ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ازتوانا بپرسيد!(كمي تاقسمتي جدي)
زمان کنونی: 05-19-2024, 04:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: توانا
آخرین ارسال: حسابرس
پاسخ:
بازدید: 8342

ارسال پاسخ 
ازتوانا بپرسيد!(كمي تاقسمتي جدي)
05-20-2013, 11:32 PM
ارسال: #22
RE: ازتوانا بپرسيد!(كمي تاقسمتي جدي)
(05-19-2013 12:52 PM)m-jalalvand نوشته شده توسط:  
(05-19-2013 12:41 AM)توانا نوشته شده توسط:  آقا سوال بپرسيد وه چه پر از جوابم امشب نكند كه فردايي باشد و سوالاتي چند ولي توانايي نباشد كه به سوالات شما طنازانه پاسخ بدهد پاسخ گفتني! كجايي عبيدزاكاني كه: من بي تودلم هواي باران دارد...

دوست عزیزتر از جانم ، بنوشته بودی از دانایی و طبعت بر شعر.اگر دستی بر شعر داری و سری بر باد ، عاجلانه در طلب هماوردی شاعرانه با عزیزی چون شما خواب برخود حرام و دل بر خود تمام کردمی.اگرمنتی بنهید ضیقکی وقت بر انجمن بنهیم و دلی سیر کنیم از مشاعره ای که میدانم دگران سیر همی خواهند شد از شعر شاعرانی همچو ما.
منتی بنهید بگمارید دلنوشته های خود بر این چند سطر مایکروسافت.
سلام جناب جلالوندعزيز خوشحالم كه حريف قدري همچون شما نصيبم گرديده تا جايي كه مجبورشدم جواب سوال اولتان را زيرسبيلي رد كنم!جهت اطلاع دوستان بايدبه عرض برسانم كه بنده علامه دهر نيستم بلكه يك فردكاملا معمولي هستم درمايه هاي تقي معمولي! وهيچ ادعايي ندارم وتنها هدفم ازايجاد اين تاپيك پرسش و پاسخ تعامل بيشتر با دوستان است براي آموختن افزونتر البته باچاشني طنز و مطايبه و نه چيزديگر اميدوارم كه يارشاطرباشم نه بارخاطر همچنان كه درسالهاي دور افتخار شاطركي خبازخانه شاطرمش رضاراهم داشته ام درپاتنوري مجله جوانان امروز ودركناراستاد رضارفيع اسطوره طنز معاصرسالها تلمذ كرده ام و از شما دوست بزرگوار نيز استدعا دارم درپاسخ به سوالات دوستان مساعدت فرماييد وبيشتر پاسخگو باشيد تاپرسشگر درزمينه مشاعره هم تاجايي كه طبعم ياري كنددرخدمتتان هستم
"ماييم و نواي بينوايي/بسم الله اگرحريف مايي"

خدايا چنان كن سرانجام كار
توخشنودباشي و مارستگار
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , Delta.H , مهدی گل محمدی , mir abbas , P@RSA , sir-mahyar , jahanagahi , Elixir , minoo
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: ازتوانا بپرسيد!(كمي تاقسمتي جدي) - توانا - 05-20-2013 11:32 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS