ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پول سازان واقعی،کارآفرینان واقعی اند
زمان کنونی: 05-07-2024, 11:42 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ali mohammady
آخرین ارسال: mardin-b
پاسخ: 10
بازدید: 3317

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-29-2014, 01:38 AM
ارسال: #1

امروزه در جامعه ی ما هر کس را می بینیم می خواهد کارآفرین شود و برای خود کسب و کار خود را بنا کند
عده ای در این راه موفق می شوند و کسب و کار خود را بنا می کند و عده ای هم ناکام می مانند و سرانجام دست از اهداف خود می کشند اما کسانی که واقعا پایداری می کنند و به موفقیت می رسند دارای خصوصیات خاصی هستند
سریالی که در شبکه ی یک سیما پخش می شود به نام "مدینه"شخصیتی که در این سریال مد نظر ماست خانم مدینه می باشد

خانم مدینه یکی از شرکای کارخانه تولید و بسته بندی مواد غذایی است که در بالا و پایین روزگار بر سر حماقت شخصی دیگر(پسر خوانده اش) کل سهام کار خانه را از دست می دهند و از یک زندگی مرفه و سطح بالا به خانه به دوشی رسیده است
در این گیر و دار تمام دارایی خود را از دست داده است به نقطه ای می رسد که هیچ پولی ندارد و می گوید دیگر به صفر رسیده ام،صفر مطلق
در همین زمان که ماشین خود نشسته و پول ندارد بنزین بزند،جوانی را می بیند که در ایستگاه تاکسی ها با فروش ساندویچ های آماده به آنها کسب درآمد می کند، این مشاهده آغاز جرقه ای ذهنی است، مدتی در فکر فرو می رود و ایده ای به ذهنش می رسد

شب هنگام وقتی به خانه می رود مقداری غذا اماده می کند و پس از بسته بندی در ظروف یکبار مصرف غذا،آنها را به همان ایستگاه تاکسی ای می برد که در آن جا جوان ساندویچ فروش را دیده بود

سخت خانمی که خود روزی صاحب کارخانه مواد غذایی بوده است امروز دستفروشی غذا کند
چند بار با کیسه ای که ظروف آماده غذا را در آن قرار داده است به سمت راننده های ایستگاه تاکسی می رود اما جرات گفتن این که غذای برای فروش دارد را پیدا نمی کند سرانجام طاقتش تمام می شود و پیش خود می گوید کار که آر نیست، در ذهنش با خود مکالمه ای میکند که کسب رزی حلال سرافرازی و افتخار است،جرات شروع کار را پیدا می کند، پیش نزدیک ترین راننده ای که پیدا میکند می رود و می گوید شما غذای آماده میخواهید؟

راننده از مدینه خانم یک پرس غذای خانگی می خرد و فروش آغاز می شود، به این می گویند شانس تازه کار،یعنی شما وقتی قصد و جرات شروع کاری را می کنید و اقدام به انجام آن کار میکنید،کائنات با شما همسو شده و برای شما خوش شانسی می آورند

اما این خوش شانسی پایداری زیادی نداشت حالا مشکلات پدیدار می شوند و جوان ساندویچ فروش به مدینه حمله می کند و غذا های ا را پخش زمین می کند، درگیری ای بین دو نفر صورت می گیرد،جوان بسیار گستاخ و بی ادبی است،به مدینه توهین میکند که چرا در محلی که حق کسب برای من است به فروش غذا مشغول شده ای و کار و بار من را کساد کرده ای !!!!!
حالا مدینه یک دشمن و رقیب دارد، اکثر افراد پس از پیدا شدن یک رقیب قدرتمند در کسب و کارشان،نتیجه را واگذار میکنند و پا پس می کشند

اما مدینه که روح کارآفرینی در کالبد دارد تسلیم نمی شود و میرود جوان را مبارزه می طلبد،مبارزه بر اساس شایستگی،که غذای هر کس بهتر بود فروش بیشتری کنید و جوان را به رقابت می طلبد

مدینه روح کارآفرینی و پول سازی در بدن دارد و با توجه به موقعیتی که دارد دست به عمل زده و از فرصتی که با چشمان تیز بین خود دیده است استفاده کرده،مدینه با استفاده از توانایی خود به کسب درامد مشغول شده است،ه هر فرصتی که در پیش رو داشته،او بهترین فرصت را با توجه به شرایط خود انتخاب کرده است

تسلیم نشدن و پایداری مدینه در این داستان مورد توجه ماست، کسی که موقیت فعلی خود را قبول کرده و با توجه به شرایطش دست به انجام کار زد،کسی که فرصته های پول ساز رادید و از آن استفاده کرد،بهانه ی نداشتن سرمایه و.... را نیاورد
او عمل کرد و در راه خود پایداری داشت

داستان های زیادی مانند داستان مدینه خانم وجود دارد
برای مثال شخصی را می شناسم که در سن پنجاه سالگی ورشکسته شد و به گفته ی خودش به صفر مطلق رسیده بود،یه طوری که برای تامین مخارخ خانواده لوازم منزل را یک به یک می فروخت،اما نا امید نمی شد،این شخص که خود برای من تعریف می کرد با خرید دو جلد کتاب حسابداری و مطالعه آن ها در یک هفته به شغل حسابداری روی می آورد و از این طریق کسب درامد می کند، این شخص در زندگی خود بسیار امید وار بوده و هست، بر خلاف هم سن و سالان خود که ورشکستگی در سن پنجاه سالگی را شکست حتمی و غیر قابل جبران می دانند شخص مورد نظر در مدت 10 سال به تمام اهداف مالی خود رسیده است و اکنون به گفته ی خودش میلیاردر است

امیدوارم داستان برای خوانندگان و خودم مفید واقع شود و دست از بهانه گیری برداریم و بدانیم افراد کارآفرین و پول سازی که امروز برای چندین نفر اشتغال زایی کرده اند،روزی فقط برای خود دنبال شغلی برای کسب درامد بوده اند

باشد که بیاموزیم
علی محمدی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , mardin-b , alireza091111 , مسعود کوچولو , حسین فتحی , MARYAR , سیدمهدی هاشمی , amirE5Ey , ahmad rezaee
07-29-2014, 04:50 AM
ارسال: #2
RE: پول سازان واقعی،کارآفرینان واقعی اند
درسته اما من هنوز نتونستم با این تابلو کائنات کنار بیام
به نظرم یک حرفه صرفا

کلی از نزدیکانم به این اعتقاد دارن اما همیشه کاراشون لنگ میمونه

به یه چیزی اعتقاد دارم چشم بد مردم که طرف و از سقف میاره به کف !

تمام فکر من شده منی که از تو خالیم
 تشکر شده توسط: ali mohammady
07-29-2014, 11:29 AM
ارسال: #3
آقا علی سریال خوبی بود و تنها سریالی که نگاه میکردم اما
یکی از ضعفهای عمده آن نگاهی فقیرانه به بحث ربا و سودهای دو طرفه است.
به نظر من اگه بهمن آدم کارکشته ای بود با وجود بدهی هم میتونست کارخانه را نجات بده.
در یه جایی عزیز بهش میگه 2 ماه از سر رسید بدهیت( ربا) گذشته و تو هنوز هیچ کاری نکردی
که این نشان میده کسی مثل بهمن و دور و بریاش اصلا" مدیریت کارخانه بلد نیستند

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , ali mohammady
07-29-2014, 03:53 PM
ارسال: #4
(07-29-2014 04:50 AM)Skp نوشته شده توسط:  درسته اما من هنوز نتونستم با این تابلو کائنات کنار بیام
به نظرم یک حرفه صرفا

اهدافت رو بچسبون رو تابلو اهداف و تابلو رو تو اتاقت بذار،بعد از یه مدت که به اهدافت میرسی میبینی وافعا کار سازه،البته تابلو کار ساز نیستا،تابلو فقط به شما یاداوری میکنه که :
هی فلانی تو چند ماه پیش میخواستی به فلان هدف برسی،حالا امروز با تلاش خودت و بعد از گذشت زمان بهش رسیدی،موفقیتت رو دست کم نگیر و بودن که این یکی از اهدافت بوده
برا من فقط همین قدر کاربرد داره،بقیه رو نمیدونم

(07-29-2014 11:29 AM)mardin-b نوشته شده توسط:  آقا علی سریال خوبی بود و تنها سریالی که نگاه میکردم اما
یکی از ضعفهای عمده آن نگاهی فقیرانه به بحث ربا و سودهای دو طرفه است.
به نظر من اگه بهمن آدم کارکشته ای بود با وجود بدهی هم میتونست کارخانه را نجات بده.
در یه جایی عزیز بهش میگه 2 ماه از سر رسید بدهیت( ربا) گذشته و تو هنوز هیچ کاری نکردی
که این نشان میده کسی مثل بهمن و دور و بریاش اصلا" مدیریت کارخانه بلد نیستند

سریال خوب یا بد بودنش رو من نمیتونم تشخیص بدم اما سریال رو نمیدیدم و یک قسمت را اتفاقی دیدم
مناسب دونستم با سریالی که مردم می بینند و نکات آموزشی داره نکات آموزشیش رو یادآوری کنم
و این رو یادآور بشم که وقتی بخواهی میشود
 تشکر شده توسط: MARYAR , ahmad rezaee
07-29-2014, 04:21 PM
ارسال: #5
اینجا بحث سر سریال یا روش نوشتن اهداف و تابلو نیست بحث بر سر روح کارآفرینیه که توی بدن همه ما هست
ولی همبشه بهونه هایی مث اینکه ما خانومیم ما پول نداریم و... را میاریم تا تنبلیمکنو توجبه کنیم.
الان بحث روی یک مدل از کارآفرینی بود که خیلی زیاد در کل جهان اتفاق افتاده باشد تا بجای فیلم دیدن و ایراد گرفتن های الکی مفهوم اصلی کارآفرینی را ببینیم
ممنون علی جان

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: ali mohammady , مسعود کوچولو , ahmad rezaee
07-29-2014, 05:48 PM
ارسال: #6
(07-29-2014 04:50 AM)Skp نوشته شده توسط:  درسته اما من هنوز نتونستم با این تابلو کائنات کنار بیام
به نظرم یک حرفه صرفا

منظور از کائنات همان حضرت میکائیله که این ملائکه یعنی میکائیل مسئول ارزاق و روزی مردمان است. اما چون در غرب اعتقادی به اینگونه مسائل نیست این موضوع را با نام کائنات به خوردمان می دهند.

معمولا افرادی که هدف گذاریه واقع بینانه می کنند ( نه تخیلی ). و اهداف نوشته ای دارند که در تلاش برای رسیدن به آن اهداف هستند حضرت میکائیل به امر خداوند چرخ روزگار را به گونه ای برای او می چرخاند که به اهداف خود برسد.

منظور از تفکرات مثبت هم همان توکل به خدا و داشتن امید است. خیلی کارهای ناممکن با توکل به خدا و امید به امداد های الهی ممکن می شوند.

درواقع غرب با تغییر ظاهر و بازی با کلمات درحال تلقین این موضوع است که من راه موفقیت را به شما ارایه می دهم در حالی که باید به غرب گفت : دکی اوستا کریم 1400 سال پیش در قرآن همه راه ها رو به ما گفته. این از بی عرضگی خود ماست که از قرآن دست کشیدیم. چسبیدیم به تو.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , سیدمهدی هاشمی , moele , ali mohammady , ahmad rezaee
07-29-2014, 08:37 PM
ارسال: #7
(07-29-2014 01:38 AM)ali mohammady نوشته شده توسط:  پول سازان واقعی،کارآفرینان واقعی اند

امروزه در جامعه ی ما هر کس را می بینیم می خواهد کارآفرین شود و برای خود کسب و کار خود را بنا کند
عده ای در این راه موفق می شوند و کسب و کار خود را بنا می کند و عده ای هم ناکام می مانند و سرانجام دست از اهداف خود می کشند اما کسانی که واقعا پایداری می کنند و به موفقیت می رسند دارای خصوصیات خاصی هستند
سریالی که در شبکه ی یک سیما پخش می شود به نام "مدینه"شخصیتی که در این سریال مد نظر ماست خانم مدینه می باشد

خانم مدینه یکی از شرکای کارخانه تولید و بسته بندی مواد غذایی است که در بالا و پایین روزگار بر سر حماقت شخصی دیگر(پسر خوانده اش) کل سهام کار خانه را از دست می دهند و از یک زندگی مرفه و سطح بالا به خانه به دوشی رسیده است
در این گیر و دار تمام دارایی خود را از دست داده است به نقطه ای می رسد که هیچ پولی ندارد و می گوید دیگر به صفر رسیده ام،صفر مطلق
در همین زمان که ماشین خود نشسته و پول ندارد بنزین بزند،جوانی را می بیند که در ایستگاه تاکسی ها با فروش ساندویچ های آماده به آنها کسب درآمد می کند، این مشاهده آغاز جرقه ای ذهنی است، مدتی در فکر فرو می رود و ایده ای به ذهنش می رسد

شب هنگام وقتی به خانه می رود مقداری غذا اماده می کند و پس از بسته بندی در ظروف یکبار مصرف غذا،آنها را به همان ایستگاه تاکسی ای می برد که در آن جا جوان ساندویچ فروش را دیده بود

سخت خانمی که خود روزی صاحب کارخانه مواد غذایی بوده است امروز دستفروشی غذا کند
چند بار با کیسه ای که ظروف آماده غذا را در آن قرار داده است به سمت راننده های ایستگاه تاکسی می رود اما جرات گفتن این که غذای برای فروش دارد را پیدا نمی کند سرانجام طاقتش تمام می شود و پیش خود می گوید کار که آر نیست، در ذهنش با خود مکالمه ای میکند که کسب رزی حلال سرافرازی و افتخار است،جرات شروع کار را پیدا می کند، پیش نزدیک ترین راننده ای که پیدا میکند می رود و می گوید شما غذای آماده میخواهید؟

راننده از مدینه خانم یک پرس غذای خانگی می خرد و فروش آغاز می شود، به این می گویند شانس تازه کار،یعنی شما وقتی قصد و جرات شروع کاری را می کنید و اقدام به انجام آن کار میکنید،کائنات با شما همسو شده و برای شما خوش شانسی می آورند

اما این خوش شانسی پایداری زیادی نداشت حالا مشکلات پدیدار می شوند و جوان ساندویچ فروش به مدینه حمله می کند و غذا های ا را پخش زمین می کند، درگیری ای بین دو نفر صورت می گیرد،جوان بسیار گستاخ و بی ادبی است،به مدینه توهین میکند که چرا در محلی که حق کسب برای من است به فروش غذا مشغول شده ای و کار و بار من را کساد کرده ای !!!!!
حالا مدینه یک دشمن و رقیب دارد، اکثر افراد پس از پیدا شدن یک رقیب قدرتمند در کسب و کارشان،نتیجه را واگذار میکنند و پا پس می کشند

اما مدینه که روح کارآفرینی در کالبد دارد تسلیم نمی شود و میرود جوان را مبارزه می طلبد،مبارزه بر اساس شایستگی،که غذای هر کس بهتر بود فروش بیشتری کنید و جوان را به رقابت می طلبد

مدینه روح کارآفرینی و پول سازی در بدن دارد و با توجه به موقعیتی که دارد دست به عمل زده و از فرصتی که با چشمان تیز بین خود دیده است استفاده کرده،مدینه با استفاده از توانایی خود به کسب درامد مشغول شده است،ه هر فرصتی که در پیش رو داشته،او بهترین فرصت را با توجه به شرایط خود انتخاب کرده است

تسلیم نشدن و پایداری مدینه در این داستان مورد توجه ماست، کسی که موقیت فعلی خود را قبول کرده و با توجه به شرایطش دست به انجام کار زد،کسی که فرصته های پول ساز رادید و از آن استفاده کرد،بهانه ی نداشتن سرمایه و.... را نیاورد
او عمل کرد و در راه خود پایداری داشت

داستان های زیادی مانند داستان مدینه خانم وجود دارد
برای مثال شخصی را می شناسم که در سن پنجاه سالگی ورشکسته شد و به گفته ی خودش به صفر مطلق رسیده بود،یه طوری که برای تامین مخارخ خانواده لوازم منزل را یک به یک می فروخت،اما نا امید نمی شد،این شخص که خود برای من تعریف می کرد با خرید دو جلد کتاب حسابداری و مطالعه آن ها در یک هفته به شغل حسابداری روی می آورد و از این طریق کسب درامد می کند، این شخص در زندگی خود بسیار امید وار بوده و هست، بر خلاف هم سن و سالان خود که ورشکستگی در سن پنجاه سالگی را شکست حتمی و غیر قابل جبران می دانند شخص مورد نظر در مدت 10 سال به تمام اهداف مالی خود رسیده است و اکنون به گفته ی خودش میلیاردر است

امیدوارم داستان برای خوانندگان و خودم مفید واقع شود و دست از بهانه گیری برداریم و بدانیم افراد کارآفرین و پول سازی که امروز برای چندین نفر اشتغال زایی کرده اند،روزی فقط برای خود دنبال شغلی برای کسب درامد بوده اند

باشد که بیاموزیم
علی محمدی

سلام جناب محمدی عزیز . داستانها بسیار زیبایی بود.
یک جمله از دونالد ترامپ هست که میگه : ثروتمند کسی نیست که با ورشکست شدن سکته قلبی کند. ثروتمند کسی است که اگر ورشکست شد در مدت زمان کوتاهی دوباره بتواند به همین درجه و ثروتی که الان هست برسد.

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
 تشکر شده توسط: MARYAR , مسعود کوچولو , ali mohammady , mardin-b
07-29-2014, 08:53 PM
ارسال: #8
(07-29-2014 05:48 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  
به نظرم یک حرفه صرفا

منظور از کائنات همان حضرت میکائیله که این ملائکه یعنی میکائیل مسئول ارزاق و روزی مردمان است. اما چون در غرب اعتقادی به اینگونه مسائل نیست این موضوع را با نام کائنات به خوردمان می دهند.

معمولا افرادی که هدف گذاریه واقع بینانه می کنند ( نه تخیلی ). و اهداف نوشته ای دارند که در تلاش برای رسیدن به آن اهداف هستند حضرت میکائیل به امر خداوند چرخ روزگار را به گونه ای برای او می چرخاند که به اهداف خود برسد.

منظور از تفکرات مثبت هم همان توکل به خدا و داشتن امید است. خیلی کارهای ناممکن با توکل به خدا و امید به امداد های الهی ممکن می شوند.

درواقع غرب با تغییر ظاهر و بازی با کلمات درحال تلقین این موضوع است که من راه موفقیت را به شما ارایه می دهم در حالی که باید به غرب گفت : دکی اوستا کریم 1400 سال پیش در قرآن همه راه ها رو به ما گفته. این از بی عرضگی خود ماست که از قرآن دست کشیدیم. چسبیدیم به تو.

دوست عزیز نفرمایید این حرفااا
کاینات از جمع کاین میاد که کلمه عربی ست و اصلا ربطی به غرب نداره و به قول دکتر آزمندیان کاین به هر چیزی به غیر از فرد و خدا.
در لغت نامه دهخدا هم سرچ کنید معنی و ریشه این کلمه هست

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: amirE5Ey , مسعود کوچولو , mardin-b
07-29-2014, 10:56 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-29-2014 10:58 PM، توسط amirE5Ey.)
ارسال: #9
(07-29-2014 08:53 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  
(07-29-2014 05:48 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  
به نظرم یک حرفه صرفا

دوست عزیز نفرمایید این حرفااا
کاینات از جمع کاین میاد که کلمه عربی ست و اصلا ربطی به غرب نداره و به قول دکتر آزمندیان کاین به هر چیزی به غیر از فرد و خدا.
در لغت نامه دهخدا هم سرچ کنید معنی و ریشه این کلمه هست

منظور من معنی کائنات نبود.
منظور من اینه که چون غربی ها کلا میونه خوبی با ملائکه ندارند بجای اینکه بگن حضرت میکائیل رزق و روزی رو به امر خدا بین مردم پخش می کنه. می گن کائنات ( هستی ) جمع می شن و ما رو به اهدافمون می رسونن. بلکه این کار مسئولیت حضرت میکائیله. بهتره به سنخرانی دکتر شاهین فرهنگ درباره هدف گوش بدین.

حضرت میکائیل هم عاشقه افراد هدفدار و برنامه ریز هست. حتی در قرآن هم تاکید زیادی روی زندگی هدفمند و برنامه ریزی شده است.

البته بهتره بحث ادامه ندیم چون از موضوع این نوشته منحرف می شیم.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , سیدمهدی هاشمی
07-30-2014, 08:51 AM
ارسال: #10
یک جمله از دونالد ترامپ هست که میگه : ثروتمند کسی نیست که با ورشکست شدن سکته قلبی کند. ثروتمند کسی است که اگر ورشکست شد در مدت زمان کوتاهی دوباره بتواند به همین درجه و ثروتی که الان هست برسد.

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
 تشکر شده توسط: MARYAR , سیدمهدی هاشمی , ali mohammady
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستانی واقعی برای شما که به پیشرفت فکر میکنید ... m-jalalvand 5 1,323 06-23-2013 03:18 PM
آخرین ارسال: Fela.Want
  چگونگی جذب پول !!!!!!! بهداد 13 2,200 04-05-2013 05:44 PM
آخرین ارسال: بهداد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS