ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

5 رازی که کارآفرینان هرگز لو نمی دهند .....
زمان کنونی: 05-03-2024, 02:00 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 6
بازدید: 1169

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-10-2013, 01:26 PM
ارسال: #1
برترین ها

افرادی که کار خود را راه اندازی می کنند تمایل ندارند در همان حد باقی بمانند. آنها دوست دارند مدیر یک شرکت بزرگ باشند. اما گاهی رقابت ها چنان نزدیک است که نمی توان خیلی سریع رشد کرد. برخی مسایل در این مسیر وجود دارد که یک کارآفرین باید از آنها اطلاع داشته باشد تا بتواند در مسیر هدف خود موفق تر ظاهر شود.

5 رازی که هیچ شرکتی آن را لو نمی دهد در اینجا برایتان نام برده ایم تا با دانستن آنها موفق تر قدم بردارید.

1. موفق ترین ها همیشه تنها هستند.

شاید این حرف کمی کلیشه ای به نظر برسد اما واقعیت دارد. مثل این است که خودتان تصمیم گیرنده نهایی باشید و همه مسوولیت ها را شما تعیین کنید. البته شاید بخواهید تیم مدیریتی داشته باشید و با مشاوران خوب نیز در مورد تصمیمات خود مشورت کنید.

در هر صورت، این شما هستید که همه مسولیت ها را به دوش می کشید. خوبی این مساله نیز این است که اگر سود یا ضرر داشته باشد هر دو متوجه خود شما است.

2. هر روز به همه چیز شک دارند

همه کارآفرین ها شاید در ظاهر اعتماد به نفس کامل داشته باشند و از کار خود مطمئن باشند اما در وجودشان همیشه شک وجود دارد. آنها با خود فکر می کنند: «اگر اشتباه کنم چه؟» و هیچ نوع اطمینان از طرف مشتری، کارمندان یا مشاوران نیز نمی تواند این ترس و شک را در وجود آنها از بین ببرد.

باید در نظر داشته باشید که همه مدیرها شک و ترس دارند اما بدون این افکار، کار کردن هیچ هیجان و جذابتی برای فرد نخواهد داشت.

3. آنها از شکست می ترسند

با اینکه همه مدیران ابراز می کنند که شکست پل پیروزی است اما وقتی با شکست روبه رو می شوند از این می ترسند که نتوانند آن مشکل را حل و همه چیز را درست کنند.

هر گاه شکست خوردید ابتدا به این فکر کنید که چه کار می توانید انجام دهید و سپس آن را رها کنید. این کار باعث می شود تا با فکر بازتر دوباره در مسیر موفقیت پیش بروید.

4. آنها نگران ورشکستگی هستند

کارآفرین ها همیشه نگران ریسک های مالی و وام هایی که برای راه اندازی کار خود گرفته اند، هستند. آنها همیشه در این ترس و نگرانی هستند که نکند روزی ورشکست شوند و همه پول و سرمایه شان بر باد برود.

به یاد داشته باشید همیشه همه پول و سرمایه خود را در کار نگذارید. باید پس اندازی نیز داشته باشید تا اگر در نخستین تلاش با شکست مواجه شدید، برای انجام کار بعدی پول داشته باشید.

5. موفقیت گاهی آرامش بخش است

با اینکه این افراد موفقیت های خود را جشن می گیرند اما ته دل خود همیشه این هراس را دارند که نکند این آرامش موقتی باشد.

بهتر است وقتی موفق می شوید به آرامش آن فکر کنید نه اینکه شاید این آرامش قبل از طوفان است و ممکن است در آینده با شکست مواجه شوید.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: P@RSA , soshiant , somayeee , Divar , goldmen , mohammadshamosi , jahanagahi , mardin-b , zoofanoon , 0625 , mir abbas , iran
07-10-2013, 03:42 PM
ارسال: #2
RE: 5 رازی که کارآفرینان هرگز لو نمی دهند .....
باور کنید من بارهای بار در مورد این 5 موضوع فک کردم... یعنی امکانش هست من یه روز کار افرین موفقی بشم!
البته با این تفاوت که من کل سرمایه ای که دارم 150 هزار تومنه !!!

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , zoofanoon , 0625 , mir abbas , mallarme
07-10-2013, 07:05 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-10-2013 07:05 PM، توسط mjdehghani.)
ارسال: #3
اگه 5 مورد بالا صحیح باشه من الان باید اَبَر کار آفرین باشم .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: jahanagahi , zoofanoon , 0625 , mir abbas , mallarme
07-10-2013, 07:40 PM
ارسال: #4
(07-10-2013 03:42 PM)Divar نوشته شده توسط:  باور کنید من بارهای بار در مورد این 5 موضوع فک کردم... یعنی امکانش هست من یه روز کار افرین موفقی بشم!
البته با این تفاوت که من کل سرمایه ای که دارم 150 هزار تومنه !!!

تعریف کارآفرینی این نیست که با سرمایه یا امکانات کاری رو ایجاد کنید

دقیق تعریفش این هست بدون هزینه امکانات کار ایجاد کنید

هیچ موقع برای کارآفرین بودن نیاز نباید به سرمایه وداشته هاتون فکر کنید

سخت هست ولی آسان می شود

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , jahanagahi , mardin-b , 0625 , mir abbas , mallarme
07-10-2013, 07:52 PM
ارسال: #5
هر گاه شکست خوردید ابتدا به این فکر کنید که چه کار می توانید انجام دهید و سپس آن را رها کنید. این کار باعث می شود تا با فکر بازتر دوباره در مسیر موفقیت پیش بروید.

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mardin-b , 0625 , mir abbas , goldmen , mallarme
07-10-2013, 08:36 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-10-2013 08:39 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #6
بقول استاد گلدمن عزیزم کارآفرین این نیست که با کلی سرمایه و وام و....حرکتی را شروع کند.بلکه کارآفرین باید با فکر و ایمان و باور شروع شود.
مهمترین مسئله در انجام حرکت کاری و کارآفرینی اینست که از فکر خود استفاده کنیم. فکر می تواند به سادگی جایگزین پول و سرمایه شود.
باز برمیگردم به اینکه ذهن اول باید آمادگی موفقیت را داشته باشد . دوباره شروع کردم به آموزشهای بسیار منطقی و قابل قبول و بسیار ساده .
خواستید استفاده کنید و در غیر اینصورت بگذارید گرد و خاک بخورد و از دیده پنهان شود.
در تایپیک زیر:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8935&page=1

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mardin-b , mohammadshamosi , zoofanoon , 0625 , mir abbas , goldmen , mallarme , مرتضی الهی , hamidmh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۱ ریسکی که سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر باید ارزیابی شوند Delta.H 0 709 10-01-2014 12:05 PM
آخرین ارسال: Delta.H

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS