ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خرد کردن و بسته بندی قند
زمان کنونی: 05-23-2024, 03:00 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مرتضی-تهران
آخرین ارسال: کاظم کاظمی
پاسخ: 17
بازدید: 5967

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرد کردن و بسته بندی قند
08-29-2013, 06:14 PM
ارسال: #11
RE: خرد کردن و بسته بندی قند
سود توی این شغل (خرد کردن و بسته بندی قند و مانند آن) زمانی قابل ملاحظه و به صرفه هست که در حجم های بالا کار بشه، اصولاً سود در مشاغل بسته بندی ،زمانی به چشم میاد که حجم تولید بالا باشه (البته به شرطی که مشتری داشته باشیم، یعنی برای بازاریابی و فروشش مشکلی نداشته باشیم).

همیشه در تجارتِ خودمان، خریدار و مصرف کننده نهایی را هم در نظر بگیریم
همیشه خدا را ناظر بر امور تجارت خود ببینیم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , Elixir
08-29-2013, 06:20 PM
ارسال: #12
(08-29-2013 06:14 PM)reza.sepehri نوشته شده توسط:  سود توی این شغل (خرد کردن و بسته بندی قند و مانند آن) زمانی قابل ملاحظه و به صرفه هست که در حجم های بالا کار بشه، اصولاً سود در مشاغل بسته بندی ،زمانی به چشم میاد که حجم تولید بالا باشه (البته به شرطی که مشتری داشته باشیم، یعنی برای بازاریابی و فروشش مشکلی نداشته باشیم).

رضا جان کاملا حرفت صحیحه....ممنون.....اول تو هر قضیه ای بازاریابیش هست...واسه بازاریابی یه محصول چه کنیم؟

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir
08-29-2013, 06:47 PM
ارسال: #13
بازاریابی ، برای هر نوع تولید با توجه به میزان تقاضا و شرایط بازار ، میتونه متفاوت باشه، فاکتورهای زیادی در شیوه بازاریابی تأثیر گذار هست، مثل زمان (فصل) ، مکان (شهر یا منطقه و..) ، جنس مشتریان، نوع تولید (کیفیت و نوع بسته بندی و نوع درجه بندی محصول)، بازاریاب ها (حرفه ای و درست عمل کنند) ، وجود تقاضا، شناسایی مشتریان هدف و موارد زیاد دیگه...

مثلاً برای تولید قند خردشده مشتریان زیر رو میتونیم در نظر بگیریم:
1 - فروش به شرکت ها و سازمان ها و ادارات برای تامین قند (از طریق ارتباط با بخش تدارکات و خرید )
2 - فروش به هتل ها و رستوران ها و امثال آنها برای تأمین قند اونها
3 - شناسایی یا اعطای نمایندگیِ پخش هایِ مواد غذایی و همکاری با آنها
4 - استخدام بازاریاب (برای بازاریابی برای سوپرمارکت ها و رستوران ها و ...)
5 - و....
شاید دست توی این کار زیاد باشه، بنابراین بنظرم اگه توان بازاریابی و رقابت نداریم، وارد نشیم بهتره، چون فقط ضرر میکنیم (یا حداقل سودی نمی کنیم)، شاید اصلاً بار، روی دستمون بمونه و دردسر بشه (چون توی این نوع کارا اگه در حجم بالا کار بشه، معمولاً چند تن در روز تولید دارن)

باید ، حضوری یا روش های ممکنِ (نتیجه بخشِ) دیگه، با افراد مشغول یا آشنا به این فعالیت، مشورت (و تحقیق) بشه.

تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , Elixir
08-29-2013, 07:10 PM
ارسال: #14
(08-29-2013 06:47 PM)reza.sepehri نوشته شده توسط:  بازاریابی ، برای هر نوع تولید با توجه به میزان تقاضا و شرایط بازار ، میتونه متفاوت باشه، فاکتورهای زیادی در شیوه بازاریابی تأثیر گذار هست، مثل زمان (فصل) ، مکان (شهر یا منطقه و..) ، جنس مشتریان، نوع تولید (کیفیت و نوع بسته بندی و نوع درجه بندی محصول)، بازاریاب ها (حرفه ای و درست عمل کنند) ، وجود تقاضا، شناسایی مشتریان هدف و موارد زیاد دیگه...

مثلاً برای تولید قند خردشده مشتریان زیر رو میتونیم در نظر بگیریم:
1 - فروش به شرکت ها و سازمان ها و ادارات برای تامین قند (از طریق ارتباط با بخش تدارکات و خرید )
2 - فروش به هتل ها و رستوران ها و امثال آنها برای تأمین قند اونها
3 - شناسایی یا اعطای نمایندگیِ پخش هایِ مواد غذایی و همکاری با آنها
4 - استخدام بازاریاب (برای بازاریابی برای سوپرمارکت ها و رستوران ها و ...)
5 - و....
شاید دست توی این کار زیاد باشه، بنابراین بنظرم اگه توان بازاریابی و رقابت نداریم، وارد نشیم بهتره، چون فقط ضرر میکنیم (یا حداقل سودی نمی کنیم)، شاید اصلاً بار، روی دستمون بمونه و دردسر بشه (چون توی این نوع کارا اگه در حجم بالا کار بشه، معمولاً چند تن در روز تولید دارن)

باید ، حضوری یا روش های ممکنِ (نتیجه بخشِ) دیگه، با افراد مشغول یا آشنا به این فعالیت، مشورت (و تحقیق) بشه.
آقا حرفت درست ....پس چه کنیم...چه ایده ای بنظرت واسه الان میرسه با این شرایط؟؟؟؟؟؟؟

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir
08-29-2013, 09:17 PM
ارسال: #15
(08-29-2013 07:10 PM)مرتضی-تهران نوشته شده توسط:  آقا حرفت درست ....پس چه کنیم...چه ایده ای بنظرت واسه الان میرسه با این شرایط؟؟؟؟؟؟؟

مرتضی جان، ایده و طرح های زیادی هست، مثل همین مشاغل خانگی، طرح های خوداشتغالی و کارآفرینی، کارآزاد ، کار تولیدی، نمایندگی های پخش و توزیع، شرکت های آموزشی و تخصصی و ... (یعنی اینها شامل چند صد شغل و حرفه میشن)

باید ببینی چقدر سرمایه داری؟ چه کاری بلدی؟ به چه اموری بیشتر علاقه داری؟ چه فن و مهارتی داری؟ اراده و خواستنت برای کار چقدره؟ (چون باید حرکت کرد، تا حرکت نکنیم هیچ چیز مشخص نمیشه) و ... ، حالا که اینا مشخص شد میری توی شغل ها و با شرایط خودت مطابقت میدی ، ببین کدوم با شرایطت میخونه.

یعنی مثلاً اگه سه تا شغل رو مدنظر داری، باید بری توی بازار و تحقیق گسترده بکنی، یعنی من نمی تونم همینطوری یه ایده بهت بدم (گفتم ایده های فراوان و قابل اجرایِ زیادی هست، فقط باید یکیشو با شرایط خودت انتخاب کنی و شروع کنی، شروعِ واقعی) چون من، شرایط و امکانات و احوالات شما رو ندارم، تازه اگه اطلاع داشته باشم، باید برم تحقیق همه جانبه بکنم و بعد به شما پیشنهاد بدم.

یا به عبارتی دیگه، مثلاً فرض کنید من دوست داشته باشم شغلی داشته باشم که با مردم و اجتماع ارتباط بیشتری داشته باشم (مثلاً مؤسسات آموزشی و..) یا شغلی که امکان پیشرفت و بروز بودن داشته باشه (مثلاً شرکت های تخصصی شبکه و برنامه نویسی و ..)، خب میام از میون اون چند صد شغل، چند تاش رو با توجه به علاقه ام انتخاب میکنم(بحث علاقه)، بعد میام از میون اونهایی که انتخاب کردم، باز چند تایی که با سرمایه و امکاناتم میخونه رو انتخاب میکنم (بحث توانایی مالی و امکاناتی)، مرحله بعد میام از میون چند تای انتخاب شده مرحله قبلی، اونایی که توانایی علمی و فنی و عملی بهتر و بیشتری رو دارم، انتخاب کنم (بحث توانایی فنی و علمی)، بعد میام از میون انتخابهای حاصل شده، با توجه به شرایط فعلیِ بازار، اونایی که بهترین موقعیت و بازدهی رو داره انتخاب می‌کنم(بحث نیاز سنجی و امکان سنجی) و به همین تدریج الی آخر....
در آخر هم یک طرح توجیهی فنی- اقتصادی تهیه می‌کنید تا تصمیم نهایی رو بگیرید.
توجه داشته باشید که اکثر شغل‌ها و حرفه ها قابل اجرا هست، فقط آنچه مهمه، شرایط و امکانات فرد مورد نظره تا انتخاب خوبی صورت بگیره.

تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , Elixir , fazelgh
04-13-2014, 02:37 PM
ارسال: #16
(08-29-2013 06:14 PM)reza.sepehri نوشته شده توسط:  سود توی این شغل (خرد کردن و بسته بندی قند و مانند آن) زمانی قابل ملاحظه و به صرفه هست که در حجم های بالا کار بشه، اصولاً سود در مشاغل بسته بندی ،زمانی به چشم میاد که حجم تولید بالا باشه (البته به شرطی که مشتری داشته باشیم، یعنی برای بازاریابی و فروشش مشکلی نداشته باشیم).

با عرض سلام-البته همیشه باید به این فکر کرد که حالا بعد از اینکه بنده فلان کالا را تولید کردم چرا خریداری که الان داره از جایی خریدش رو انجام میده بیاد از من که تازه از راه رسیدم و تازه کارم خرید کنه.باید مزیتی،برتری و یا یک تفاوت خوبی بین من و پیشکسوتان اون کار موجود باشه که مشتری جذب کنم.پیداکردن این مزیت و تفاوت باعث موفقیت میشه. بخصوص درکارهایی مثل خردکردن و بسته بندی قند و یا حبوبات و ...

در زندگی انسان سه راه دارد:
راه اول از انديشه مي‌گذرد،اين والاترين راه است.
راه دوم از تقليد مي‌گذرد، اين آسان‌ترين راه است.
راه سوم از تجربه مي‌گذرد،اين تلخ‌ترين راه است.
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران
06-07-2014, 05:15 PM
ارسال: #17
سلام من فکر میکنم حدود 10 درصد سود داشته باشه
قند رو در بسته 900 گرمی و 450 گرمی میشه راحت فروخت فقط بسته بندی شیک میخواد
و یه چیز دیگه من تحقیقاتی کردم در مورد زدن کارخونه قند و با یه بنده خدایی هم که کارخونه راه مینداخت صحبت کردم تلفنی
قندی که میخری برای خرد کردن باید از نوع پخت باشه
قند کلا 2 نوع هست منظورم قند کله هستش
روش پخت که حدودا 500 میلیون تومانی سرمایه میخواد راه انداختنش به بالا
روش پرسی که قندش شلتر هست و حدودا با 100 میلیون میشه راه انداخت . برای خرد کردن باید از اون قندای تولید شده به روش پخت بخری که تو دستگاه همش خرد نشه

بسم الله الرحمن الرحیم

نام کاربری گذشته : کاظم...
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد بسته بندی چای خشک bihamegan 28 11,035 07-19-2018 03:38 AM
آخرین ارسال: Maryami290
  یه دامداری بزرگ دارم،پروار بندی گوسفند مناسبه kaka228 5 3,153 06-16-2018 12:10 PM
آخرین ارسال: 6030Maisam
  کمک برای کارگاه بسته بندی حبوبات babaknik 7 7,235 12-13-2017 12:49 PM
آخرین ارسال: aslanzade
  بسته بندی تخم مرغ بومی iphoone 53 49,992 10-19-2017 10:07 PM
آخرین ارسال: dreamsss2011
  راهنمایی جهت راه اندازی مرکز بسته بندی تخم مرغ بومی Kaseb 10 7,214 09-01-2016 01:26 PM
آخرین ارسال: محمد نیک
  .کارگاه بسته بندی حبوبات k.moazami 2 2,876 12-08-2014 04:48 PM
آخرین ارسال: ezal_m
  بسته بندی عسل عباس ss 2 1,305 07-03-2014 09:21 PM
آخرین ارسال: عباس ss
  خشک کردن وبسته بندی زعفران bagheria 0 1,464 11-12-2013 09:14 PM
آخرین ارسال: bagheria
  نحوه ی خشک کردن انجیر مدرسی 1 3,799 07-22-2013 10:16 AM
آخرین ارسال: goldmen
  خرید چغندر قند عمده mir abbas 15 3,419 12-24-2012 12:34 PM
آخرین ارسال: mir abbas

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS