ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟
زمان کنونی: 05-19-2024, 06:01 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دلشاد حسین پور
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 20
بازدید: 3902

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟
09-26-2011, 07:56 PM
ارسال: #1
Rainbow شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟
آیا از درآمد کافی بهره مند هستید؟ آیا با دیگران ارتباط مطلوبی برقرار می کنید؟ آیا از لحظه لحظه زندگی تان لذت می برید؟ آیا در زندگی احساس خوشبختی می کنید؟

امیدواریم که اینگونه باشد! ولی اگر پاسختان به سوالات بالا منفی است پیشنهاد می کنیم که حداقل متن زیر را یکبار بخوانید، اگر هم جوابتان مثبت است علت آن را بدانید!

اگر انسان دقیقی باشید حتما با شخصیت هایی مواجه شده اید که از همه چیز می نالند، نا امیدانه فکر می کنند، این افراد از زندگی خود لذتی نمی برند و مدام در زندگی دچار بد بیاری می شوند.

حتي جالب است بدانيد كه به سايت باشگاه موفقيت و شادكامي ايرانيان نيز گير مي دهند و مي گويند كه اين اراجيف چيست كه در اينجا گردآوري كرده ايد و دهها توهين و ناسزاي ديگر ، حتي يك لحظه به اين نمي انديشند كه شايد مشاهده اين سايت نيز اتفاقي نباشد و حمكتي در آن نهفته شده كه ...

نقطه مقابل این افراد، انسان هایی هستند که امیدوارانه سخن می گویند، هیچ گاه به موانع و مشکلات زندگی نمی اندیشند، ترسی از آینده ندارند، معمولا روحیه ای بسیار شاد دارند و از لحظه لحظه های زندگی لذت می برند.

شاید شما بگویید این افراد خوش شانس هستند، ولی واقعیت امر اینگونه نیست! به طور کلی پدیده ی شانس وجود خارجی ندارد و زایده ی تخیل شماست!

پروردگار متعال قوانین بسیار دقیقی در عالم هستی وضع نموده است، تنها تفاوت گروه اول و گروه دوم در این است که گروه دوم خود آگاه یا نا خود آگاه این قوانین را رعایت می کنند ولی گروه اول علاوه بر اینکه این قانونمندی ها را رعایت نمی کنند در خلاف جهت آنها نیز حرکت می کنند.

یکی از این بزرگترین قوانین که تا به حال شناخته شده است، موضوع راز است.

احتمالا می پرسید راز چیست؟

راز ، همان قانون جذب است

آری، راز همان قانون جذب است، هر چیزی که وارد زندگی شما می شود خودتان آن را به درون زندگیتان جذب می کنید و آن چیز به خاطر تصویر های ذهنی شما به طرفتان جذب می شود. این تصاویر همان افکار شما هستند. به هرچیزی که فکر کنی به طرفت جذب می شود.

قانون جذب را می توان در 3 عبارت خلاصه کرد:

افكار تبديل مي شود به اجسام

به كمك قانون جذب می توان به ثروت، سلامتی، روابط مطلوب، احساس خوب و هر هدفی که در زندگی دارید، دست یافت.

راز همیشه عمل می کند چه آن را بدانید یا ندانید. هر دستاوردی که امروز در زندگیتان دارید خود شما به زندگیتان جذب کرده اید، در ابتدا ممکن است این موضوع را نپذیرید اما با مطالعه مقالات كارگاه راز و قانون جذب شايد شما نيز آنرا باور كنيد.

آیا با این اوصاف کار تمام شده است؟ و وظیفه ما کنترل افکارمان است؟

جواب منفی است! کارشناسان می گویند که مغز انسان به طور متوسط، روزانه 60000 (شصت هزار) رشته فکری تولید می کند؛ کنترل این همه افکار اگر هم ممکن باشد، دیوانه کننده است، از این رو به کارگیری قانون جذب نیاز به مطالعه دارد و تمرين هاي خاص خود دارد،

برگرفته از فيلم راز

[تصویر: web2art.ir.png]

مثبت اندیشی یعنی بالاخره نتیجه گرفتن از خوب بودن
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , pulaki , arash67 , جوان
09-27-2011, 12:24 AM
ارسال: #2
RE: شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟
وقتی زندگی چيز زيادی به شما نميدهد، به دليل آنست كه
شما هم چيز زيادی از او نخواسته ايد...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , دلشاد حسین پور , pulaki , جوان
09-27-2011, 02:57 AM
ارسال: #3
راز ، همان قانون جذب است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: دلشاد حسین پور , pulaki , arash67
09-27-2011, 03:09 AM
ارسال: #4
قانون جذب را می توان در 3 عبارت خلاصه کرد:

افكار تبديل مي شود به اجسام

[تصویر: web2art.ir.png]

مثبت اندیشی یعنی بالاخره نتیجه گرفتن از خوب بودن
 تشکر شده توسط: jahanagahi , pulaki , جوان
09-27-2011, 08:48 AM
ارسال: #5
تبدیل ذهنیت به عینیت.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: دلشاد حسین پور , pulaki , جوان
09-28-2011, 02:03 AM
ارسال: #6
به نظر من راز چیزی نیست جز اینکه از تو حرکت از خدا برکت
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , YashaR1989 , دلشاد حسین پور , pulaki , arash67 , جوان , mjdehghani
09-28-2011, 09:18 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-28-2011 09:21 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #7
راز , همان است که به تازگی عده ای آنرا فهمیده و پله های ترقی را روز بروز بیشتر طی میکنند.

زنگ تفریح:
آقا اجازه ؟ راز همان نوشتن اهداف نیست؟
بشین درسته.
آقا اجازه راز همان تجسم خلاق نیست؟
استاد به دانشجو نگاه کرد و گفت تو این رازها را از کجا فهمیدی؟
آقا اجازه ؟ ما از این رازها استفاده کردیم.
بشین 15
آقا اجازه ؟ چرا 20 ندادی.
چون دیوار ذهنی را فراموش کردی.
آقا اجازه حق با شما است .

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: YashaR1989 , دلشاد حسین پور , MARYAR , pulaki , arash67 , جوان , sajjad
10-16-2011, 08:09 PM
ارسال: #8
راز به یه چیز ناشناخته می گن اگه شما اونو شناختین دیگه راز نیست یه امر مهم و سرنوشت سازه . راز توانایی عینیت بخشی شما به تفکراتتونه . یه مجسمه ساز اول شکل اون مجسمه ای که می خواد بسازه رو تصور می کنه و بعد به اون عینیت می بخشه . نباید فقط فکر کرد و نوشت واز این کارای فرمالیته اینا فقط برای اینه که شما خط هدف رو یادتون نره . باید پشتکار داشت .
من یه کم ازاین انجمن دلسردشدم اعضای اون دارن به موضوع پر و بال می دن مدام شاخ و برگش زیاد میشه و بچه های دیگه از او هدف اصلی دارن دور می شن . مثلاً وجود موضوعی با این مضمون که بزرگترین مبلغ چکی که نوشته اید و یا از این دست موضوعات که کمکی به کسی نمی کنه ، چه لزومی داره ما اومدیم اینجا مشکلاتمون رو حل کنیم یکی از مشکلاتمون هم که الان دغدغه خیلی از ما هاست میلیاردر شدن یا همون پولدار شدن. اگه یه کم فکر کنیم می بینیم ما توی بعضی موارد داریم وقت کشی می کنیم .
یک ثانیه رو هم از دست نده

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , sarina , pulaki , جوان , shahrasebi
10-16-2011, 08:36 PM
ارسال: #9
(10-16-2011 08:09 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  راز به یه چیز ناشناخته می گن اگه شما اونو شناختین دیگه راز نیست یه امر مهم و سرنوشت سازه . راز توانایی عینیت بخشی شما به تفکراتتونه . یه مجسمه ساز اول شکل اون مجسمه ای که می خواد بسازه رو تصور می کنه و بعد به اون عینیت می بخشه . نباید فقط فکر کرد و نوشت واز این کارای فرمالیته اینا فقط برای اینه که شما خط هدف رو یادتون نره . باید پشتکار داشت .
من یه کم ازاین انجمن دلسردشدم اعضای اون دارن به موضوع پر و بال می دن مدام شاخ و برگش زیاد میشه و بچه های دیگه از او هدف اصلی دارن دور می شن . مثلاً وجود موضوعی با این مضمون که بزرگترین مبلغ چکی که نوشته اید و یا از این دست موضوعات که کمکی به کسی نمی کنه ، چه لزومی داره ما اومدیم اینجا مشکلاتمون رو حل کنیم یکی از مشکلاتمون هم که الان دغدغه خیلی از ما هاست میلیاردر شدن یا همون پولدار شدن. اگه یه کم فکر کنیم می بینیم ما توی بعضی موارد داریم وقت کشی می کنیم .
یک ثانیه رو هم از دست نده

هر كسي از ظن خود شد يار من/از درون من نجست اسرار من.

دوست خوبم همان طور که می بینید هر کدام از اعضا با هدفی وارد انجمن می شود و ماشااله هزاران موضوع و ایده در انجمن وجود دارد و ممکن است هر موضوعی برای عده ای جالب و گاهی راهگشا باشد و نمیتوان همه چیز را محدود به یک یا چند گروه یا هدف نمود.
از نظر خوبتان متشکر هستم

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: mosafer bedar , MARYAR , pulaki , arash67 , جوان
10-16-2011, 11:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-16-2011 11:29 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #10
دوست عزيز اين موضوعات به نظر فرعي راهگشاي ذهن افراد و گاهي جرقه اي براي شروع است مثلا همين موضوع بيشترين چكي كه نوشته ايد به يكي از افراد به نام آقاي پولكي اين ايده را داد كه يك چك 1 ميلياردي كشيد و به دست يكي از اقوام داد و به اين ترتيب خود را ملزم به پشتكار عظيمي نمود كه مجبور به فراهم آوردن آن ميزان مشخص ثروت در تاريخ مشخص است.
گاهي موضوعاتي كه به نظر شاخ و برگ هستند ريشه را قوي و معنا دار مي كنند. بياييد هيچ گاه سطحي فكر نكينيم.
موفق باشيد.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: pulaki , جوان , shahrasebi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما) ahmad rezaee 149 24,491 11-12-2018 02:21 PM
آخرین ارسال: donenglish
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 6,989 04-30-2017 03:09 PM
آخرین ارسال: fnazari
  خاطرات روزانه اعضا از قانون راز کامیار کاظمی 190 46,548 11-09-2016 03:48 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 7,535 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  بزرگترین راز یک ثروتمند! ramin7 0 594 11-10-2015 11:32 PM
آخرین ارسال: ramin7
  به نظر شما انسان شرایط را می سازد یا شرایط انسان را می سازد؟ کامیار کاظمی 20 4,212 01-27-2014 01:55 PM
آخرین ارسال: Aseman
  راز چیست؟مهم jahanagahi 13 3,076 09-11-2013 01:39 PM
آخرین ارسال: minoo
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,118 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,363 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خلاصه ای از فیلم موفق و معروف راز صدفی 4 1,512 02-11-2013 12:54 AM
آخرین ارسال: successman
  راز نبوغ انیشتن REZA HAJISALIMI 19 3,321 03-23-2012 01:42 PM
آخرین ارسال: azim
  رازهای ثروتمندان، راز میلیونرهای خودساخته!!! اقاي ايـــده 0 1,817 02-13-2012 04:05 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
Rainbow براستي ! قانون جذب چگونه فعال مي شود ؟ دلشاد حسین پور 0 1,770 09-26-2011 08:06 PM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور
Rainbow قانون جذب چيست؟ دلشاد حسین پور 0 1,490 09-26-2011 07:55 PM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور
  راز زندگی ما قانون جذب کامیار کاظمی 1 1,950 02-09-2011 02:07 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS