ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تولید کود ورمی کمپوست در سطح مشاغل خانگی و صنعتی
زمان کنونی: 05-08-2024, 11:21 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: mmmjjj
آخرین ارسال: mmmjjj
پاسخ: 36
بازدید: 6611

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-19-2013, 10:08 AM
ارسال: #1
با سلام خدمت اعضای محترم .
من در بین شما تازه وارد بوده و امید وارم که بتوانم از تجربیات شما استفاده بهینه ای داشته باشم .
من فعال در امر تولید ورمی کمپوست هستم اگر دوستان علاقه به فعالیت در این امر هستند خوشحال میشوم که بتوانم اطلاعات خودم را در اخیارتان قرار دهم .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Divar , zahra_r , mostafa ghobadi
09-19-2013, 10:31 AM
ارسال: #2
RE: تولید کود ورمی کمپوست در سطح مشاغل خانگی و صنعتی
ممنون از شما
سوال من اینه که ایا پشت بام یک ساختمان 95 متری را میشه به تولید این کود اختصاص داد در ضمن یک کلیتی از میزان درامد و کم ترین سرمایه گذاری برای شروع این کار و نحوه فروش و بازارایابی این کار را شرح دهید.چون میخواستم ببینم میشه به این کار به عنوان شغل اصلی با درامد خوب نگاه کرد
و اینکه من از دست زدن به کرم ببخشیدا خیلی چندشم میشه بدم نمیادا ولی شما چگونه کنار میاید با این قضیه؟
ممنون
 تشکر شده توسط: Divar , zahra_r , mostafa ghobadi
09-19-2013, 10:52 AM
ارسال: #3
(09-19-2013 10:31 AM)yunespc نوشته شده توسط:  ممنون از شما
سوال من اینه که ایا پشت بام یک ساختمان 95 متری را میشه به تولید این کود اختصاص داد در ضمن یک کلیتی از میزان درامد و کم ترین سرمایه گذاری برای شروع این کار و نحوه فروش و بازارایابی این کار را شرح دهید.چون میخواستم ببینم میشه به این کار به عنوان شغل اصلی با درامد خوب نگاه کرد
و اینکه من از دست زدن به کرم ببخشیدا خیلی چندشم میشه بدم نمیادا ولی شما چگونه کنار میاید با این قضیه؟
ممنون

سلام دوست عزیز .
شما در حداق 50 متر در سبک سبدی با میزان سرمایه 5 میلیون تومان میتوانید این کار را شروع کنید و بعد از یک دوره 3 ماهه و نگهداری مناسب از بستر هایتان تقریبا 150 هزار تومان به شما سود میدهد و هرچه سرمایه کذاری شما بیشتر باشد بیشتر به سوددهی نزدید میشوید .
بازار خوبی دارد ولی اگر میخواهید به عنوان یک شغل به آن نگاه کنید نیاز به حداقل 50 الی 100 میلیون سرمایه نیاز دارد که در هر دوره چهار ماهه به شما در حدود 120 میلیون برگت سود دارد و کاری است با سود فوق العاده خوب . کرم هم جزء مخلوقات خداست . ضمن رعایت احترام برای این مخلوق برای شما اوره مالی خوبی را به ارمغان می آورد . پس دست زدن به آن یعنی دست زدن به پول .
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , farzad879 , Divar , zahra_r , mostafa ghobadi
09-21-2013, 08:12 PM
ارسال: #4
سلام دوست عزيز
من چند تا سوال دارم
شما گفتيد با 5 تومن تو يه دوره 3 ماهه 150 هزار تومن سود ميده
چطور 50 تا 100 ميليون 120 ميليون سود داره؟
يه توضيح كامل ميديد؟
بين 50 تا 100 ميليون 50 ميليون تفاوت هست؟
شما اهل كجا هستيد و اينكه خودتون كارگاه يا سوله اي داريد و اينكه خودتون الان داريد اين كارو به صورت حرفه اي انجام ميدي يا تفريحي؟
يه توضيح مفصل تري بديد ممنون ميشم
مشتاقانه منتظر پاسختون هستم
 تشکر شده توسط: محسن قلي زاده , zahra_r , soltan_sal , mostafa ghobadi
09-21-2013, 08:33 PM
ارسال: #5
(09-21-2013 08:12 PM)reza166 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزيز
من چند تا سوال دارم
شما گفتيد با 5 تومن تو يه دوره 3 ماهه 150 هزار تومن سود ميده
چطور 50 تا 100 ميليون 120 ميليون سود داره؟
يه توضيح كامل ميديد؟
بين 50 تا 100 ميليون 50 ميليون تفاوت هست؟
شما اهل كجا هستيد و اينكه خودتون كارگاه يا سوله اي داريد و اينكه خودتون الان داريد اين كارو به صورت حرفه اي انجام ميدي يا تفريحي؟
يه توضيح مفصل تري بديد ممنون ميشم
مشتاقانه منتظر پاسختون هستم

دوست گرامی در پاسخ به سئوال شما باید بگویم که در کار خانگی و با وسعت کم امکان بردن سود زیاد وجود ندارد و اگر شما توان این که سرمایه گذاری خوبی به میزان 100 میلیون در وسعت 2000 متر کار کنید در هر دوره به صورت میانگین جیزی در حدود 160 تن خروجی کود دارید که اگر حداقل به قیمت 400 تومان بفروشید 64 میلیون فقط در فروش ارزان کود سود میبرید و اگر بتوانید به صورت بسته بندی هر کیلو به ازای 1500 تومان بفروشید سود شما میشود خداد تومان و اگر با توجه به میزان کرم تزریق شده در متراژ فوق حداقل در حدود 5000 کیلو برداشت داشته باشید و با حد اقل قیمت بفروشید چیزی در حدود 50 میلیون به شما سود برمیگرداند . حال مبلغهای حداقل را با هم جمع کنید میبینید رقمی به 114 میلیون در یک دوره 4 ماهه میباشد و در طی سال 3 بار کشت کنید سودتان میشود 342 میلیون و در این زمان شما سرمایه اورده خود را کسر کنید میبینید که بیش از انچه گه در قبل گفتم شما سود میبرید .
در کار پایلوت با توجه به بالا بودن هزینه ها و کم بودن سرمایه این سود نسیب شما نمیشود . لطفا اقتصادی وارد این کار شوید تا توجیح خوبی داشته باشد و هزینه های شما را کم کند . کارخانه من منطقه ورامین است . امکان بازدید نیز وجود دارد .البته با هماهنگی قبلی .
من به عنوان یکی از 700 تولید کننده ملی کشور در صنایع تولیدی این کار را به صورت حرفه ای انجام میدهم و در صورت نیاز به مشاوره خوشحال میشوم که طلاعاتم را در اختیارتان قرار دهم . در ضمن در نمایشگاه بین المللی دی ماه امسال خوشحال میشوم که میزبان شما دوست عزیز باشم . من جهانگرد مدیر عامل شرکت تعائنی کویر سبز گستر و صنایع وابسته هستم .
 تشکر شده توسط: zahra_r , soltan_sal , tezar_0098 , mostafa ghobadi
09-21-2013, 08:37 PM
ارسال: #6
فوت و فن های این کارو باید از کجا یاد بگیریم؟
اصلا باید از کجا شروع کرد چی میخواد ؟
من هیچ اطلاعاتی ندارم اما کنجکاو شدم
به درد چه قشری میخوره این کود مشتریاشو چجوری باید بازاریابی کرد

تنها امیدم خداست
 تشکر شده توسط: zahra_r , mostafa ghobadi
09-22-2013, 11:06 AM
ارسال: #7
(09-21-2013 08:37 PM)poldar نوشته شده توسط:  فوت و فن های این کارو باید از کجا یاد بگیریم؟
اصلا باید از کجا شروع کرد چی میخواد ؟
من هیچ اطلاعاتی ندارم اما کنجکاو شدم
به درد چه قشری میخوره این کود مشتریاشو چجوری باید بازاریابی کرد

من به شخصه امادگی ان را دارم که مشاوره کامل به شما داده و نسبت به راه اندازی فارم راهنمائیتان کنم .
این محصول مورد دستفاده در کشاورزی - دام و طیور - شیلات - آرایشی و بهداشتی - مواد مکمل غذائی و ..... میباشد .
من جهانگرد مدیر مجتمع تولیدی کویر سبز گستر هستم .
vermi.jahangard@yahoo.com
 تشکر شده توسط: zahra_r , soltan_sal , mostafa ghobadi
09-22-2013, 01:32 PM
ارسال: #8
سلام آقای کاسب جان..

خدمت همه دوستای گلم عارضم که اصلا گول دلال های ورمی کمپوست رو نخورین الان اینقدر دست زیاد شده که من خودم دیگه کار نمیکنم .... چون کار دست تولیدی های بزرگ و صنعتی است . در ضمن اگه شانس بیارین و کودتون مشتری براش با هزار زحمت براش پیدا کنین بیشتر از کیلویی 180 تومن (تازه اگه آنالیزش درجه یک باشه) نمیخرن .
در ضمن آفای جهانگردی اگه شما اینقدر مطمئنین باشه من43000 کیلو (43 تن) ورمی درجه یک دارم شما چند میخواینشون؟

« حق الناس را دست نزن. مصمم باش. عاشق تصمیمت باش. آن وقت است که محال پا به فرار میگذارد »
 تشکر شده توسط: zahra_r , mostafa ghobadi
09-22-2013, 02:10 PM
ارسال: #9
(09-22-2013 01:32 PM)مهرشاد میردائمی نوشته شده توسط:  سلام آقای کاسب جان..

خدمت همه دوستای گلم عارضم که اصلا گول دلال های ورمی کمپوست رو نخورین الان اینقدر دست زیاد شده که من خودم دیگه کار نمیکنم .... چون کار دست تولیدی های بزرگ و صنعتی است . در ضمن اگه شانس بیارین و کودتون مشتری براش با هزار زحمت براش پیدا کنین بیشتر از کیلویی 180 تومن (تازه اگه آنالیزش درجه یک باشه) نمیخرن .
در ضمن آفای جهانگردی اگه شما اینقدر مطمئنین باشه من43000 کیلو (43 تن) ورمی درجه یک دارم شما چند میخواینشون؟

دوست گرامی اینکه میفرمائید کار در دست تولیدی های برزگ است کاملا صحیح میباشد و من نیز به دوستان سفارش میکنم که در سطح صنعتی کار کنند . و دیگر اینکه قیمت کود به صورت فله وسرند شماره 3 در بازار توسط دلال جماعت 300 خریده میشود واین قیمتی که شما گفتید از روی کم اطلاعی شما میباشد. بنده نیز ماننده دیگران از شما برگه انالیز میخواهم . در صورت امکان به ایمیل بنده ارسال فرمائید و در صورت داشتن شرایط خوب خریدار هستم . لازم به ذکر میباشد که اگر فردی خدائی نکرده زمین خورد دلیل بر زمین خوردن دیگر افراد نیز باشد .
دوست گرامی اشتباهی که عمدتا در این صنعت دیگر عزیزان انجام میدهند این است که بدون تحقیق و بازار یابی وارد صنعت میشوند و در پایان تازه به فکر تحقیق و بازار می افتند که این امر اشتباه خیلی از بزرگواران میباشد و دلیل بر گفتارم بار تولید شده خود شما و عدم توان فروش خود شما میباشد .
شما میتوانید با مراجعه به صفحات آخر روزنامه همشهری بخش صنعت کشاورزی قیمت فروش کود را بگیرید و فکر میکنم شما تا کنون به این بخش مراجعه نکردید تا قیمت اصلی این محصول را بدانید . عذر بنده را به دلیل لحن تند در نوشتار بنده پذیرا باشید .
 تشکر شده توسط: zahra_r , soltan_sal , mostafa ghobadi
09-23-2013, 10:43 PM
ارسال: #10
به هیچ عنان سراغ این کار نروید
از دوستان من این کارو کرد
الان خیلیییییییییییییییییییی بازارش اشیاع شده
فقط ضرررررررررررررررررررررررررر
اصلا سراغش نرید
خریدار هم پیدا نمیکنید
 تشکر شده توسط: soltan_sal , mostafa ghobadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پخش کننده هدایای تبلیغاتی در استان های مختلف ویژه پایان سال Mr.Hunter 0 241 11-24-2022 09:14 AM
آخرین ارسال: Mr.Hunter
  همه چیز در مورد فرش و تابلو فرش محسن دوستوندی 39 13,169 01-12-2019 06:09 PM
آخرین ارسال: mona8063
  در مغازه 23 متری چه کاری راه بندازم؟ estarkhi 2 978 04-18-2018 11:58 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  همکاری برای تاسیس گروه فرهنگی ورزشی آموزشی و... در مشهد razeqi 0 445 10-27-2017 10:49 PM
آخرین ارسال: razeqi
  تولید و پخش عمده لباس ارزان زنانه rad86 8 1,829 06-25-2017 03:35 PM
آخرین ارسال: rad86
  نظر شما در مورد باز کردن مغازه صندل و دمپایی راحتی و مجلسی و طبی چیه turk oghlu 2 3,616 06-09-2017 09:35 AM
آخرین ارسال: turk oghlu
  میشه در مورد پوشاک راهنماییم کنید؟ feriman 7 3,052 06-06-2017 02:35 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  راه اندازی لباس راحت و خانگی زنانه AmirTAB 1 1,063 10-06-2016 06:18 PM
آخرین ارسال: AmirTAB
  شریک برای راه اندازی مغازه ای در جنوب تهران میخواهم mseven 3 1,341 08-01-2016 09:33 AM
آخرین ارسال: memarzadeh
  سلام کسی در مورد نونوایی فانتزی اطلاعاتی داره؟ممنون میشم کمکم کنین 1992 0 751 07-29-2016 04:56 PM
آخرین ارسال: 1992
  درخواستی در مورد تولید در تعداد بالا MohamadMJ 7 3,100 06-08-2016 04:12 PM
آخرین ارسال: توانگر بی باک
  پيشنهاد كسب و كار در ماه رمضان smsyaran 3 1,542 06-06-2016 09:16 AM
آخرین ارسال: سپیده امانی
  خواهش میکنم درمورد تولید طروف سرامیکی کمکم کنید alif 4 1,529 05-20-2016 08:47 PM
آخرین ارسال: وحید یگانه
  کسب درآمد در روستا Utab 10 2,522 05-14-2016 09:03 PM
آخرین ارسال: Mamad-chobin
  ایجاد یک شغل با 10میلیون پول در رشت mani_wittyboy 2 947 04-07-2016 11:42 AM
آخرین ارسال: Skp
  لطفا زاهنمایی در مورد جوجه کشی ؟ yahyaaaa 1 865 03-03-2016 03:51 PM
آخرین ارسال: aff70
  در آمد میلیونی برای شهرستانی ها baharp 67 22,284 01-23-2016 08:03 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  شروع دوم ! تولید لوازم مسی ashena_73 6 1,651 09-11-2015 05:29 AM
آخرین ارسال: naaser7
  تولید جوجه یکروزه landsat 5 1,644 09-11-2015 04:25 AM
آخرین ارسال: naaser7
  پیشنهاد سرمایه گذاری 100 % در آمد زا mahdi450 1 1,625 08-29-2015 11:35 AM
آخرین ارسال: mahdi450

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS