ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دفتر خدمات عروسی
زمان کنونی: 04-30-2024, 02:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مرتضی-تهران
آخرین ارسال: sadeghy
پاسخ: 15
بازدید: 2269

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دفتر خدمات عروسی
09-03-2013, 11:10 PM
ارسال: #11
RE: دفتر خدمات عروسی
ناظم محترم لطفا دلیل اخطار را برای بررسی به ادمین محترم سایت اطلاع دهید.
آقای مرتضی عزیز برای برنامه کار حتما با پ.خ و یا تلفنی با استاد قربانیان عزیز تماس بگیرید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi
09-03-2013, 11:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-04-2013 12:01 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #12
با اجازه مدیریت محترم و ارشاد عزیز , از تمام ناظمهای عزیز و زحمتکش تقاضا دارم, خواهش میکنم مواردی را که در رابطه با من می نوسند ویرایش نفرمائید. اخطار ندهید. حتی اگر خوشایند من و یا شما نباشد. بارها ادمین عزیز فرمودند کاری نکنیم که عزیزان انجمن دلسرد شوند.
مرتضی جان از من انتظار داشتند که راهنمائیشان کنم ولی مهدی جان واقعیتی را به ایشان فرمودند که به نظر من مرتضی عزیز بجای رنجش دلیل را حتی در پ.خ از مهدی 1 جان و من بخواهند . مطمئن باشید وقتی دلایل را برای وی توضیح دهیم می پذیرد. چون ما برای راهنمائی این عزیزان شب و روز خود را در انجمن می گذرانیم.
از عزیزان خواهش میکنم در رابطه با این پست چیزی مرقوم نکنند و اگر سئوالی دارند در پ.خ و یا تلفنی سئوال فرمایند.و اگر راهنمائی برای این عزیز دارید در ادامه مرقوم فرمائید.ممنون.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی
09-04-2013, 08:04 AM
ارسال: #13
سلام
آقا مرتضي ديروز مي خواستم همين توصيه بچه هارو كنم اما گفتم شايد ناراحت شي!
خب پسر خوب، هدفتو بگو بدونيم چيكاره اي؟
كلاً تاحالا چن تا كار موفق انجام دادي؟
خوبه كه انرژي مثبت داشته باشي ولي لوس ميشه اين همه اظهار اينكه بچه ها پاشين بياين كه تموم شد!
تحصيلاتت چيه؟
چه كارايي قبلاً كردي كه حتي موفق نشده باشي؟ و چن وقت توش سابقه داشتي؟

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
09-05-2013, 03:51 PM
ارسال: #14
امروز با یه عزیزی که قراره بعنوان مدیریت در نظر گرفته بشه صحبت کردم...ایشون تو جمع خیرین جهیزیه برای جوون ها مشغول هست.....و قول مساعد ازشون گرفتم واسه همکاری ولی ایشون فرمودند باید دفتر رایگانی در اختیار داشته باشیم تا بصرفه باشه......
قسمت بعد اینکه چند روز پیش با دفتر مرکزی ازدواج آسان صحبت کردم واسه اخذ نمایندگی که واسه تهران فرمودند ما تو تهران خودمون فقط هستیم و نمایندگی نمیدیم ولی واسه شهرستان چرا بعضی از شهرستان ها نمایندگی نداریم ولی در کل بعلت سر کار اومدن دولت جدید فعلا دست نگه داشتن واسه نمایندگی...تا بینیم چی میشه

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
 تشکر شده توسط: jahanagahi
06-20-2015, 12:24 PM
ارسال: #15
عرضم خدمت مرتضی جان شما اگر مصممید که به وقت و پول و دوستان و آبرویتان بها بدهید یاد آوریهای دلسوزانه تاجران محترم را غنیمت شمرید در تجارت ریسک نیست جانم فکر شکست را از سرتان بیرون کنید فقط به توصیه های دلسوزانه اشخاص با بصیرت و با تجربه گوش کنید تا له نشوید اشتباهات و شکست ها کاملا باید از لحاظ وقت و پول و آبرو و سایر انرژی ها زندگی خیلی حد اقل باشد مثلا برای تولید یک کاخانه ضد یخ مهمترینش مثل همیشه بودن مشتریه خب حالا نکته دوم شما دوساعت و وقت با 4 لیتر ضدیخ فله رو تو بازار حروم میکنید و با شهرتون و روابط عمومی تون و ذایقه مشتریان را میسنجید که این تجربه اگر مثبت باشه سود تون بی نهایت هستش چون در صورت وجود مشتری سرمایه گذار پیدا میشه و اگرنه شما 2ساعت وقت بسیار پر ارزش تان را حرام کردید که البته 2 ساعت وقت تان ب 40000لیتر ضد یخ هم قابل مقایسه نیست و صد البته وقت تان بیشتر از این چیز ارزش داردقرار نیست ما و شما هی آزمایش و خطا کنیم خیلی ساده است این شما اید که به زندگی تون اهمیت میدهید احترام مبیگذارید و میپذیرید در نتیجه مردم با شخصیت بی الایش شما که حتما بیشتر از تمام پول های دنیا ارزش دارید وارد داد و ستد میشوند و شما زندگی شان را پر بار میکنید کلا فقط بر روی وقت تان کار کنید لطفا یک روز نه همین حالا یک کار بسیار کوچک بکنید مثلا یک خنده همه کارهای بزرگ حاصل انجام کارهای کوچک اند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video کمک و هم فکری و راهنمایی درمورد ارائه کالا یا خدمات به دارندگان ماشین سنگین مهندس روح الله زاهد 1 641 07-09-2017 08:19 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  راه اندازی دفتر خدمات ارتباطی top-banner 9 1,362 04-05-2016 12:28 PM
آخرین ارسال: morteza457
  شرکت خدمات ساختمانی yazdanshm 0 452 08-05-2015 09:41 PM
آخرین ارسال: yazdanshm
  مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج mahdi77 19 3,999 06-20-2015 12:02 PM
آخرین ارسال: sadeghy
  ارایه پیشنهاد جهت ارتقاع خدمات کامپیوتری peyman.fc 1 534 06-18-2015 01:49 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  همکاری خدمات کامپیوتر-کافی نت مرتضی-تهران 12 2,845 05-17-2014 06:07 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  اسم شرکت خدمات آموزشی نرگس فیاض 2 1,002 04-27-2014 11:15 PM
آخرین ارسال: MARYAR
Question خدمات خودروهای لوکس BEYOND 0 732 08-27-2013 09:20 PM
آخرین ارسال: BEYOND

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS