ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دفتر خدمات عروسی
زمان کنونی: 04-30-2024, 10:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مرتضی-تهران
آخرین ارسال: sadeghy
پاسخ: 15
بازدید: 2271

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دفتر خدمات عروسی
09-03-2013, 06:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-03-2013 06:38 PM، توسط مرتضی-تهران.)
ارسال: #1
دفتر خدمات عروسی
کسی در مورد کانون ازدواج آسان و گرفتن یه همچین نمایندگی ای اطلاعات داره...خرج و مخارجش و.....
بنظرم با سرچ تو سایت نیاز به اجاره یه محل کار هست
+ روابط عمومی بالا+ قرارداد بستن با سالن ها+آرایشگاه های مردونه و زنونه+ اجاره ماشین عروس+ لباس عروس + کارت عروسی و.....برای حداقل 100 نفر و دریافت یه مبلغی کمتر از مبالغ بیرون که روی هم رفته زوج جوان با این همه خرج و مخارج بتونن آبرومندانه و ارزان از پس این مجلس بر بیان....
با آرزوی ازدواج همه جوانان10_004

منتظر نظراتتون هستم ...کسی راجب این مطالب اطلاعاتی داره به اشتراک بزاره....
اصلا به نظرتون میشه روی این قضیه بعنوان یه راه درآمد مناسب حساب باز کرد....
من با یه نفر هم ارتباط داشتم قبلا که توی کار خیر بود و واسه جوون های دم بخت کمک های مردمی جمع میکردند و با تامین تعدادی اقلام جهیزیه بهشون کمک میکردند....
شاید بشه روی ایشون هم حساب باز کنم.....
من براوردی که کردم خودم + یه نفر منشی بسه واسه شروع کار + مقداری لوازم و اثاثه اداری + تعدادی هم لباس عروس میتونم جور کنم و ......

راستی یادم رفت...باید با همه کسانی که قرارداد بسته میشه درصدی رو تخفیف گرفت تا بصرفه باشه واسه جوون ها...من آماری که از یه نفر گرفتم به جز سالن با 700 تومن همین امسال تموم کرد مجلسش رو

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Elixir , مهدی 1 , ارشاد
09-03-2013, 09:10 PM
ارسال: #2
RE: دفتر خدمات عروسی
طبق تحقیقات من مجوز این کار با اداره ورزش و جوانان هست...دوستان کجائید پس نظر نمیدید؟!

تشکر شده توسط: ارشاد
09-03-2013, 09:48 PM
ارسال: #3
مرتضی جان
سرجمع شما ده روز نیست عضو شدی ، 50 تا تاپیک زیر خاکی کشیدی بیرون ، 130 تا پست گزاشتی
10 15 تا تاپیک زدی تو هر کدومش هم می خواهی یک کار بکنی تو همش هم مصمم هستی !!!!

اخه داداش گلم ، اینجوری که نمی شه
من این انرزی مثبتی که توی شما برای راه اندازی یک کار به وجود اومده را تحسین می کنم ولی این راهش نیست .
شما اگر بخوای بدون تجربه وارد کاری بشی شاید 500 تا رشته را بشه معرفی کرد که همش هم خوبه . ولی داداشی اینجوری که کار و شغل اتخاب نمی کنند.

بشین با خودت خلوت کن ، دو دو تا چهار تا کن ، امکانات مالی ، فضایی ، مکانی و اعتباری را در نظر بگیر ، شغل اعضای موفق خانواده ات را هم زیر نظر بگیر .
بعد از اون بشین با علایق خودت سبک و سنگینش کن . این کارها را که بکنی نهایت می رسی به دو سه تا شغل . درسته این دو سه شغلی که بهش رسیدی بهترین انتخاب و بهترین و پردامد ترین شغل ها نیستند ولی مشاغلی هستند که شما از عهدش بر می یای و به درامد می رسی . اینه که مهمه.
این مطلب را هم گوشه ذهنت داشته باش که تو هر شغلی ، می خواد ماست بندی باشه ، یا کارخانه داری ادم موفق توش هست ، پس همه کارها یجورایی پتانسیل میلیاردر شدن شما و کارافرین کردن شما را دارن .

به امید خدا بشین و شغلت را از روشی که گفتم انتخاب کن ، بعد بیا تا روش بحث کنیم .

این که امروز به سر شما بزنه شرکت تشریفات مجالس بزنی ، چها روز بعد هم بیخیالش بشی که ارزشی ندا
مرتضی جان دوست دارم که دارم این صحبت ها را می کنم ها ، دقیقا می دونم تو ذهنت چی می گذره . ولی این راهش نیست

با ارزوی موفقیت

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , ارشاد , سیدمهدی هاشمی , حمید رضا غ
09-03-2013, 10:13 PM
ارسال: #4
مرتضی جان ضمن آرزوی توفیق برای شما به موارد اشاره شده توسط جناب مهدی 1 (صمیمانه تشکر میکنم که واقعا راهنمائیهای شما دلسوازنه است.)کاملا توجه فرمائید. موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , حمید رضا غ , مرتضی-تهران
09-03-2013, 10:15 PM
ارسال: #5
(09-03-2013 09:48 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  مرتضی جان
سرجمع شما ده روز نیست عضو شدی ، 50 تا تاپیک زیر خاکی کشیدی بیرون ، 130 تا پست گزاشتی
10 15 تا تاپیک زدی تو هر کدومش هم می خواهی یک کار بکنی تو همش هم مصمم هستی !!!!

اخه داداش گلم ، اینجوری که نمی شه
من این انرزی مثبتی که توی شما برای راه اندازی یک کار به وجود اومده را تحسین می کنم ولی این راهش نیست .
شما اگر بخوای بدون تجربه وارد کاری بشی شاید 500 تا رشته را بشه معرفی کرد که همش هم خوبه . ولی داداشی اینجوری که کار و شغل اتخاب نمی کنند.

بشین با خودت خلوت کن ، دو دو تا چهار تا کن ، امکانات مالی ، فضایی ، مکانی و اعتباری را در نظر بگیر ، شغل اعضای موفق خانواده ات را هم زیر نظر بگیر .
بعد از اون بشین با علایق خودت سبک و سنگینش کن . این کارها را که بکنی نهایت می رسی به دو سه تا شغل . درسته این دو سه شغلی که بهش رسیدی بهترین انتخاب و بهترین و پردامد ترین شغل ها نیستند ولی مشاغلی هستند که شما از عهدش بر می یای و به درامد می رسی . اینه که مهمه.
این مطلب را هم گوشه ذهنت داشته باش که تو هر شغلی ، می خواد ماست بندی باشه ، یا کارخانه داری ادم موفق توش هست ، پس همه کارها یجورایی پتانسیل میلیاردر شدن شما و کارافرین کردن شما را دارن .

به امید خدا بشین و شغلت را از روشی که گفتم انتخاب کن ، بعد بیا تا روش بحث کنیم .

این که امروز به سر شما بزنه شرکت تشریفات مجالس بزنی ، چها روز بعد هم بیخیالش بشی که ارزشی ندا
مرتضی جان دوست دارم که دارم این صحبت ها را می کنم ها ، دقیقا می دونم تو ذهنت چی می گذره . ولی این راهش نیست

با ارزوی موفقیت

اول سلام
دوما...خصوصی ج رو میدم...
از محبتتون سپاس

تشکر شده توسط: مهدی 1
09-03-2013, 10:19 PM
ارسال: #6
مطالعه فرمائید:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...9%84%D8%AF

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی 1 , ارشاد
09-03-2013, 10:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-03-2013 11:06 PM، توسط مرتضی-تهران.)
ارسال: #7
(09-03-2013 10:13 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  مرتضی جان ضمن آرزوی توفیق برای شما به موارد اشاره شده توسط جناب مهدی 1 (صمیمانه تشکر میکنم که واقعا راهنمائیهای شما دلسوازنه است.)کاملا توجه فرمائید. موفقتر باشی.

استاد جان شما هم....
من تموم تلاشم رو میکنم که کاری رو راه بندازم که بتونم از پسش بر بیام....

تشکر شده توسط: ارشاد
09-03-2013, 10:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-03-2013 11:05 PM، توسط مرتضی-تهران.)
ارسال: #8
ممنون از دوستان سایت...

تشکر شده توسط: jahanagahi
09-03-2013, 10:46 PM
ارسال: #9
مرتضی جان جواب پی امت را برات فرستادم

ولی در حواب این جمله که برای استاد نوشتی

" واقعا اینجا اگه با امید تو نیاد نا امید میره بیرون به لطف دوستان...ولی امید رو نمیشه از کسی گرفت وقتی خدا نخواد "

این چه حرفیه پسر خوب ، ناامید یعنی چی ، ایا امید واهی دادن خوبه
اینجا درست شده برای تغییر فکر و نگرش و تغییر اون از منفی به مثبت ، از بد به خوب . اینکه دوستان لطف می کنند مشکلات کار را می گن ، نامید کردن نیست ، دارن دوستیشون را ثابت می کنند

بگذریم داداش ، تولدت مبارک باشه ، فکر این چیزها را هم نکن ، به امید خدا هر چه زودتر بتونی هدف زندگیت را با علم و مشورت انتخاب کنی

موفق و پیروز باشی

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , کامیار کاظمی
09-03-2013, 11:02 PM
ارسال: #10
(09-03-2013 10:29 PM)مرتضی-تهران نوشته شده توسط:  ممنون از دوستان سایت....امروز روز تولدم بود.....اینجا هدیه های زیادی گرفتم مثلا همین 20 ٪ اخطار رو...یا محبت دوستان

ضمن تبریک روز تولد مرتضی جان.
حتما از طریق مدیریت محترم پیگیری می شود.
در مورد جواب.ای کاش تایپیک اگر بمن اعتماد داری 5 را پیگیری بفرمائید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ارشاد , مهدی 1
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video کمک و هم فکری و راهنمایی درمورد ارائه کالا یا خدمات به دارندگان ماشین سنگین مهندس روح الله زاهد 1 641 07-09-2017 08:19 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  راه اندازی دفتر خدمات ارتباطی top-banner 9 1,364 04-05-2016 12:28 PM
آخرین ارسال: morteza457
  شرکت خدمات ساختمانی yazdanshm 0 452 08-05-2015 09:41 PM
آخرین ارسال: yazdanshm
  مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج mahdi77 19 3,999 06-20-2015 12:02 PM
آخرین ارسال: sadeghy
  ارایه پیشنهاد جهت ارتقاع خدمات کامپیوتری peyman.fc 1 534 06-18-2015 01:49 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  همکاری خدمات کامپیوتر-کافی نت مرتضی-تهران 12 2,845 05-17-2014 06:07 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  اسم شرکت خدمات آموزشی نرگس فیاض 2 1,002 04-27-2014 11:15 PM
آخرین ارسال: MARYAR
Question خدمات خودروهای لوکس BEYOND 0 732 08-27-2013 09:20 PM
آخرین ارسال: BEYOND

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS