ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بچه غول بی شعور
زمان کنونی: 05-05-2024, 07:59 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Elixir
آخرین ارسال: sir-mahyar
پاسخ: 10
بازدید: 1832

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 2.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه غول بی شعور
10-17-2013, 07:46 PM
ارسال: #1
بچه غول بی شعور
ضمير ناخودآگاه ما بچه غول بيشعور درون ماست.زمان اون رسیده كه از خاصيت بيشعوري اون عليه خودش استفاده كنيم!

علیه خودش شاید واژه ی مناسبی نباشه بهتره بگم علیه اعتقاداتی که ما با نا آگاهی توش ریختیم..

اگر کسی این کارو کرده یا روشی بلده که بهترین کارایی رو تو این زمینه داشته ما رو از تجربیاتش باخبر کنه..

به نظر شما چطوری ازش استفاده کنیم تا ما رو به سرمنزل مقصود برسونه؟؟؟

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , ahmad rezaee , goldmen , minoo , arak_2008 , jahanagahi , mohammadshamosi , Fela.Want , iranboy , 3ObHaN , کامیار کاظمی , Delta.H , successfulman , محسن قلي زاده , Divar
10-17-2013, 08:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-17-2013 08:24 PM، توسط sir-mahyar.)
ارسال: #2
RE: بچه غول بی شعور

میشه گفت از اون جایی که بیشتر زندگی ما به همین ضمیر نا خود اگاه وابسته س بهتره که اول از همه تربیتش کنیم

برای شروع همین که بهش به جای بچه غول بی شعور بگیم جناب ضمیر با شعور خیلی کارسازه
برای اینکه ضمیر نا خوداگاه پر از چیزای خوب بشه مهم ترین چیز اینه که ضمیر خوداگاه به چیزای خوب فکر کنه

اولین کاری که باید کرد اینه که با خودمون خلوت کنیم و ببینیم از زندگی چی میخوایم تا بهش بگیم

برای ریختن فکرای خوب بهتره خودمون رو به مطالعه ی چیز های خوب و انجام کارهای خوب عادت بدیم

همچنین تکرار جملات خوب

ضمیر نا خوداگاه دقیقا مثل یه بچه س که هر کاری که بزرگترش بکنه یاد میگیره و هر چقد اسرار کنه انجام نده اون بدتر میکنه

خانوم Elixir این بحث یه بحث فوق العاده عالیه و ازتون خواهش دارم که این تاپیک رو با سوالات و جوابها به روز کنید
تا کلی از دوستان استفاده ببرن و منم هستم و کمک هم می کنیم

از همه دوستان خواهش دارم شرکت کنن

این بحث ادامه داره...

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , goldmen , minoo , jahanagahi , mohammadshamosi , Elixir , Fela.Want , iranboy , 3ObHaN , successfulman , Divar
10-17-2013, 10:57 PM
ارسال: #3
(10-17-2013 08:22 PM)sir-mahyar نوشته شده توسط:  
خانوم Elixir این بحث یه بحث فوق العاده عالیه و ازتون خواهش دارم که این تاپیک رو با سوالات و جوابها به روز کنید
تا کلی از دوستان استفاده ببرن و منم هستم و کمک هم می کنیم

از همه دوستان خواهش دارم شرکت کنن

این بحث ادامه داره...

داداش مهیار خیلی خیلی متشکرم..
امیدوارم دوستان هم توی بحث شرکت کنن و تجربیات راهکارها یا حتی پیشنهادهاشون رو برای تربیت جناب ضمیر باشعور با ما در میون بزارن..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: Fela.Want , iranboy , 3ObHaN , jahanagahi , sir-mahyar , successfulman
10-17-2013, 11:01 PM
ارسال: #4
جهت کامل تر کردن این مبحث باید اشاره ای داشته باشم به اینکه :
ما انسان ها ضمیر خود آگاه و ضمیر ناخود آگاه داریم...
ضمیر خود آگاه زمانیه که تصمیم می گیریم کاری رو انجام بدیم مانند آب خوردن . غذا خوردن . ورزش کردن و...
ضمیر ناخودآگاه در حالتی هست که ما حواسمون نیست مانند زمانی که اشتباهی دستمون رو به شی تیز می زنیم دست ما بر اثر دردی که حس می کنه خودشو پس می زنه
ما باید ناخودآگاهمون رو پر از افکار مثبت کنیم
اونطور باشیم که ناخودآگاه تمام اموری که مربوط به موفقیت ما میشم رو انجام بدیم
ناخودآگاه بهترین باشیم و ناخدآگاه شاد باشیم...
از اینکه این مبحث زیبا رو بنا کردی ازت ممنونم آبجی
امیدوارم ضمیر ناخودآگاه هممون پر باشه از افکار برتر و قدرتهای بینهایت انسانیمون
با آرزوی بهترین ها برای تمام همباشگاهی های دوست داشتنی
* عضو کوچکی از باشگاه زیبایی افکار *

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
 تشکر شده توسط: Elixir , iranboy , 3ObHaN , jahanagahi , sir-mahyar , minoo , zoofanoon , successfulman
10-17-2013, 11:10 PM
ارسال: #5
برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

در بحث رسیدن به موفقیت بحث برنامه ریزی و کنترل ضمیر ناخودآگاه یک بحث بسیار اساسی است زیرا که این ضمیر ناخودآگاه است که نظام باورهای ما را میسازد . ضمیر ناخودآگاه مانند کامپیوتر شگفت انگیزی است که در درون انسان قرار دارد و تمام سرنوشت انسان در دست این کامپیوتر است و این کامپیوتر است که نظام باورها و شخصیت او را می سازد و تمام اعضاء و جوارح غیر ارادی را کنترل می کند و لذا اگر ما بتوانیم این کامپیوتر را بشناسیم و آن را برنامه ریزی کنیم , می توانیم از خود انسان زیبای دیگری بسازیم .

ضمیر ناخودآگاه یک کامپیوتر است که ورودیهای خود را از شش کانال دریافت می کند . تمام اطلاعاتی که در هر لحظه انسان از طریق حواس پنجگانه خود دریافت می کند , یک نسخه از آن نیز به ضمیر ناخودآگاه می رود. هم چنین در هر لحظه هر رشته فکری انسان و هر اندیشه او یک نسخه اش به ضمیر ناخودآگاه او منعکس می شود . و این اطلاعات توسط ضمیر ناخودآگاه پردازش می شود و حاصل آن یک خروجی خواهد بود که باعث ساختن نظام باورها و شخصیت انسان می شود و یا اینکه این خروجی بر روحیه و فیزیولوژی بدن تاثیر می گذارد و یا اینکه در دنیای بیرون از انسان اثری را برای او پدید می آورد .

آنچه را که به عنوان دستاوردهای زندگی یک انسان بدست می آید در واقع توسط ضمیر ناخودآگاه حاصل شده است و انسان می تواند با کنترل کردن ورودیهای ضمیر ناخودآگاه دستاوردهای زندگی خود را کنترل کند . من در اینجا اصولی را به صورت فهرست وار بیان می کنم که باعث برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه می شود

۱- اصل خود هشیاری ,خود بیداری و اشراف و بصیرت لحظه به لحظه به خود (self consciouness)

بهترین راه برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه , توجه لحظه به لحظه انسان نسبت به خود است و اینکه مرتبا به خود بگوید که من با اجرای اصول تکنولوژی فکر (( انسان زیبای دیگری شده ام ))

۲- اصل استفاده از قدرت تمرکز (power of focus)

انسانی که مرتبا روی بدبختی ها و زشتی های زندگی متمرکز می شود زندگیش به قهقرا می رود و کسی که مرتبا به زیباییهای زندگی و نقاط امید بخش تمرکز می کند زندگیش قرین سعادت و موفقیت می شود و این خاصیت تمرکز است

۳- اصل استفاده از قدرت سوال (power of question)

کیفیت زندگی شما را نوع سوالاتی تعیین می کند که شما از خود می پرسید

۴- اصل استفاده از جملات تاکیدی و تصدیقی مثبت

من انسان زیبای دیگری شده ام

۵ - اصل تصویر سازی ذهنی

ثروتمند ترین و موفقترین انسانها کسانی هستند که بیشتر و بهتر از بقیه توانسته اند در ذهن خود خیال پروری مثبت بکنند . بر شما باد که زیباییهای زندگی را ابتدا در ذهن خود خلق کنید و بدانید آنچه را که شما در ذهن خود تجسم (تخیل) می کنید , می توانید در دنیای واقعیت ها خلق کنید و این قدرت انسان است.

منبع:http://mindtec.persianblog.ir/post/38/

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mjdehghani , jahanagahi , sir-mahyar , Elixir , minoo , zoofanoon
10-18-2013, 12:20 AM
ارسال: #6
تجسم و تکرار جملات تاکیدی کلید موفقیت در این راه است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: iranboy , sir-mahyar , Elixir , minoo , Fela.Want , zoofanoon
10-18-2013, 02:08 PM
ارسال: #7
بچه غول بی شعور
میخوایم ازش کار بکشیم.. بهش نگاه ابزاری کنیم..
از استاد قربانیان و iranboy عزیز متشکرم الان توی تاپیک چند تا راهکار برای استفاده ازش داریم..

1.تجسم
2.عبارات تاکیدی
3.خود هشیاری
4.تمرکز
5.سوال کردن

دوستان نظرات و روش های دیگه ای هم برای استفاده از ناخودآگاه دارن؟؟

پ.ن: با کمال احترام از گذاشتن لینک اجتناب کنید.

تشکر شده توسط: sir-mahyar , minoo , Fela.Want
10-18-2013, 04:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-18-2013 04:11 PM، توسط sir-mahyar.)
ارسال: #8
تشکر از همه دوستان شرکت کننده خواهشی که از همه ی دوستان دارم

لطفا چیزهایی که خودتون دیدید و استفاده کردین و یا مطالعه کردین رو بگین

خواهشن از کپی پیست کردن پر هیز کنید

ممنون از همتون

خب دوستان همونطور که میدونید یکی از راه ها برای شروع تربیت کردن ضمیر نا خوداگاه اینه که ببینیم واقعا چی میخوایم

برای اینکار باید دیوارهای ذهنی تون رو بشکنید و ارزوهاتون رو به کاغذ بیارید و قابل لمس کنینش تا بشه هدف

حالا هدف هاتون معلومه و کاری که باید بکنید اینه که این اهداف رو به جناب ضمیر با شعورتون نشون بدید
و بهش بگین که این راهیه که باید فرمون زندگیتون رو به سمتش بچرخونه

حالا چطور با ضمیر ناخوداگاه ارتباط برقرار کنیم

تجسم

یکی از بهترین راههای تربیت ضمیر ناخوداگاه طبق گفته های استاد عزیزم اقای قربانیان تجسم خلاقه10_004
برای ارتباط با ضمیر ناخوداگاه می خوایم به وسیله ی تجسم خلوتگاه درونمون رو پیدا کنیم
تا با ضمیر ناخوداگاهمون تو اون مکان ارتباط برقرار کنیم

سعی کنید برید به جایی که واسه این کار اروم و مناسبه و راحت دراز بکشین و تموم خستگی بدنتون رو بیرون بریزید
و شروع کنید به تمرکز...

تازه اینجاست که میبینین فکرتون چقدر شلوغه...
سعی کنید فقط رو کاری که می خواین بکنین تمرکز کنین

خودتون رو توی جایی که خیلی بهتون ارامش میده تجسم کنید... توی یه جنگل بین درختای بلند...
توی یه بیشه سر سبز و زیبا... کنار دریای ابی و اروم... هر جایی که در اون ارامش دارین

این مکان فقط مختص شماست و کسی جز شما و کسایی که شما می خواین توش وارد نمیشن

این مکان از هیاهوی دنیا دوره و خاصیت مهمی که داره اینه

توی اینجا هیچ محدودیتی وجود نداره و شما همونی هستین که فکرش رو میکنین

می تونین پولدار ترین مرد دنیا باشین... میتونین بهترین سخنران باشین...
می تونین خوش اخلاق ترین انسان باشین... هیچ محدودیتی ندارین

این میشه خلوتگاه درونتون که پر ارامش ترین جای درونتون برای تجسم و ارتباط با ضمیر ناخوداگاهتونه و هر کاری رو میتونین توش انجام بدین

تجسم کردن خلوتگاه درون یکی از کارای مهم برای ارتباط با ضمیر ناخوداگاهه

خواهشی که از دوستان دارم
این تجسم رو انجام بدین و بیاین بنویسید که خلوتگاه درونتون رو چه شکلی تصور کردین

تو مرحله ی بعدی میگم که چطور اهدافتون رو با جناب ضمیر با شعور مطرح کنین

ممنون از کسانی که این تاپیک رو دنبال و به روز می کنن و عمو هوشنگ استاد عزیزم که بهترین اموزشها رو به ساده ترین شکل بهم داده

تشکر شده توسط: Fela.Want , Elixir , 3ObHaN , iranboy
10-18-2013, 05:24 PM
ارسال: #9
با سلام به بزرگواران انجمن
من همیشه با این بچه غول در گیرم
نه که فکر کنید من باهاش دشمنی دارم
این بچه غول شیطونم باهام دشمنی داره
خیلی هم دوسش دارم
همیشه خیلی چیزا رو بهم گوش زد می کنی
همیشه باهام مث یه دوست صحبت می کنه
آموخته هاشو در اختیارم میذاره و بی منت منو از چاه بیرون میاره

بچه غول خوشتیپ و خشگل من زمانی که دارم کاری رو اشتباه انجام میدم میشینه منو کلی موعظه می کنه کلی نصیحتم می کنه و راه درستو بهم نشون میده و ازم میخواد درستش رو انجام بدم
به طور مثال اگه روزی ورزش نکنم بهم میگه هادی چته! تنبل شدی؟ ازت انتظار نداشتماااا پاشو دوست خوبم پاشو که اگه این لحظه رو از دست بدی بر نمی گرده هااا. این لحظه حکمش مث طلا می مونه هااا پاشو عزیزم پاشو و ورزش کن به بهترین شکل ممکن اندام خودتو قوی و زیبا کن زمانیم که ورزش می کنم بازم باهام در حال صحبته بهم میگه این حرکتو انجام بده اون حرکت رو انجام بده!
یا زمانی که حس میکنه دارم زمانممو الکی نابود می کنم و به چیزای واهی و بی مصرف دل بستم و انجامشون میدم این بچه غول دوست داشتنیمه که میاد و بازم کلی نصیحتم می کنه و راه درستو بهم نشون میده

من با بچه غول خودم فوق العاده دوستیم و خیلی هم همو دوست داریم
البته گاهی سرکش می شه و خیلی دعوام می کنه Sad
ولی بعدش یه آشتی خیلی خیلی خوش باهم داریم :*

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , Elixir
10-18-2013, 05:52 PM
ارسال: #10
برای شروع خودم خلوتگاهم رو توضیح میدم

خلوتگاه من این شکلیه

یه تپه ی سبز پای یه کوه تقریبا بلند که تا دور دست ادامه داره و تپه پر از چمنای سبز و نرمه

این تپه از یه طرف به کوه میرسه و از سمت پایینش به یه رودخونه ی کوچیک که اب سرد کوه توش جریان داره

یه راه خاکی صاف وجود داره که از تپه تا نوک کوه ادامه داره و اول این مسیر روی تپه یه درخت بزرگ با یه سایه ی عالی وجود داره

به یکی از شاخه های درخت یه تاب بسته ست و نردیک رودخونه هم یه تخته سنگ پهن هست که میشه روش نشست و دراز کشید

اونطرف رودخونه یه کلبه ی خیلی کوچیک چوبی با یه ایوون که یه صندلی ازینا که تکون می خوره هست و اون طرف ایوون یه میز چوبی دو نفره با دو تا صندلی

از جلوی خونه تا جلوی رودخونه پر از گل های قرمز و زرد و صورتی و بنفشه و یه سنگ فرش نا منظم تا جلوی اب بینشونه

توی خلوتگاهم صدای پرنده ها و سنجابایی که با بلوتاشون مشغولن شنیده میشه و صدای به هم خوردن برگای تک درخت اونور رودخونه

این خلوتگاه درون من بود که عاشقشم و توش ارامش دارم...

تشکر شده توسط: Elixir , Fela.Want , MARYAR
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرفتن سفارش لباس بچه گانه؟ yunespc 7 1,941 08-12-2014 07:16 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS