ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

عبور از جاده هولناک شکست............
زمان کنونی: 04-20-2024, 05:21 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: mostafa7063
پاسخ: 6
بازدید: 1698

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-12-2013, 12:21 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-18-2013 11:45 AM، توسط mallarme.)
ارسال: #1
اگه هزار سال هم عمر کنیم نمی‌تونیم یکی رو پیدا کنیم که ادعا کنه هیچ وقت تو زندگی‌ش شکست نخورده. حتی برای یه بچه ۲ ساله هم شکست اتفاق افتاده. وقتی کسی دست رد به سینه عشق ما می‌زنه، همون احساسی بهمون دست می‌ده که یه روز تو مهدکودک با گم شدن اسباب‌بازی‌مون تجربه‌ش کردیم. اصلا زندگی همینه، یه سری شکست که مسیر حرکت ما رو تغییر می‌دن. بسته به اینکه چطوری با شکست‌هامون مواجه بشیم این مسیر می‌تونه مسیر تکامل و پیشرفت یا پسرفت باشه.

شکست خوردن تو عشق، روابط انسانی، کار، یا رسیدن به اهداف بزرگ با هر کیفیتی که باشه یه سری واکنش‌ مشابه از طرف ما داره. واکنش آدما در قبال شکست‌هاشون خیلی وقتا از یک الگو پیروی می‌کنه.

بعضی از ما اول انکار می‌کنیم، بعد عصبانی و زود غمگین می‌شیم و در نهایت این اتفاق رو می‌پذیریم. بعضی‌هامون ژست یک قربانی رو به خودمون می‌گیریم و شاید نخواهیم حالا حالا این ژست ترحم برانگیز رو رها کنیم، ولی خیلی از ما بعد از پذیرفتن شکست می‌دونیم که یه راه بیشتر نداریم.

چون خورشید هنوز می‌تابه و ما هنوز نفس می‌کشیم راهی نداریم جز اینکه پیش بریم. اگه نخواهیم از گذشته فرار کنیم، هر شکستی یه پله است واسه پیشرفت‌مون تومسیری که شاید یه جایی‌ش رو اشتباه رفته بودیم. مسیری که تا یه جایی‌ش رو خوب اومدیم بعد از شکست تبدیل به یه جاده ترسناک و تاریک می‌شه، هیچی به اندازه پذیرش شکست و اشتباهات‌مون این جاده رو روشن نمی‌کنه.

هر وقت چیزی که داشتید می‌ساختید آوار شد و رو سرتون ریخت، فقط به صدای قلب‌تون گوش کنید. اگه همچنان می‌تپید بدونید که داره بهتون یه پیام می‌ده: بلند شو!

چیزی که تو رو نکُشه قوی‌ترت می‌کنه. تو قوی‌تر شدی. بلند شو و نذار زیر آوار یه شکست له بشی.

منبع: رنگی رنگی

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: P@RSA , یک همراه سبز , zoofanoon , venus2 , m-jalalvand , ahmad rezaee , seraj , نی نی عسلی , s_a , jahanagahi , mir abbas , mohammadshamosi , Mrs.Seyedi , goldmen , maha.h , Lady , محسن دوستوندی
05-18-2013, 11:16 AM
ارسال: #2
RE: عبور از جاده هولناک شکست............
با عرض سلام و تشکر از مطلب جالبتون
در مورد عشق و اینجور چیزا بی خیال ما زیاد سر درنمیاریم.
ولی درباره این شکست و اینا میگن از ادیسون پرسیدن تو 1000 بار واسه ساختن لامپ شکست خوردی،خسته نشدی؟
خیلی راحت جواب داد من شکست نخوردم !!! فقط فهمیدم 1000 چیز به درد ساختن لامپ نمیخوره!!!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: m-jalalvand , mallarme , seraj , نی نی عسلی , jahanagahi , mir abbas , zoofanoon , محسن دوستوندی
06-21-2013, 04:37 PM
ارسال: #3
خیلی زیبا و نیرو بخش بود، تشکر دوست من
 تشکر شده توسط: jahanagahi , zoofanoon , Mrs.Seyedi , mallarme , محسن دوستوندی
06-21-2013, 07:12 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-21-2013 08:10 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
اگر بتوانیم بعد از شکست خوردن (راه را به اشتباه رفتن ) بفکر این باشیم علت شکست را پیدا کنیم ,
ایمان دارم که بزودی برای پیدا کردن راه صحیح اقدام خواهیم کرد.
قربانیان

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: alireza091111 , مهدی گل محمدی , mir abbas , zoofanoon , mohammadshamosi , محسن دوستوندی
06-21-2013, 10:59 PM
ارسال: #5
دوستی دارم که خیلی دوستش دارم.دوست خوبی است و من به دوستی با وی افتخار میکنم. دوستم بمن گفت : دوست عزیز وقتی ورشکست (راه را اشتباه رفتن ) شدم اولین کاری که کردم علت ورشکستی را پبدا کردم و بعد برنامه ریزی کردم برای رسیدن به موفقیت.
دوستم بمن گفت: دوست عزیز موفق شدم.
SmileSmileSmile

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , goldmen , mallarme , محسن دوستوندی
12-01-2014, 11:52 AM
ارسال: #6
شکسپیر :
تو اشتباه نکردی فقیر به دنیا اومدی ولی فقیر از دنیا بری این اشتباه توست
از فرصت ها باید استفاده کرد ایمان داشته باشی به کاری میخوای انجام بدی
زانو زدن خودش شکسته اراده و پشتکار و انرژی مثبت که فوق العاده تاثیر گذاره
 تشکر شده توسط: naderv , محسن دوستوندی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رهایی از پرونده های نیمه باز ذهنی samiar afshari 0 670 03-26-2015 04:20 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  از مغزتان استفاده کنید وگرنه ..... اقاي ايـــده 0 1,011 06-06-2012 12:48 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS