ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یادگیری زبان انگلیسی
زمان کنونی: 05-26-2024, 10:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: bitumen
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 64
بازدید: 9764

ارسال پاسخ 
یادگیری زبان انگلیسی
10-01-2013, 08:23 PM
ارسال: #41
RE: یادگیری زبان انگلیسی
خوب داداش من اینترچنج رو دارم یه کتابشم که زرد باشه دوره دیدم خیلی هم خوب بود
خوب من اگه بخوام اینترچنج رو خودم بخونم کتاب Listening خوب چی هست که خود اموز باشه
اگه لطف کنید و یه لیست از کتابها و منابع اموزشی که مورد نیاز هست رو به من بگید ممنون میشم
فقط طوری باشه که خود اموز باشه و بشه با یکم تمرین و تکرار فرا گرفتشون
با تشکر

موقعیتی که هرگز در آن نبوده اید را قضاوت نکنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , Elixir , سعید محمدی
10-01-2013, 09:06 PM
ارسال: #42
(10-01-2013 08:23 PM)mohammad.b نوشته شده توسط:  خوب داداش من اینترچنج رو دارم یه کتابشم که زرد باشه دوره دیدم خیلی هم خوب بود
خوب من اگه بخوام اینترچنج رو خودم بخونم کتاب Listening خوب چی هست که خود اموز باشه
اگه لطف کنید و یه لیست از کتابها و منابع اموزشی که مورد نیاز هست رو به من بگید ممنون میشم
با تشکر

اول از همه بهترین پیشنهاد برای آموزش سلف listening سری کتاب های tactics for listening
است که بسیار عالی هستن
به اضافه این که پیشنهاد می دم حتما فیلم و سریال ببینید سریال بیگ بنگ تئوری خوبه برای شروع
به نظرم سری کتابهای four corners که سری جدید cambridge است هم خوبن
ضمن مطالعه روزانه 3000 لغت ضروری که دیکشنری لانگمن معرفی کرده، اگه نرم افزار لانگمن 5 را دانلود کنید یا سی دیش را بخرید (فکر کنم 5000ت) نصبش کنید این 3000 کلمه به اضافه اولویت بندیش در صحبت و نوشتار انگلیسی مشخص شده و قابل پرینت هم هست.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: Elixir , successfulman , سعید محمدی , 3ObHaN , Aseman , sir-mahyar , thundrill
10-11-2013, 08:57 PM
ارسال: #43
در مورد کتاب های Tactics for listening کاملا با نظر معاون انجمن موافقم و معمولا پای ثابت کلاسام هست. این کتاب سه سطح داره. شما از سطح یک شروع کن به مطالعه. پیشنهاد میکنم فعلا سراغ فیلم و سریال نری و فقط روی همین کتاب کار کنی
هر درسش سه تا Listening داره که از آسون به سخته. ترتیب کتاب رو رعایت کن و برو جلو. در کنار Listening ها حتما تمرین های لغت و تلفظ که اول و اخر هر درس هست رو انجام بده. اما در مورد Listening ها :
اول یه بار سوال و گزینه ها رو بخون تا کاملا متوجه بشی باید موقع گوش دادن دنبال چی بگردی
بعد یه بار گوش کن و به سوالات جواب بده
اگر نیاز بود دوباره گوش کن
اما دو بار کافیه و نمیخواد بیشتر گوش بدی. برای اینکه بدونی جواب هات درست بودن یا غلط متن مکالمه ها که آخر کتاب هست رو چک کن
بعد از این کار باید روی لهجه ، تلفظ و سرعت مکالمه ات کار کنی. یعنی یکی از سه Listening درس رو انتخاب کن. متن مکالمه رو هم بزار جلوت. مکالمه رو جمله به جمله برو جلو و تکرار کن. هر جایی رو متوجه نشدی ( بعد از حداقل سه بار گوش دادن ) میتونی به متن مکالمه نگاه کنی. توی این تکرار جمله ها دقت کن اون جمله رو چجوری میگن و سعی کن تو هم شبیه همون بگی تا تلفظ و لهجه ت تقویت بشه. در کنارش حواست باشه اون شخص یه جمله رو در چند ثانیه میگه و تو در چند ثانیه میگی. اگر سرعتت از سرعت اون شخص پایین تر بود انقدر تکرار کن تا سرعتت برسه به سی دی و با اینکار سرعت و قدرت Speaking رو بالا میبری و در آینده موقع صحبت کردن مدام مکث نمیکنی

دانلود PDF شیوه مطالعه زبان انگلیسی در منزل

Zabania.ir/learning-tech
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , MARYAR , سعید محمدی , Aseman , mohammad.b , sir-mahyar , thundrill
10-12-2013, 09:42 AM
ارسال: #44
با سلام به دوستان
بنده پیشنهادی دارم و اون اینه که یکی از دوستان یک تاپیک باز کنه ودر آن پستها رو دوستان فقط به انگلیسی قرار دهند . فکر می کنم اینکار خیلی در زمینه نوشتاری و افزایش معلومات گرامری و افزایش دامنه لغات موثر خواهد بود.
 تشکر شده توسط: مدرسی , Elixir , alma
10-12-2013, 10:45 AM
ارسال: #45
من تاپيك آموزشي زدم اما متاسفانه استقبال نشد!

Be Original
10-12-2013, 07:32 PM
ارسال: #46
(10-11-2013 08:57 PM)successfulman نوشته شده توسط:  در مورد کتاب های Tactics for listening کاملا با نظر معاون انجمن موافقم و معمولا پای ثابت کلاسام هست. این کتاب سه سطح داره. شما از سطح یک شروع کن به مطالعه. پیشنهاد میکنم فعلا سراغ فیلم و سریال نری و فقط روی همین کتاب کار کنی
هر درسش سه تا Listening داره که از آسون به سخته. ترتیب کتاب رو رعایت کن و برو جلو. در کنار Listening ها حتما تمرین های لغت و تلفظ که اول و اخر هر درس هست رو انجام بده. اما در مورد Listening ها :
اول یه بار سوال و گزینه ها رو بخون تا کاملا متوجه بشی باید موقع گوش دادن دنبال چی بگردی
بعد یه بار گوش کن و به سوالات جواب بده
اگر نیاز بود دوباره گوش کن
اما دو بار کافیه و نمیخواد بیشتر گوش بدی. برای اینکه بدونی جواب هات درست بودن یا غلط متن مکالمه ها که آخر کتاب هست رو چک کن
بعد از این کار باید روی لهجه ، تلفظ و سرعت مکالمه ات کار کنی. یعنی یکی از سه Listening درس رو انتخاب کن. متن مکالمه رو هم بزار جلوت. مکالمه رو جمله به جمله برو جلو و تکرار کن. هر جایی رو متوجه نشدی ( بعد از حداقل سه بار گوش دادن ) میتونی به متن مکالمه نگاه کنی. توی این تکرار جمله ها دقت کن اون جمله رو چجوری میگن و سعی کن تو هم شبیه همون بگی تا تلفظ و لهجه ت تقویت بشه. در کنارش حواست باشه اون شخص یه جمله رو در چند ثانیه میگه و تو در چند ثانیه میگی. اگر سرعتت از سرعت اون شخص پایین تر بود انقدر تکرار کن تا سرعتت برسه به سی دی و با اینکار سرعت و قدرت Speaking رو بالا میبری و در آینده موقع صحبت کردن مدام مکث نمیکنی
ممنون داداش
اقا در کنار این کتاب از اینترچنج هم استفاده کنم خوبه یا نه
بعد میشه بگید چجوری از اینترچنج استفاده کنم روش اصولیش چیه
به کتاب دیگری هم احتیاج هست برا شروع یا نه
با تشکر

تشکر شده توسط: successfulman , Elixir
10-12-2013, 09:15 PM
ارسال: #47
حتما از اینترچنج ها استفاده کن.
کتاب دیگه فعلا نمیخوای تا Tactics 1 تموم بشه. بعدش یه کتاب Reading کنارش شروع میکنی. البته باید ببینیم اون موقع نیاز اصلیت چی هست. پس فعلا با تکتیکس و اینترچنج برو جلو

در مورد نحوه ی خوندن Interchange با توجه به اینکه یه Coursebook هست ، یعنی ابتدا برای تدریس توسط یه معلم به شاگرد طراحی شده ، تکنیک های مختلفی واسه تدریس و خوندش هست اما من پیشنهادم اینه که از اول شروع کن و تمرین به تمرین برو جلو. هر تمرین یه تیتر و توضیح داره که گفته باید چکار کنی. مثلا اگه Reading باشه گفته متن رو بخون به سوال ها جواب بده. همینطور برو جلو و هر جاش سوالی داشتی اینجا بپرس. فقط ممکنه توی گرامرا کمی به مشکل بخوری چون تقریبا توضیح نداده و فقط مثال داره و همش هم انگلیسی هست که اون موقع میتونی از همین تاپیک یا اینترنت کمک بگیری. مثلا تیتر گرامر هست : Present perfect ؛ توی گوگل سرچ کن : آموزش Present perfect و به همین ترتیب

شادیت روز افزون

دانلود PDF شیوه مطالعه زبان انگلیسی در منزل

Zabania.ir/learning-tech
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammad.b , Elixir
10-12-2013, 10:39 PM
ارسال: #48
ممنون دوست عزیز

تشکر شده توسط: Elixir , successfulman
10-13-2013, 12:02 AM
ارسال: #49
(10-01-2013 08:23 PM)mohammad.b نوشته شده توسط:  خوب داداش من اینترچنج رو دارم یه کتابشم که زرد باشه دوره دیدم خیلی هم خوب بود
با تشکر
سری فیلم های family albumو extra هم فیلم های آموزشی خوبی برای شروع (بعد از خوندن کتاب زرد اینترچنج ) هستند 5_004
 تشکر شده توسط: mohammad.b , successfulman , Elixir , mahan92
10-13-2013, 12:40 PM
ارسال: #50
با اجازه ی آقای بهرامی..
من خودم اینو تجربه کردم برای لیسینینگ (مهارت شنیداری) گوش دادن به موزیک های انگلیسی همراه با نگاه کردن همزمان به لیریک (شعر یا تکسی که خواننده میخونه) خیلی تاثیر داره..در ضمن هم فاله هم تماشا..اول از موزیک های پاپ شروع کنید که شمرده تر و کمتر از اصطلاح و خلاصه کردن کلمات استفاده میکنن..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: bmj , successfulman
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow عبارت های کاربردی انگلیسی successfulman 6 1,363 10-31-2013 12:31 PM
آخرین ارسال: successfulman
Big Grin آموزش زبان اصفهان در 10 درس / صوتی mohammadshamosi 0 975 05-01-2012 03:53 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS