ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

زندگی مثل جنگ میمونه(علم بهتره یا ثورت)
زمان کنونی: 04-19-2024, 10:02 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: poldar
آخرین ارسال: maral 777
پاسخ: 27
بازدید: 3944

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-09-2013, 10:25 PM
ارسال: #1
سلام
قبول دارین زندگی مثل یه جنگ میمونه یه جنگ بزرگ که توش از بزرگ ترین و خفن ترین صلاح ها استفاده میشه یه جوری تمام دنیا حتی انگار متحد شدن علیه یه نفر اونم یه ادم
هر روز ما صبح از خواب بلند میشیم بدون اینکه بفهمیم لباس رزم به تن میکنیم میریم بیرون به جنگ هم اخرشم زخم و زیلی بر میگردیم خونه
این همه درس بخون خودتو بکشی اخرش چی فلان کس اشنای فلان کس بره سره کار
حالا اینارو بگذریم
یه روز میخوابی برا استراحت تا فردا بلند بشی دوباره بری میدون جنگ میبینی یه قول جدید به بازی اضافه شد چیه اون....
تورم خونه ،ماشین،خورد و خوراک،پوشاک همه میشن ده برار اما چی تو هنوز داری با همون وسایل قبلیت میری به جنگ این قول بی شاخ و دم
خوب همه میگیم امید خوب انرژی مثبت عالیه
اما بابا نمیشه دست خالیه من بزنمش زمین اونم تنهاییییییییییییییییییییییییییییییی
اخه دردمو به کی بگم
خوب مجبوری بری جلوش میری سوار تاکسی بشی بری سر کار خوب اقا چقدر میشه .....ااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!1بی انصاف تا دیروز اینقدر میگرفتی خبر نداری مگه دلار شده اینقدر اولین زخمو برداشتی
میری میوه بخریو خوب سیب،خیار،پرتقلال میخری اقا چقدر میشه .....عجب بابا من 2هفته پیش اینقدر خریدم اقا دلار گرون شده خوب دیگه ادامه ندم که اجاره خونه میره بالا دیگه میترسم نفس کشیدنم پولی بشه
خلاصه ما همه وقتی دور هم میشینیم خوشحال و شاد میگیم حل میشه
اصلا ما ادما عجیبی هستیم به خدا
دوستان داستان پایان نداره
پایانشو خودتون بنویسین
دوست دارم هر کی برای دونیا و زندگی یه سرفص یا یه اسمی بزاره به نظرم به چیز های جالبی بر بوخوریم

تنها امیدم خداست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , jahanagahi , دهدار , Fela.Want , mahdi5e , seraj , نرگس فیاض , مرتضی الهی
07-09-2013, 11:15 PM
ارسال: #2
RE: زندگی مثل جنگ میمونه(علم بهتره یا ثورت)
وقتی در نظر داریم که فردا باید لباس رزم بپوشیم حتما نیاز پیدا خواهد شد.
وقتی با لبخند بیرون می رویم و میخواهیم با عشق با مردم برخورد داشته باشیم حتما جواب لبخند را میگیریم.
بعضی از مسائل عمومی است و اگر قرار باشد همگی با این دید به زندگی برخورد داشته باشند می شود میدان کار زار و روزها و شب ها سپری شده و وقتی متوجه می شویم که دیگر عمر آنچنانی باقی نمانده است.
من منکر مشکلات نیستم ولی فکر من , عقیده من اینست که در این دوره هم می توان به روشهای متنوع و عالی و سالم کسب درآمد کرد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , zoofanoon , فرهاد قربانی , poldar , Fela.Want , yu3f , s_a , seraj , نرگس فیاض , مرتضی الهی
07-10-2013, 01:57 AM
ارسال: #3
(07-09-2013 11:15 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  وقتی در نظر داریم که فردا باید لباس رزم بپوشیم حتما نیاز پیدا خواهد شد.
وقتی با لبخند بیرون می رویم و میخواهیم با عشق با مردم برخورد داشته باشیم حتما جواب لبخند را میگیریم.
بعضی از مسائل عمومی است و اگر قرار باشد همگی با این دید به زندگی برخورد داشته باشند می شود میدان کار زار و روزها و شب ها سپری شده و وقتی متوجه می شویم که دیگر عمر آنچنانی باقی نمانده است.
من منکر مشکلات نیستم ولی فکر من , عقیده من اینست که در این دوره هم می توان به روشهای متنوع و عالی و سالم کسب درآمد کرد.

با سلام ویژه خدمت اقای قربانیان
من خیلی دوست دارم مثبت بیاندیشم مثبت فکر کنم اما مشکل اینجاست که روزها و شبها سپری میشه اما بدون اتفاق مثبت و امید بخش وقتی هیچ چیز مثبتی قرار نیست اتفاق بیوفته یا اتفاق نمیوفته چجوری فکر کنم فرا یه روز عالیه با کلی اتفاقای خوب قشنگ
اما بازم تمام تلاشمو میکنم خوشرو خندان و به خودم انرژی مثبت بدم با تشکر از تذکرتون

تنها امیدم خداست
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Fela.Want , نرگس فیاض
07-10-2013, 04:30 AM
ارسال: #4
ضمن تشکر از شما :
ما به امید فردا زنده ایم و هر فردائی بی فردا است تا جائیکه فردائی وجود ندارد.
این می شود نا امیدی.
و اما :
پس ما باید قدر این مسیر فرداها را بدانیم تا بتوانیم از زندگی لذت ببریم.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8935&page=1

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: poldar , Fela.Want , yu3f , نرگس فیاض , مرتضی الهی
07-10-2013, 05:40 AM
ارسال: #5
(07-10-2013 04:30 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  ضمن تشکر از شما :
ما به امید فردا زنده ایم و هر فردائی بی فردا است تا جائیکه فردائی وجود ندارد.
این می شود نا امیدی.
و اما :
پس ما باید قدر این مسیر فرداها را بدانیم تا بتوانیم از زندگی لذت ببریم.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8935&page=1

تایپیکو همشو خوندم کی ادامش میدین جالب بود برام من روش های کلمات تاکیدی رو خوندم میشه یه لیست صحیح ازشون برام بفرستی اقای قربانیان با مدت کمی که وارد نجمن شدم بسیار به شما ارادت پیدا کرده و حرفتونو و نوشته هاتونو خیلی قبول دارم خیلیا
و خوشحالم دارم از وجود شما استفاده میکنم
امیدوارم هر روز موفق تر باشید و منم مشکلمو حل کنم
و کاری که دوست دارم و ترسی که هست بریزه و ذهنیت درستی پیدا کنم
با کمک استاد بزرگ
استاد تنهام نذاری4yajuyo

تنها امیدم خداست
 تشکر شده توسط: Fela.Want , jahanagahi , نرگس فیاض
07-10-2013, 10:02 AM
ارسال: #6
آقا يا خانوم پولدار سلامSmile
انرژي مثبت و خوشبيني باعث ميشه شما زندگي رو سخت نگيري ولي بايد رو خودت كار كني كه جواب بده واست.
اينكه بايد لباس رزم بپوشي و بري ميدون جنگ، تا يه حدي درسته ولي من پيشنهاد ميكنم به جز كلمات و عبارات تاكيدي و خوشبيني روي اعتماد به نفس و خلاقيت خودت هم كار كني كه اگه خلاق باشي از تك تك مشكلات زندگي به نفع خودت استفاده ميكني و با اعتماد به نفس بالات ترس رو از بين مي بري و حتماً موفق ميشيSmile
خود من يه مدت كتاباي زيادي خوندم بعد ديدم هيچ اتفاقي نميفته تا اينكه يه مدت روي اعتماد به نفس، خلاقيت، سخنوري، كار گروهي و ايده يابي كار كردم و بعدش باورت نميشه ازاينكه ببيني يه جنگجوي خوب شدي و هستند كسايي كه به تو اتكا ميكنن و سعي ميكنن عين تو بشن.
جنگجو رو به خاطر اصطلاح جنگ شما به كار بردم ولي من يه آدم موفق رو ترجيح ميدم و اين رو بگم به حرفهاي مردم و تمجيدشون دل نبند. تو بايد يه انسان موفق بشيSmileدست بالاي دست بسياره پس هميشه بايد آماده باشيSmile

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: poldar , s_a , jahanagahi , نرگس فیاض
07-10-2013, 10:53 AM
ارسال: #7
اهل مُدم نیستم پوما یه روز D&G شم
آینده همون میشم که امروز می اندیشم
تو هم بدون آینده همونه که بهش یقین داشتی
همون نهالی که به طرز بهترین کاشتی

پس آینده رو میشه به دید بهتر دید
این سیب نارس رو کنار و سیب دیگر چید
میشه نهال خوشبختی رو در حومه ی خود کاشت
میشه تلاش و کوشش رو سرلوحه خود داشت
ما آینده مونو به طرز عالی می سازیم
ما ایرانی ها همه رو به آتی می تازیم
آینده پر از رازه و ما ناجی این رازیم
آ ... نمره مال ماست تو این بازی ریاضی

(حامد فرد - هنوزم)

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: yu3f , poldar , s_a , jahanagahi , نرگس فیاض
07-10-2013, 11:34 AM
ارسال: #8
(07-10-2013 10:02 AM)آقا محسن نوشته شده توسط:  آقا يا خانوم پولدار سلامSmile
انرژي مثبت و خوشبيني باعث ميشه شما زندگي رو سخت نگيري ولي بايد رو خودت كار كني كه جواب بده واست.
اينكه بايد لباس رزم بپوشي و بري ميدون جنگ، تا يه حدي درسته ولي من پيشنهاد ميكنم به جز كلمات و عبارات تاكيدي و خوشبيني روي اعتماد به نفس و خلاقيت خودت هم كار كني كه اگه خلاق باشي از تك تك مشكلات زندگي به نفع خودت استفاده ميكني و با اعتماد به نفس بالات ترس رو از بين مي بري و حتماً موفق ميشيSmile
خود من يه مدت كتاباي زيادي خوندم بعد ديدم هيچ اتفاقي نميفته تا اينكه يه مدت روي اعتماد به نفس، خلاقيت، سخنوري، كار گروهي و ايده يابي كار كردم و بعدش باورت نميشه ازاينكه ببيني يه جنگجوي خوب شدي و هستند كسايي كه به تو اتكا ميكنن و سعي ميكنن عين تو بشن.
جنگجو رو به خاطر اصطلاح جنگ شما به كار بردم ولي من يه آدم موفق رو ترجيح ميدم و اين رو بگم به حرفهاي مردم و تمجيدشون دل نبند. تو بايد يه انسان موفق بشيSmileدست بالاي دست بسياره پس هميشه بايد آماده باشيSmile

]چجوری روی خلاقیت و اعتماد به نفسم کار کنم دوست عزیزHuh

تنها امیدم خداست
 تشکر شده توسط: jahanagahi , نرگس فیاض
07-10-2013, 11:49 AM
ارسال: #9
خب قبول زندگی جنگه
اما شما چرا وقتی می دونی فردا دشمنت سلاح جدید داره با همون سلاح قدیمی بلند می شی از خواب و به جنگش می ری؟! سلاحتو عوض کن، قوی تر شو

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , Divar , poldar , jahanagahi , نرگس فیاض
07-10-2013, 12:32 PM
ارسال: #10
(07-10-2013 11:49 AM)maral 777 نوشته شده توسط:  خب قبول زندگی جنگه
اما شما چرا وقتی می دونی فردا دشمنت سلاح جدید داره با همون سلاح قدیمی بلند می شی از خواب و به جنگش می ری؟! سلاحتو عوض کن، قوی تر شو

خوب دوست من درامد ما که دو برابر نمیشه یه دفعه تا ما بتونیم صلاحمونو قوی کنیم و بریم تویه گود ولی یه دفعه میبینی یه جنس معمولی مثاله فقط اینکه میگم ملا سیب زمینی میشه کیلویی 4000تومان یا همون قضیه دلار که همه در جریانش هستی
یا مثلا کلی پولاتو جمع کردی میخوای یه پراید پیزوری بخری یهو میشه 10 بعد االان شدخ 15 خوب چجوری میخوای سلاحتو عوض کنی و قویتر؟

تنها امیدم خداست
 تشکر شده توسط: jahanagahi , نرگس فیاض
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb میلیاردرهای آینده بودن یا نبودن؟ Neo13 1 394 07-29-2018 01:27 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,088 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  اونایی که توی کار تولید یا پخش عمده هستن بیان تو amir_sky 6 1,528 09-02-2016 02:44 PM
آخرین ارسال: davoddinani
  راهنمایی برای ادامه یا تغییر le__o 12 2,274 08-24-2016 07:44 AM
آخرین ارسال: le__o
  تغییر شغل بدم یا نه؟ venus-zb 5 1,282 02-15-2016 03:22 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  حداقل یک‌بار در زندگی این کارها را انجام دهید بيلا بالا 4 931 03-06-2015 02:45 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  ماهانه 1 میلیون حقوق...پس انداز یا سرمایه گذاری DJ MehrDL 10 3,880 01-15-2015 11:53 PM
آخرین ارسال: hajimorad
  چگونه بفهمیم به چه شغل و علم و فنی علاقه داریم؟ alireza091111 6 4,467 11-03-2014 02:25 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  گوش کن، حس کن، زندگی کن! sir-mahyar 17 2,373 08-20-2014 11:15 PM
آخرین ارسال: sir-mahyar
  چگونه از تماس‌های مزاحمی سمج و یا پیامک های تبلیغاتی خلاص شوید MARYAR 4 1,589 07-02-2014 12:29 PM
آخرین ارسال: hemmat
  نظر شما چیست ؟ حساب پس انداز مخفی آری یا نه؟ m-jalalvand 5 1,662 12-14-2013 06:59 PM
آخرین ارسال: shamsa
  صبح بخیر زندگی ایده آل MARYAR 20 4,110 12-04-2013 11:29 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  دو راهی بزرگ زندگی من (خوشحال میشم عزیزان همه نظر بدن ) Suma 9 2,341 12-02-2013 11:34 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  نفت نعمت است یا بلای جان ماست؟ m-jalalvand 4 814 11-20-2013 06:16 PM
آخرین ارسال: سعادت
  ترک این 5 عادت .... زندگی بهتر برای شما m-jalalvand 1 827 11-11-2013 11:28 AM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  30 کار 30 ثانیـه‌ای برای داشتن زندگی بهتر deh621 5 1,241 11-09-2013 09:52 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  ۵ نشانه اینکه زندگی تان به چنگال سکون گرفتار آمده m-jalalvand 1 754 10-05-2013 10:02 PM
آخرین ارسال: poldar
  ۱۱ راهی که “قانون جذب” می تواند زندگی شما را بهبود بخشد pars_gostar 1 860 08-11-2013 06:58 PM
آخرین ارسال: توانا
  شروع یک کار جدید و یا شغل دوم aminwork 1 1,135 06-01-2013 12:04 AM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  درخواست طراح توجیهی برای پارک علم و فناوری c4t3r 22 4,088 05-14-2013 02:24 PM
آخرین ارسال: مسعود کوچولو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS