ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

افشای مهمترین راز عدم موفقیت خانم ها.......
زمان کنونی: 05-04-2024, 01:45 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: goldokhtar2
پاسخ: 5
بازدید: 1573

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-14-2013, 02:14 PM
ارسال: #1
گر به شما بگوییم که مهمترین دلایل عدم موفقیت تان را لیست کنید حتما لیست بلند بالایی می شود. به برخی از آنچه که خانم ها مطرح می کنند بدون در نظر گرفتن اولویت بندی توجه کنید:

1.عدم حمایت اعضای خانواده

2.محیط کار مردانه

3.دست کم گرفتن خانم ها

4. قضاوت اجتماعی در خصوص خانم ها

5. مشکلات اقتصادی

6.عدم استقلال در تصمیم گیری

7.عدم توانایی کنار گذاشتن گذشته و گذر از اشتباهات

بله این ها همگی می تواند در عدم موفقیت خانم ها تاثیر گذار باشد اما هیچ یک مهمترین علت نیست.

مهمترین عامل را باید در جای دیگری جستجو کنید.

در خودتان

بله مهمترین عامل عدم موفقیت خانم ها در اغلب موارد خودشان هستند. عدم اعتماد به نفس کافی که از سخت گیری بیش از اندازه به خودشان حاصل می شود راه را بر موفقیت شما می بندد.

چرا این اتفاق می افتد؟!

اما چرا این اتفاق می‌افتد؟!

چه چیز دختران باهوش را آسیب‌پذیرتر می‌کند و باعث می‌شود اعتمادبه‌نفس کمتری داشته باشند، درحالیکه باید بیشترین اعتمادبه‌نفس را در بین همسالانشان داشته باشند؟

در سطح کلاس پنجم ابتدایی، دخترها معمولاً در همه درس‌ها، ازجمله ریاضی و علوم، از پسرها بهتر عمل می‌کنند. بنابراین هیچ تفاوتی نه بین توانایی این دخترها و پسرها وجود داشت، نه سابقه موفقیت قبلی‌شان. تنها تفاوت در نحوه برداشت آنها از سختی درس بود—اینکه وقتی یادگیری درسی سخت بود برای آنها چه معنا و مفهومی داشت. دختران باهوش بیشتر و سریعتر توانایی‌های خود را زیر سوال می‌برند، اعتمادبه‌نفسشان را از دست می‌دهند و درنتیجه کارایی کمتری دارند.

محققان دلیل این تفاوت را کشف کرده‌اند: اکثر‌اوقات دختران باهوش عقیده دارند که توانایی‌هایشان ذاتی و غیرقابل‌تغییر است درحالیکه پسران باهوش باور دارند که می‌توانند با تلاش و تمرین، توانایی‌های خود را رشد دهند.

اما چطور دخترها و پسرها چنین دیدگاه‌های متفاوتی پیدا می‌کنند؟ به احتمال زیاد به نوع فیدبک و حمایتی که از سمت والدین و معلم ها در کودکی دریافت می‌کنیم بستگی دارد.

دخترهایی که کنترل‌نفس را از سنین کمتر شروع می‌کنند، دستورالعمل‌ها را بهتر دنبال می‌کنند و بخاطر “خوبی” خود مورد تشویق و تحسین قرار می‌گیرند. وقتی در مدرسه درسمان خوب است، به ما می‌گویند که خیلی “باهوش” و “بااستعداد” هستیم و یا “دانش‌آموز بسیار خوبی” هستیم. این نوع تحسین و تمجید به این معنی است که خصوصیاتی مثل باهوش بودن، بااستعداد بودن و خوب بودن، ویژگی‌هایی است که یا دارید و یا ندارید.

از طرف دیگر اینکه از پسرها بخواهید آرام بنشینند و توجه کنند و گوش دهند برای هر پدر و مادر یا معلمی واقعاً سخت است.

درنتیجه، به پسرها فیدبک بسیار بیشتری داده می‌شود که تاییدکننده تلاش است (مثلاً “اگر بتوانی به این درس توجه کنی، آن را یاد می‌گیری”، “اگر فقط کمی بیشتر تلاش کنید، درست می‌شود”). نتیجه: وقتی یاد گرفتن یک چیر جدید واقعاً سخت باشد، دخترها آن را بعنوان نشانه‌ اینکه “خوب” یا “باهوش” نیستند می‌بینند و پسرها آن را نشانه توجه و دقت کردن و بیشتر تلاش کردن.

موفق نخواهید شد

به این ترتیب اگر تمام محرک های محیطی و نابرابری های احتمالی موجود را حذف کنند باز هم برای موفقیت شما هیچ تضمین وجود ندارد.

جراکه سخت گیری های بیجا و فشار زیادی که به خودتان می آورید فقط برای اینکه از سوی دیگران تایید شوید باعث می شود از حرکت به سوی آنچه که برای پیشرفت و موفقیت شما لازم است بترسید و همیشه دنبال آنچه بروید که مطمئن هستید در آن موفق خواهید شد.

این سرآغاز دوری شما از آنچه لیافتش را دارید خواهد بود.

به نظر می رسد عدم سخت گیری و جسارت در امور و باور داشتن توانایی ها به خانم ها اعتماد به نفس می دهد که درمسیری که به آن علاقه دارند گام بردارند و به این ترتیب مهم ترین عامل عدم موفقیت خود را کنار بزنند.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: P@RSA , somayeee , Haavin , Elixir , s_a , نرگس فیاض , روشنا , سهیلا , zhosseini81 , hamedmoez , heliya , هلاله
07-14-2013, 03:48 PM
ارسال: #2
RE: افشای مهمترین راز عدم موفقیت خانم ها.......
مالارمه عزيزم خيلي مطلبت عالي عميق و پربار بود عزيزم . واقعا ممنونم .:x

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: mallarme , s_a , نرگس فیاض , negin 30
07-14-2013, 04:32 PM
ارسال: #3
بنده چندین جا گفته ام
از چندین نفر هم نقل قول شنیدم
جنس برتر در خلقت جنس زن است.
اما سوالی که در این متن اشاره شد را بایستی قبل از پاسخ بررسی مجدد نمود.
آیا موفقیت های زنان از جنس موفقیت های مردان خواهد بود؟
جواب: مسلما بخشی از این موفقیت ها از جنس عمومی است ولی برخی از موفقیت ها کاملا ویژه زنان و برخی کاملا ویژه مردان است.
ولی آتچه که به مردان اختصاص دارد بسیار کمتر از زنان است.
یکی از مهمترین موفقیت های زنان این است که در پرده حجاب مسیر را طی می نمایند و این موضوع باعث می شود ایشان بسیار راحت تر مسیر را طی کنند.
بسیاری از زنان موفق هستند که ما نمی شناسیم. این را بدون شک بدانید که اگر پرده ها کنار رود تعداد زنان بسیار بیشتر از مردان است.
زنان اراده خاص دارند از جنس انعطاف... این موضوع زمینه هوش طبیعی آنان است که مردان متاسفانه از آن محروم اند.
زنان به راحتی پس از پذیرش یک موضوع راه می افتند و مسیر را طی می کنند. گویی صد سال است که آن راه را رفته اند.

لذا ضمن تشکر از خواهر گرامی مالارمه عزیز
بنده با آن بخش که زنان در بسیار موارد از آنچه دارند دور افتاده اند موافق نیستم. اما تحلیل فوق را قابل قبول میدانم. تحت شرایط فوق الذکر چه زن چه مرد دچار عدم اعتماد به نفس و خود کوچک بینی میشود.

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: mallarme , s_a , نرگس فیاض , zhosseini81 , goldokhtar2
07-16-2013, 12:47 PM
ارسال: #4
Heart RE: افشای مهمترین راز عدم موفقیت خانم ها.......
واقعا درسته.. من تقریبا تمام این مشکلات رو دارم اما زیاد بهشون اهمیت نمی دم..
من کاری رو که میخوام میکنم..
هروقت تاپیک های شما رو میخونم خییلی امیدوار میشم.
A00 (131)A00 (99)

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض , zahra_r
03-29-2015, 12:11 AM
ارسال: #5
این تاپیک قدیمی میتونه تلنگر خوبی باشه برای خانمهای سایت برای غلبه به مشکلاتشون

خدایا کمکم کن تا بتونم از همه لحاظ بهترین باشم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  صادرات و واردات برای یک خانم هلاله 1 618 08-20-2018 05:47 PM
آخرین ارسال: نهالستان
  7 پیشنهاد شغلی برای خانم ها در منزل دهدار 38 9,042 01-18-2016 11:20 PM
آخرین ارسال: ebrahim46
  پردرآمدترین شغل ها برای خانم های ایرانی soltan_sal 5 3,656 06-14-2014 02:38 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  خانم ها این موارد را باید قبل از 30 سالگی بدانند! mallarme 2 1,715 09-09-2013 09:22 AM
آخرین ارسال: zahra_r

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS