ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مدرس ICDL
زمان کنونی: 05-19-2024, 03:40 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: YashaR1989
آخرین ارسال: Suma
پاسخ: 11
بازدید: 3209

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدرس ICDL
09-26-2011, 11:04 PM
ارسال: #1
مدرس ICDL
سلام
یه سوال داشتم
برای ICDL امتحان میدیم ، قبول میشیم مدرک ICDL میدن

برای مدرس ICDL از کجا باید مدرک گرفت؟

خیلی وقته دوست دارم مدرکشو بگیرم از هر کی که پرسیدم یه بار میگه باید بری فنی و حرفه ای یکی میگه باید بری بنیاد ICDL یکی میگه برو فلان جا

از دوستان کسی آشنا یا دوستی داره که مدرس ICDL باشه و دقیقاً جواب بگیره که باید به کجا مراجعه کرد؟

...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب
09-26-2011, 11:15 PM
ارسال: #2
RE: مدرس ICDL
پسر خاله من مدرس icdl اما مدرک خاصی نداره فقط فوق لیسانس نرم افزار داره.من هم تو آموزشگاه فنی حرفه ای تدریس می کردم مدرک نداشتم فقط بلد بودم اما بقیم مدرساش مدرک فنی حرفه ای داشتن.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: YashaR1989 , Suma , دلشاد حسین پور
09-26-2011, 11:17 PM
ارسال: #3
(09-26-2011 11:04 PM)YashaR1989 نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال داشتم

خیلی وقته دوست دارم مدرکشو بگیرم از هر کی که پرسیدم یه بار میگه باید بری فنی و حرفه ای یکی میگه باید بری بنیاد ICDL یکی میگه برو فلان جا

از دوستان کسی آشنا یا دوستی داره که مدرس ICDL باشه و دقیقاً جواب بگیره که باید به کجا مراجعه کرد؟

یاشار جان به لینک زیر مراجعه فرمائید:
icdl

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهتاب , Suma
09-27-2011, 12:27 AM
ارسال: #4
(09-26-2011 11:15 PM)arshad نوشته شده توسط:  پسر خاله من مدرس icdl اما مدرک خاصی نداره فقط فوق لیسانس نرم افزار داره.من هم تو آموزشگاه فنی حرفه ای تدریس می کردم مدرک نداشتم فقط بلد بودم اما بقیم مدرساش مدرک فنی حرفه ای داشتن.
سلام
ممنون
یعنی بدون مدرک تدریس میکنید؟
اسم مدرکی که فنی حرفه ای میده چیه؟
(09-26-2011 11:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(09-26-2011 11:04 PM)YashaR1989 نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال داشتم

یاشار جان به لینک زیر مراجعه فرمائید:
icdl
سلام
ممنون
لینکی که دادید مربوط به آموزش ICDL برای کاربران عادی هست
منظور من اینه که اگه من بخوام تدریس کنم چه مدرکی باید داشته باشم

...
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Suma , مهتاب
09-27-2011, 01:39 AM
ارسال: #5
یاشار جان در فنی حرفه ای باید کارت مربیگری داشته باشی

باید برید فنی حرفه ای استان خودتون اونجا شرایط دریافت کارت مربیگری را کامل خدمتتون میگن

با داشتن این کارت شما میتونید در اموزشگاه های فنی حرفه ای تدریس کنید

اما در اموزشگاه های ازاد مثل مجتمع فنی تهران نیاز به این کارت نیست چون اصولا اونا زیر مجموعه فنی حرفه ای نیستن و نیازی نیست مدرس کارت داشته باشه

در صورتیکه یک اموزشگاه فنی و حرفه ای از مدرس بدون کارت استفاده کنه این کار تخلف هستش و اگر گزارش بشه خیلی دردسر داره برا اون اموزشگاه و واسه همینه که شما هر اموزشگاه فنی حرفه ای که برید میبینید تصویر کارت مربیان رو به دیوار زدن

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: YashaR1989 , مهتاب , jahanagahi
09-27-2011, 01:54 AM
ارسال: #6
دوست عزیز شما باید به فنی و حرفه ای مراجعه کنید . هر سال 2 بار آزمون مختص مربیگری برگزار میشه . برین سوال کنید چون الان در نیمه دوم سالیم احتمال داره دوباره ثبت نام کنند .

موفق باشی

[تصویر: web2art.ir.png]

مثبت اندیشی یعنی بالاخره نتیجه گرفتن از خوب بودن
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , YashaR1989 , مهتاب
09-27-2011, 10:41 AM
ارسال: #7
ممنون از همه دوستان

...
 تشکر شده توسط: مهتاب , jahanagahi , Suma
09-27-2011, 12:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-27-2011 01:15 PM، توسط YashaR1989.)
ارسال: #8
(09-27-2011 12:23 PM)محمد5 نوشته شده توسط:  یک توصیه دوستانه : اگه واقعا به کامپیوتر علاقه دارید خودتون رو با موارد سطح پایین مثل ICDL سرگرم نکنید وقتتون رو صرف مطالع ویادیگری بیشتر کنید با توجه به سطح دانش نرم افزار در کشور ما با کمی تلاش می تونید به جایی برسید که از لحاظ بازار کار بسیار خلوت هست چون نیروی متخصص به معنای واقعی در این رشته بسیار کم هستن

سلام
ممنون
راستش ICDL رو فقط به خاطر اینکه تا چند سال دیگه برای تمام کارمندان دولتی اجباری میشه دنبال مدرک مدرس میرم
به نظرتون چه رشته هایی خوبه؟

دیروز تو سایت مجتمع فنی میگشتم یکی linux به نظرم بازارکارش خوبه یکی هم شبکه و امنیت

...
 تشکر شده توسط: مهتاب , jahanagahi , Suma
09-27-2011, 02:18 PM
ارسال: #9
یاشار جان نظر دوستان کاملا درسته .برای آموزش در اموزشگاه فنی حرفه ای باید کارت مربیگیری فنی حرفه ای داشته باشید تحت عنوان مهارت درجه 1 و مهارت درجه 2 کامپیوتر.و برای آموزشگاه های آزاد تنها تسلط به این دوره ها کافی است.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: YashaR1989 , jahanagahi , دلشاد حسین پور , Suma
09-27-2011, 02:44 PM
ارسال: #10
آقا ياشار گرفتن كارت مربي گري ICDL خيلي خوبه عاليه. مدركش حتي از مدرك دانشگاه هم بهتره...
شايد از نظر پيشرفت فناوري در دنيا ICDL خيلي قديميه و ديگه همه ي كارمنداي دنيا بلدن اما اينجا ايرانه و كشور جهان سوم و جزء يكي از كشورهاي درحال توسعه كه اين روزها بحث اينترنت و ICDl در ميان كارمندان حتي مديران بحث داغي ست. بازار بازار داغي ست. من خودم توي نمايشگاه بين المللي پارسال ديدم كه مديراني كه سواد كامپيوتري آنچناني ندارند براي يادگيري اين مهارت ها به سازمان ICDL ايران مراجعه مي كنند و ....
 تشکر شده توسط: jahanagahi , YashaR1989 , Suma
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS