ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یک پیشنهاد برای ارتقای کیفیت انجمن
زمان کنونی: 04-26-2024, 10:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: odise
آخرین ارسال: odise
پاسخ: 5
بازدید: 2325

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-15-2013, 05:49 PM
ارسال: #1
با سلام.
طی این مدتی که عضو انجمن بودم بیشتر سعی کردم جنبه های مختلف انجمن رو امتحان کنم و از طرفی بیشتر مصرف کننده اطلاعات بودم چون هنوز خودم رو در حدی نمی دونم که بخواهم مقاله یا مطلب خاصی در حوزه کارفرینی یا روانشناسی بنویسم اما خب همان بودن در انجمن دستاوردهای خوبی داشته برام. در این بین چند مشکل دیدم که به نظرم تا حدود زیادی قابل پیگیری هستن از طرف مدیریت و اعضا.
1- فایل هایی که دوستان برای دانلود میزارن بعد مدتی لینک هاش از کار میفته .
راه کار برای اعضا : لطفا یا فایل هاتون رو پیوست کنید برای ارسال در انجمن که در هاست خود انجمن باشه که مطمئنه یا این که لطف کنید توی یک سایت درست و حسابی آپلود مثل : مدیافایر با آدرس http://www.mediafire.com آپلود کنید که سه ساله هر فایلی توش آپلود کردم مشکلی براش پیش نیومده و سایتی هست که واقعا امکانات دانلود خوبی در اختیار بازدید کننده هاش میده تماما هم رایگان! از آپلود کردن در آپلودسنتر های ایرانی مثل پیکو فایل و آپلودبوی و .... به نظر من چیزی در نمیاد چون بعد چند ماه لینک ها از کار خواهند افتاد.

راهکار برای مدیریت: لطفا لینک ها رو به صورت ویژه چک کنید و دوستانی که لینک های متفرقه میزارن رو ازشون بخواهید که همکاری کرده توی یک آپلودسنتر واحد مثل آپ ایت یا مدیافایر آپلود کنند.

2- در مورد ماهنامه :
میدونم که واقعا مطلب نوشتن کار سختیه و خداوکیلی تقدیر و تشکر هم می کنم از تمام کسانی که مطلب می نویسن ولی به نظرم می شه سطح کیفی مطالب رو به شدت بالاتر برد.
پیشنهاد من این است که با در نظر گرفتن مزیت هایی دعوت به همکاری کنید از دوستانی که دست به قلم خوبی دارند و بخش مصاحبه رو هم اضافه کنید با کار آفرین ها.
موفق تر باشید
* از آسمان طلا میبارد

حداکثر یک سال تا شروع حرکت اسانسوری!
-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: azim , maral 777 , Fela.Want , محسن قلي زاده , s_a , jahanagahi , کامیار کاظمی , goldmen
08-15-2013, 10:40 PM
ارسال: #2
RE: یک پیشنهاد برای ارتقای کیفیت انجمن
واقعا بابت حرکتت بهت آفرین می گم
زمانی که حرفاتو میخونم میشه فهمید که با یه جوون فعال و کوشا طرفیم
باریکلا جوون
تو موفق ترینی

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: odise , jahanagahi
08-16-2013, 12:34 AM
ارسال: #3
(08-15-2013 10:40 PM)hadi_bnd نوشته شده توسط:  واقعا بابت حرکتت بهت آفرین می گم
زمانی که حرفاتو میخونم میشه فهمید که با یه جوون فعال و کوشا طرفیم
باریکلا جوون
تو موفق ترینی

اقا شرمنده میکنی.
تراوشات ذهنی ما هستن پیشاپیش هم همیشه عذرخواهی میکنم بابت ناقص بودن یا ضعف های مطلب.
از شما دوستان که سن بیشتر و تجربه بالاتری دارید انتظار میره که بیش از پیش آرامش و مثبت اندیشی رو اشاعه بدین.Blush
موفق تر باشید

-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
 تشکر شده توسط: Fela.Want , jahanagahi
08-16-2013, 12:50 AM
ارسال: #4
یه سوال بی ربط: شما که عضویت vip دارین، واقن vip با معمولی فرقی داره؟!
میدونم فرق داره ها، ولی شما که گفتی بیشتر مصرف کننده اطلاعات بودی، به نظرت بخش vip برات جذابیت خاصی داشته؟

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-16-2013, 12:42 PM
ارسال: #5
(08-16-2013 12:50 AM)آقا محسن نوشته شده توسط:  یه سوال بی ربط: شما که عضویت vip دارین، واقن vip با معمولی فرقی داره؟!
میدونم فرق داره ها، ولی شما که گفتی بیشتر مصرف کننده اطلاعات بودی، به نظرت بخش vip برات جذابیت خاصی داشته؟
سلام دوست موفقم
من تازه دیروز عضویت وی آی پی رو تهیه کردم. هنوز فرصت نکردم کامل بررسی کنم ببینم چه مزیت های خاصی داره و دونه به دونه هم امتحان کنم.
فعلا فقط میونم بگم که اطلاعات نسبتا خوبی فراهم شده به خصوص در مورد مشاغل خانگی و یکسری آموزش های سرمایه گذاری .
لطفا بنده رو از قضاوت کردن در مورد سایر موارد که هنوز بررسی شون نکردم معاف بدارید.

در کل کیفیت کار رو میشه بالاتر برد منتها نیاز به تدبیر و کار گروهی بهتر داره .
از آسمان طلا می بارد

-------------------
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  وقتی آسیا دربرابر انجمن کم می آورد!! کامیار کاظمی 99 22,072 08-09-2013 10:48 PM
آخرین ارسال: Elixir
  معرفی انجمن در سایت ها و فروم های دیگر karafarin 5 2,027 02-01-2013 12:27 PM
آخرین ارسال: karafarin
  انجمن ما در روزنامه آسیا کامیار کاظمی 24 10,136 10-08-2012 01:12 AM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  انجمن در ماهنامه خلاقیت کامیار کاظمی 30 10,122 12-27-2011 12:57 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  خبر یکسالگی انجمن در خبرگزاری ریال نیوز + ایران وب نیوز کامیار کاظمی 27 7,412 11-24-2011 02:03 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS