ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نميخواهم ثروتمند باشم!
زمان کنونی: 05-19-2024, 09:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pulaki
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 2
بازدید: 932

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نميخواهم ثروتمند باشم!
09-28-2011, 01:11 AM
ارسال: #1
نميخواهم ثروتمند باشم!
آقامگه زوره من نميخوام ثروتمند بشم اگه ما نخواهيم ميلياردر بشيم چه كسي رو بايد ببينيم؟!اصلا من دوست دارم در فقر و فلاكت زندگي كنم چرا دست از سركچل ما برنميداريد؟!آخه اين پول چيه كه خيليا براي بدست آوردنش خودشونو به آب و آتش ميزنند؟!ولله پولو جلوي مرغ و خروسم كه ميريزي نميخورند!اين كاغذ پاره هاي رنگ و وارنگ به چه دردي ميخورند؟! درست فهميدين پول في نفسه و به خودي خود هيچ ارزشي نداره بلكه اين اهداف متعالي ومسيرپرفراز ونشيبي كه ما در راه پولدارشدن طي ميكنيم ارزشمندست اگه كسي هدفش از ميلياردرشدن خداي نكرده مبادرت به كارهاي غير انساني و يا ضد اخلاقي باشه نه تنها به هدفش نميرسه كه اگه هم برسه اين پول بلاي جونش ميشه نه قاتق نونش اين موضوع درمورد مسير حركت به سمت پولدار شدن هم صدق ميكنه اگه مسير درستي انتخاب نكنيد و بخواهيد به هر قيمتي پولدار شويد نتيجه مطلوب به دست نمي آوريد ممكنست ثروتمند شويد اما اين ثروت به دلتان نمي نشيند واحساس پشيماني ميكنيد كه ايكاش فقير ميموندم اما ازين راه پولدارنميشدم پس اگر هم هدف خيرخواهانه اي داشته باشيد و هم مسير درستي را براي رسيدن به اين هدف انتخاب كنيد به زودي زود شمارا در جرگه ميليادرهاي واقعي زيارت خواهم كرد اندكي صبر سحر نزديكست!

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: YashaR1989 , مهدی گل محمدی , mosafer bedar , دلشاد حسین پور , کامیار کاظمی , مسعود کوچولو , REZA HAJISALIMI
09-28-2011, 01:19 AM
ارسال: #2
RE: نميخواهم ثروتمند باشم!
ممنون . فوقالعاده بود .
پول في نفسه و به خودي خود هيچ ارزشي نداره بلكه اين اهداف متعالي ومسيرپرفراز ونشيبي كه ما در راه پولدارشدن طي ميكنيم ارزشمندست.

لذت بردن از مسیر.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: pulaki , MARYAR , مهدی گل محمدی , YashaR1989 , 3ObHaN , دلشاد حسین پور , Suma , مسعود کوچولو
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS