کامل انجام بشه اینا توی برنامه سومش موندن چی داری میگی مرد مومن>>>>>
این حرفاتون همش داخل سایت بهپرور است .... هر می خواست از تینترنت صداقت حرفای منو search کنه ... الله اعلم ..... ولی سعی نکن الکی بازار گرمی کنی.... برو دنبال واقعییت باش بجای 4 مقاله توی شایت ها

دوست گرامی
من هم مثل دیگران سعی کردم با تکمیل تحقیقات خودم وارد این کار شوم تمام توانم چه ار لحاظ مالی و چه از لحاظ فکری را بکار گفتم . خدا را شکر تا کنون که تقریبا بیش از یک سال در حال تولید یودم مشکل فروش نداشتم . به حمدالله کشاورزانی که از بنده خرید میکنند با وجه به تفاوت قیمتی که شما فرمودید از این کود راضی هستند . من هم مثل دیگران اطلاعاتم را از کتاب و مقاله های داخل سایت بدست آوردم و با حضور در همایشهای مختلف و نمایشگاه های مختلف توانسته ام موفقتی شمگیر در کار داشته باشم . و با بت این موفقیت خدا را شاکرم . اگر گفتم کسی یاید در ابتدا نوشتم که با علم و به صورت صنعتی بیاید و من نیز اطلاعاتم و توانم را به عنوان کمک در اختیار قرار میدهم . نه قصد بازار گرمی برای خودم دارم و نه قصد ان دارم که کسی را درگیر کار کنم و خودم را کنار بکشم .
من چه بخواهم و چه نخواهم در حال حاضر کارم تولید است و تمام توانم را به کار میگیرم تا بتوانم به پیش بروم .
شما هم در حق ما دعا بفرمائید .
 تشکر شده توسط: mah114 , mostafa ghobadi
09-25-2013, 02:54 PM
ارسال: #16
من واقعییت ها رو گفتم بچه ها خودشون بهتر حرف درست و نادرست رو میفهمن و نیازی به اغراق از کسی نیست. در ضمن ما که بخیل نیستیم خدا رو شکر درهای خیر و برکت بروی من باز شده مخصوصا مالی. شما ایشاله شرایط براتون مهیا بشه و اونجوری که دوست دارین بشه

تشکر شده توسط: mostafa ghobadi
09-25-2013, 09:11 PM
ارسال: #17
(09-24-2013 05:53 PM)مهرشاد میردائمی نوشته شده توسط:  آقای mmmjjj شما تازه وارد این کار شدین و معلومه تازه واردین ....

دقیقا حرف مهرشاد درسته
تازه یکسری از این افراد کرم نامرغوب میدن که نمونشو من میشناسم
یکی از بزرگترین فروشندگانش که پیست اسب سواری بزرگی در تهران داره
یک کلاه برداره و داره از ایران خارج میشه
اگه میخواین پولای حلالتون را نسوزونید این کارو نکنید
ورشکستگی 100 درصد داره
من چندین نفر تو این کارو میشناسم که الان در ورشکستگی سر میکنن
حالا بازم خود دانید
09-26-2013, 01:19 PM
ارسال: #18
سلام دوستان
بنده هم از کم و کیف این اوصاف و خیانت دلالان در حق تولیدکنندگان و خریداران و چمبره آنان روی این صنعت باخبرم. گویا تولیدکنندگان با هم دست به یکی شده اند و قصد رسواگری این جماعت پول پرست را دارند که به امید خدا موفق باشند.
ولی دوستان عزیز وقتی ما به شرایط تولید کنندگان موفق در هر صنعتی را بررسی می کنیم، 90 درصد موفقیتشان در بازاریابی و فروش تشکیل داده است. در بازار امروز جهان برنده کسی است که توان فروش خوبی دارد. شاید اگر همان دلال ها هم در اقتصاد کشور درست هدایت شده بودند الان بازاریابی صنعتی ما درست شکل می گرفت و به این روز نمی افتاد.
مسائلی مثل فروش و اشباع و غیره فقط از سوی تولیدکنندگان این محصول مطرح نمیشود، بلکه بنده خودم کسانی را می شناسم در صنایع لبنیات، پرورش ماهی، مرغداری، سنگبری و صنایع دیگر که از این مشکلات می نالند، ولی در کنارشان کسانی را هم می بینم که بسیار راضی هستند و خدارا شاکرند.
در هر حال بنده خودم از کسانی هستم که قصد ورود به این صنعت را دارم و تا به قول قدیمی ها جای پای خودم را سفت نکنم قدم بر نمیدارم. تحقیقات و مطالعات و بررسی هایم را تکمیل خواهم کرد و تا این مرحله از برسی ها نظرم منفی نشده است چون اول به فکر بررسی فروش محصولی هستم که می خواهم تولید کنم.
با تولید کننده ای آشنا شدم که 10در یک فاز خود ده هکتار فارم داشت. با آقای جهانگرد هم آشنا شدم و بعید می دانم که ایشان از زمره دلالان از خدا بیخبر باشد چون بنده شاهد فعالیت و نظارت ایشان در محل تولید بوده ام. الله اعلم
 تشکر شده توسط: Lotfi , mostafa ghobadi , morning star
09-27-2013, 11:55 AM
ارسال: #19
سلام به دوستان
با توجه به مطالب نوشت شده در سطور بالا و صحبتهای تعداری از دوستان که توسط افراد سود جوء مورد سوءاستفاده مالی قرارگرفتند و یا افرادی که به دلیل عدم توانمندی خود قادر به حضور در بازار نبوده اند و که در نتیجه هر دو به سمت ناکامی در عرصه تولید رفته اند
پبشنهاد میکنم
1 - همانطور که قبلا نیز گفته ام اول باید تحقیقات لازم را نسبت به فروش محصول و شیوه بازار یابی آن داشته باشید .
2 - تحقیقات و انجام مشاوره نسبت به راه اندازی سالن و تولید را در سطح وسیع انجام دهید .
3 - به صورت صنعتی وارد این شغل شده تا به بهره برداری مناسبی دست پیدا کنید .
4 - برنامه ریزی - نظارت بر تولید و فروش و حضور در عرصه تبلیغات را سرلوحه کارخود قرار دهید .
هر کس به این موارد و یا موارد منطقی دیگر توجه نداشته باشد همان بهتر که در دام افراد سود جو قرار گیرد تا حداقل موجب عبرت دیگران باشند .
امید به آن دام که در اینده ای نه چندان دور شاحد حضور دوستان بیشتری از جمله اقای سلامی که خود نیز از تولید کنندگان این محصول هستند باشم .
09-27-2013, 12:02 PM
ارسال: #20
(09-25-2013 02:54 PM)مهرشاد میردائمی نوشته شده توسط:  من واقعییت ها رو گفتم بچه ها خودشون بهتر حرف درست و نادرست رو میفهمن و نیازی به اغراق از کسی نیست. در ضمن ما که بخیل نیستیم خدا رو شکر درهای خیر و برکت بروی من باز شده مخصوصا مالی. شما ایشاله شرایط براتون مهیا بشه و اونجوری که دوست دارین بشه

من نیر برای شما ارزوی موفقیت میکنم
امید وارم که در کارتان موفق و انشالله پیروز و ثابت قدم باشید
من منتظر داشتن راهنائی های موثر از سوی شما هستم و امیدوارم که بنده را از نکته نظرات خود محروم نکنید
امید بر آن دارم که کسانی وارد این صنعت بشوند که دارای بار علمی خوب بوده و بتوانند در عرصه بازار حضوری فعالانه داشته باشند .
من در سراسر کشور فارمهای تحت نظر دارم به صادقانه تجربیاتم را دراختیار دوستان قرار میدهم تا شاهد موفقیت دیگران هم باشم و این را برای خود افتخار میدانم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پخش کننده هدایای تبلیغاتی در استان های مختلف ویژه پایان سال Mr.Hunter 0 241 11-24-2022 09:14 AM
آخرین ارسال: Mr.Hunter
  همه چیز در مورد فرش و تابلو فرش محسن دوستوندی 39 13,172 01-12-2019 06:09 PM
آخرین ارسال: mona8063
  در مغازه 23 متری چه کاری راه بندازم؟ estarkhi 2 979 04-18-2018 11:58 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  همکاری برای تاسیس گروه فرهنگی ورزشی آموزشی و... در مشهد razeqi 0 445 10-27-2017 10:49 PM
آخرین ارسال: razeqi
  تولید و پخش عمده لباس ارزان زنانه rad86 8 1,829 06-25-2017 03:35 PM
آخرین ارسال: rad86
  نظر شما در مورد باز کردن مغازه صندل و دمپایی راحتی و مجلسی و طبی چیه turk oghlu 2 3,619 06-09-2017 09:35 AM
آخرین ارسال: turk oghlu
  میشه در مورد پوشاک راهنماییم کنید؟ feriman 7 3,052 06-06-2017 02:35 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  راه اندازی لباس راحت و خانگی زنانه AmirTAB 1 1,066 10-06-2016 06:18 PM
آخرین ارسال: AmirTAB
  شریک برای راه اندازی مغازه ای در جنوب تهران میخواهم mseven 3 1,341 08-01-2016 09:33 AM
آخرین ارسال: memarzadeh
  سلام کسی در مورد نونوایی فانتزی اطلاعاتی داره؟ممنون میشم کمکم کنین 1992 0 751 07-29-2016 04:56 PM
آخرین ارسال: 1992
  درخواستی در مورد تولید در تعداد بالا MohamadMJ 7 3,100 06-08-2016 04:12 PM
آخرین ارسال: توانگر بی باک
  پيشنهاد كسب و كار در ماه رمضان smsyaran 3 1,542 06-06-2016 09:16 AM
آخرین ارسال: سپیده امانی
  خواهش میکنم درمورد تولید طروف سرامیکی کمکم کنید alif 4 1,529 05-20-2016 08:47 PM
آخرین ارسال: وحید یگانه
  کسب درآمد در روستا Utab 10 2,522 05-14-2016 09:03 PM
آخرین ارسال: Mamad-chobin
  ایجاد یک شغل با 10میلیون پول در رشت mani_wittyboy 2 947 04-07-2016 11:42 AM
آخرین ارسال: Skp
  لطفا زاهنمایی در مورد جوجه کشی ؟ yahyaaaa 1 865 03-03-2016 03:51 PM
آخرین ارسال: aff70
  در آمد میلیونی برای شهرستانی ها baharp 67 22,286 01-23-2016 08:03 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  شروع دوم ! تولید لوازم مسی ashena_73 6 1,651 09-11-2015 05:29 AM
آخرین ارسال: naaser7
  تولید جوجه یکروزه landsat 5 1,644 09-11-2015 04:25 AM
آخرین ارسال: naaser7
  پیشنهاد سرمایه گذاری 100 % در آمد زا mahdi450 1 1,627 08-29-2015 11:35 AM
آخرین ارسال: mahdi450

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS