ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خانه حیوانات
زمان کنونی: 05-07-2024, 09:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: afshin67
آخرین ارسال: afshin67
پاسخ: 27
بازدید: 6170

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانه حیوانات
09-08-2013, 04:25 PM
ارسال: #21
RE: خانه حیوانات
سلام
خیلی کارات قشنگه اما چند تا موضوع:
1-کارهای شما توی شمال داره ساخته می شه و رطوبت اونجا زیاده و امکان داره در صورت جابجایی به یک شهر دیگه ، چوبها دفرمه باشه (البته فکر می کنم) چون چوبها خیسه.
2-برای بازاریابی محصولاتت من ف/ی/س/ب/و/ک رو پیشنهاد می کنم چون الان نگهداری از حیواناتی مثل سگ و گربه خیلی فراگیره شده و اونجا فکر می کنم بتونی مشتری های خوبی پیدا کنی.
3-چند تا سایت خارجی که از این دست محصولات می فروشند پیدا کن و قیمت رو با هزینه تمام شده و کیفیت و طراحی محصول خودت مقایسه کن
بازار رو بسنج شاید باید چند تا نمونه بسازی و یا طراحی کنی و بعد بر اساس بروشوری که طراحی می کنی سفارش بگیری
موفق باشی رفیق

خدا با من است
بی نیازم از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , thundrill
09-09-2013, 10:53 AM
ارسال: #22
(09-08-2013 04:25 PM)mahdi1360 نوشته شده توسط:  سلام
خیلی کارات قشنگه اما چند تا موضوع:
1-کارهای شما توی شمال داره ساخته می شه و رطوبت اونجا زیاده و امکان داره در صورت جابجایی به یک شهر دیگه ، چوبها دفرمه باشه (البته فکر می کنم) چون چوبها خیسه.
2-برای بازاریابی محصولاتت من ف/ی/س/ب/و/ک رو پیشنهاد می کنم چون الان نگهداری از حیواناتی مثل سگ و گربه خیلی فراگیره شده و اونجا فکر می کنم بتونی مشتری های خوبی پیدا کنی.
3-چند تا سایت خارجی که از این دست محصولات می فروشند پیدا کن و قیمت رو با هزینه تمام شده و کیفیت و طراحی محصول خودت مقایسه کن
بازار رو بسنج شاید باید چند تا نمونه بسازی و یا طراحی کنی و بعد بر اساس بروشوری که طراحی می کنی سفارش بگیری
موفق باشی رفیق
خیلی ممنون از راهنماییتون ..
من از چوب خشک استفاده میکنم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , thundrill
10-04-2013, 02:30 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-04-2013 09:40 AM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #23
با سلام خدمت شما دوست عزیز. طرح خیلی خوبی شده. فکر کنم جای پیشرفت داره. من خودم مدیر یه سایت در زمینه حیوانات هستم که جزو چند سایت برتر ایران در زمینه حیوانات و دامپزشکیه. از خوش شانسی اهل گیلانم هستم. اگر دوست داشتی از سایتم دیدن کن. خوب میشه براش تبلیغ کرد چون تمام بازدید کننده ها صاحبان پت هستند. اگر خوشت اومد برام از طریق بخش پیام ها ، یک پیام بفرست و از تصمیمت منو آگاه کن

من می ت[/size]وانم.....من می توانم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: thundrill
10-07-2013, 10:22 PM
ارسال: #24
(10-04-2013 02:30 AM)سعید سیری نوشته شده توسط:  با سلام خدمت شما دوست عزیز. طرح خیلی خوبی شده. فکر کنم جای پیشرفت داره. من خودم مدیر یه سایت در زمینه حیوانات هستم که جزو چند سایت برتر ایران در زمینه حیوانات و دامپزشکیه. از خوش شانسی اهل گیلانم هستم. اگر دوست داشتی از سایتم دیدن کن. خوب میشه براش تبلیغ کرد چون تمام بازدید کننده ها صاحبان پت هستند. اگر خوشت اومد برام از طریق بخش پیام ها ، یک پیام بفرست و از تصمیمت منو آگاه کن
باشه حتما
 تشکر شده توسط: thundrill
02-15-2014, 07:21 PM
ارسال: #25
[تصویر: 89892645137506753296.jpg]

[تصویر: 48273079996210501908.jpg]
 تشکر شده توسط: یوسف خادم پیر , hesaab , thundrill , dvdghe , مرتضی-تهران
03-23-2014, 12:30 AM
ارسال: #26
کار جدیدم

[تصویر: rps1.jpg]

[تصویر: rps%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B0%DB%B3%...%DB%B9.jpg]
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , MMPN
03-23-2014, 12:47 AM
ارسال: #27
[تصویر: 1379641120.jpg]
سلام دوستان نمیدونم جنس این لونه از چی هستش ..اگه کسی دقیق میدونه لطفا راهنمایی کنه ..خیلی ممنون
 تشکر شده توسط: MMPN
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه کاری در زیرزمین خانه شراره84 2 1,290 03-07-2017 02:50 PM
آخرین ارسال: شراره84
  نظرتان در مورد خانه کتلت (ساندویچ کتلت) ritaa 12 3,877 11-17-2015 11:54 PM
آخرین ارسال: حسین رجبی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS