ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دست فروشی
زمان کنونی: 05-24-2024, 01:37 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: مرتضی الهی
پاسخ: 16
بازدید: 2905

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دست فروشی
07-19-2013, 12:50 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-19-2013 12:51 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #1
دست فروشی
اخیرا عزیزانی هستند که در رابطه با دست فروشی مطالبی را مرقوم می فرمایند.
هیچ کاری عیب و عار نیست .بقول معروف کار جوهره یک انسان است.
فردی در پول و ثروت غرق است. نیازی بکار کردن ندارد و بقول معروف برای چند نسل خود هم می تواند پول بگذارد ولی کار میکند.
کار مسیر لذت زندگی است و زندگی مسیر شیرین رسیدن به اهداف.اگر فورا به هدفمان برسیم واقعا هیچ لذتی برای ما وجود نخواهد داشت.و حس میکنیم اگر جنب و جوش و تحرک نداشته باشیم سریعا پوسیده می شویم.
حالا بر گردم به اصل مطلب.
باید چنان ذهن را آماده برای موفقیت بکنیم که زمانی میخواهیم دست به حرکتی بزنیم سریع ترفندهای آنرا یاد بگیریم.
زمانی که شروع کردم هم سعی کردم کارآفرینی داشته باشم و خود کارهای کوچک را انجام ندهم. در دست فروشی چند نفر را که تجربه دارند درصدی استخدام کنید و در همین ویزیتوری. بارها به عزیزان بازاریاب عرض میکنم که کارتان را گسترش دهید و کارآفرینی ایجاد کنید. افراد خبره را درصدی به خدمت درآورده و خود نظارت و مدیریت داشته باشید.
منتظر نظرات با ارزش شما هستم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , tondar12 , مهدی گل محمدی , somayeee , zoofanoon , نی نی عسلی , فرهاد قربانی , Divar , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , ali mohammady , s_a , seraj , Elixir , مرتضی الهی , mortizmortiz , روشنا , samiar afshari
07-19-2013, 01:13 AM
ارسال: #2
RE: دست فروشی
راستش یکی به ما میگفت کار قاتل انسان است

که جدیدا به صحت این مطلب پی بردم

تقریبا یه ماه پیش پدرم به طور ناگهانی نصف شب دچار سکته قلبی شده که الان حالش مساعد است

و چند روز پیش همین اتفاق برای پدر خانم بنده افتاده که هنوز بعد از گذشت 10 روز در بیمارستان است

هر دوی انها هم بازنشته کارخانه نساجی هستند عمری کار کردن تو اون سر و صدا بوی رنگ از این حرفها الانم دوران نمیدونم پیری یا میانسالی گوشه بیمارستان چوب کاری که میگن جوهر مرده را دارن میخورن

در انتخاب کار باید دقت کرد که به سلامتی فرد ضرری وارد نشود

حالا چرا دست فروشی وسط خیابون توی گرما و سرما ایا این چیزها واجبه .... یعنی راه دیگری وجود نداره ..........

ای اقا ...........
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , somayeee , zoofanoon , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , s_a , seraj , Elixir , مرتضی الهی
07-19-2013, 01:21 AM
ارسال: #3
مهران جان انشاالله هر چه زودتر حال عزیزان شما که عزیزان ما هم هستند بهتر و بهتر بشود.
اگر به دقت مطلب را مطالعه فرمائید بهتر منظور من را متوجه خواهید شد.
شما نباید چنین کارهائی را انجام دهید. مگر کار شما باید در کارخانجات نساجی باشد و یا دست فروشی؟
عزیز من منظور از کار آن حرکتی است که باید عاشقانه دوستش داشته باشی و ترفندهایش را پیدا کنید.
لطفا بیشتر بخش روانشناسی انجمن را مطالعه فرمائید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مهران 313 , mir abbas , somayeee , zoofanoon , فرهاد قربانی , Divar , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , s_a , Elixir , مرتضی الهی , samiar afshari
07-19-2013, 02:11 AM
ارسال: #4
(07-19-2013 01:13 AM)مهران 313 نوشته شده توسط:  راستش یکی به ما میگفت کار قاتل انسان است

که جدیدا به صحت این مطلب پی بردم

تقریبا یه ماه پیش پدرم به طور ناگهانی نصف شب دچار سکته قلبی شده که الان حالش مساعد است

و چند روز پیش همین اتفاق برای پدر خانم بنده افتاده که هنوز بعد از گذشت 10 روز در بیمارستان است

هر دوی انها هم بازنشته کارخانه نساجی هستند عمری کار کردن تو اون سر و صدا بوی رنگ از این حرفها الانم دوران نمیدونم پیری یا میانسالی گوشه بیمارستان چوب کاری که میگن جوهر مرده را دارن میخورن

در انتخاب کار باید دقت کرد که به سلامتی فرد ضرری وارد نشود

حالا چرا دست فروشی وسط خیابون توی گرما و سرما ایا این چیزها واجبه .... یعنی راه دیگری وجود نداره ..........

ای اقا ...........

دوست عزیز فکر میکنم بیکاری قاتل انسان باشد نه کار!
یک انسان بیکار و بی درآمد اگر هم زنده باشد عملاً از درون متلاشی شده و به یک مرده متحرک تبدیل می شود!
خطر همه جا هست در هر کار و حرفه ای
اگر همه اینگونه که میفرمایید فکر میکردند الان نه کارخانه ای مچرخید و نه هواپیمایی پرواز میکرد و نه کشتی ای دریاها را در می نوردید.
حتی پزشکان هم از ترس ابتلا و سرایت بیماریها کار خود را تعطیل می کردند.
کار قاتل انسان نیست کار انسان را به مراتب بلند موفقیت می رساند معاش خانواده را تأمین می کند حتی اگر دست فروشی هم باشد.
دستفروشی به فرد جرأت و جسارت می دهد و او را با بسیاری از نکات ریز بازار آشنا می کند.
کسی هم نگفته بیایید دستفروشی را تا آخر عمر بیشه خود قرار دهید بلکه پیشنهادی است برای کسانی که سرمایه کمی دارند و علاقمند به تجارت و خرید و فروش.
و منفذ بسیار مناسبی برا ورود به بازار کما اینکه تجار و بازاریان بلند آوازه ای هستند که از همین دستفروشی شروع کرده اند.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مهران 313 , mardin-b , mir abbas , somayeee , zoofanoon , jahanagahi , نی نی عسلی , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , s_a , بيلا بالا , seraj , Elixir , مرتضی الهی , mortizmortiz , shik-poosh
07-19-2013, 11:47 AM
ارسال: #5
من يه بار دست فروشي كردم، خيلي جالب بود، همين كه غرورمو شيكوند و باعث شد تكون بخورم فوق العاده بود.
كار عار نيست ولي دست فروشي انصافاً سخته، تحمل نگاه ها، كنايه ها و اظهار ترحم بسيار سخته ولي در كل تجربه جالبيه.

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: jahanagahi , jujushow , نی نی عسلی , فرهاد قربانی , mir abbas , Divar , شرکت پارسیان , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , s_a , Delta.H , بيلا بالا , Elixir , مرتضی الهی , mortizmortiz
07-19-2013, 02:01 PM
ارسال: #6
تو دست فروشی همیشه این اصل رو رعایت کنید:

دست فروشی بد نیست ولی دست فروش موندن بده

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , Divar , کامیار کاظمی , deh621 , سیدمهدی هاشمی , s_a , Delta.H , فرهاد قربانی , Elixir , مرتضی الهی , mortizmortiz
07-19-2013, 05:09 PM
ارسال: #7
(07-19-2013 02:01 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  تو دست فروشی همیشه این اصل رو رعایت کنید:

انصافا عجب جمله ای.
دست فروشی میتونه حتی ویزیتوری هم باشه

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , Delta.H , فرهاد قربانی , mir abbas , Elixir , مرتضی الهی
07-19-2013, 05:51 PM
ارسال: #8
(07-19-2013 02:01 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  تو دست فروشی همیشه این اصل رو رعایت کنید:

هزاران آفرین به این دو جمله ای که مرقوم فرمودی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , deh621 , سیدمهدی هاشمی , mardin-b , مهدی گل محمدی , Delta.H , فرهاد قربانی , mir abbas
07-19-2013, 06:40 PM
ارسال: #9
بحث جالبی است
شخصا که تاکنون دست فروش نکرده ام اما با ان از نزدیک اشنا هستم و اتفاقا دستان این زحمتکشان را با افتخار میبوسم و برایشان آرزو میکنم که این کار برایشان مقدمه ای برای پیروزی های بعدی باشد

در مورد سخت بودن این گونه مشاغل مثالی را بیان میکنم که شاید بی ربط نباشد, یکبار برای اولین شرکتی که در دوره دانشجویی براه انداخته بودیم با دوستانم تصمیم گرفتیم که تراکت شرکت را پخش کنیم, قسمت سخت ماجرا آنجا بود که تراکت را به سمت کسی بگیری و این فرد دست تو را رد کند و یا تراکت را گرفته و جلوی چشمانت پاره کند! اما تجربه خوبی است به شرطی که در راستای اهداف بزرگت باشد و در این بخش از زندگی توقف نکنیم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , mardin-b , مهدی گل محمدی , s_a , Delta.H , mir abbas , seraj , mortizmortiz
07-19-2013, 07:03 PM
ارسال: #10
Tongue RE: دست فروشی
يه تجربه:
حدود 20 سال پيش زماني كه من دانشجو بودم يه پسر بچه 10-15 ساله اي بود كه با دستفروشي آلبوم به توريست هاي اصفهان ميفروخت . شگردهاي عجيبي هم داشت مثلا اداي گنگها رو در مياورد يا صورتش رو قرمز ميكرد و ...
ما هميشه با يه حس ترحم بهش نيگا ميكرديم ولي اون هميشه ميخنديد يه جورايي با هم دوست شده بوديم
دو سال پيش توي بازار ميدون نقش جهان اصفهان ديدمش ، منو نشناخت و شايد هم شناخت ... نميدونم ولي يه چيزتوجه منو خيلي به خودش جلب كرد : زنجير دور گردنش قيمتش به اندازه نصف زندگي من بود Huh
با كت شلوار شيك ؛ ماشين سوزوكي سوار شد و رفت
اون بزرگ شده كف بازار بود، دستفروشي كرده بودو حالا نتيجه اش رو گرفته بود ، توي بازار حجره داره باور كنين من خيلي بهش حسودي كردم با اينكه آدم حسودي نيستم
اگه اون سالها ميتونستم اين صحنه رو مجسم كنم شايد مسير زندگيم تغيير ميكرد
دست فروشي اگه بتونه ترفندهاي بازار رو تو وجود آدم نهادينه كنه بسيار ثمر بخشه
مزيت هاي دستفروشي: اجاره جا نداره ، محل كاسبي رو ميتوني تغيير بدي ( محل تحت انتخاب خودته )ماليات نداره ، سرمايه زيادي نميخاد، مخارج جانبي ديگر مثل برق و آب و ... نداره ، ساعت كاري كاملن دست خودته
امانكته اي كه دوست عزيزمون آقا مهدي گفتن واقعا به دل آدم ميشينه

توي مسير ميلياردر شدن مواظب باشيم دچار توهم نشيم ، قواعدي كه توي جامعه هست ، گاها خلاف قواعد ذهني ماست اونوقت باعث ميشه همه چي رو ببازيم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mardin-b , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , s_a , Delta.H , فرهاد قربانی , mir abbas , بيلا بالا , seraj , مرتضی الهی , mortizmortiz
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک دست صدا ندارد ebrahim1990 0 692 12-17-2016 08:24 PM
آخرین ارسال: ebrahim1990

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS