ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تولدی دوباره!
زمان کنونی: 05-07-2024, 05:24 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: M3HDI
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 5
بازدید: 877

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولدی دوباره!
05-09-2013, 08:02 PM
ارسال: #1
Rainbow تولدی دوباره!
سلام و عرض ادب به خانواده بزرگ میلیاردرهای ایران

علت از ایجاد تایپیک اعلام انجام کاریست سخت ولی با طعم پرواز

حدود یک ساله (360 روز) که من این انجمن بزرگ و مفید رو کشف کردم Yosef.gif

و البته بی درنگ عضو شدم و در قبال دانش اندکم چیزهای بسیار زیادی از دوستان و اساتید عزیزم یاد گرفتم

یاد گرفتم که من می توانم و البته توانستم همانی شوم که میخواستم

حتی به اهدافی که از انتخاب این انجمن داشتم به یاری خدا رسیدم

تایپیک هدف این سایت چیست؟

و الان من این منو دوست دارم چون با توکل به خدا داره به سمتی میره که دوستش داشتم

اما تصمیمی که در جشن یک سالگی ام گرفته ام برداشتن گام بعدی و ایجاد هدفی جدید است
که آن نیز نه به صورت گروهی که به صورت فردیست و یارای اندوخته هایم و توانم را می طلبد

و آن چیزی نیست جز پرواز

(( اینجا نه تنها یک جامعه مجازی ،بلکه دانشگاهی بزرگ برایم بوده است))

برای همین تصمیم گرفتم پس از اینکه یکساله شدم ،این شاخه رو ببرم ، تا محکی باشد برای خودم و آزمونی برای اندوخته هایم

این بدان معنی نیست که دیگر بر نخواهم گشت ، اما اگر در مسیرم به کمکی نیاز داشتم و یا کمکی در توان اختیارم بود کوتاهی نخواهم کرد

نکته اینکه جدایی همیشه برای من سخت بوده اما چاره ای جز شکوفایی و رسیدن به اوج ندارم

مطمئن باشید که من میلیاردی از بطن این انجمن خواهم بود و همیشه به آن افتخار خواهم کرد

دوستدار شما مهدی10_004

تولدی دوباره!

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , mohsen k1 , goldmen , successman , یک همراه سبز , مهدی گل محمدی , tondar12 , MARYAR , Aseman , P@RSA , Mrs.Seyedi , mohammadshamosi , venus2 , فرهاد قربانی , mortizmortiz , Andisheh , Delta.H , zoofanoon , sir-mahyar , مسعود کوچولو , mir abbas , حامد , کامیار کاظمی , jahanagahi , مــجــیــנ , صدفی , bitumen , مهدی 1
05-09-2013, 11:16 PM
ارسال: #2
RE: تولدی دوباره!
مهدی جان می دانی که خیلی برام عزیزی
ولی نمی توانم این را درک کنم که خداحافظی از انجمن ممکن است باعث موفقیت بشود الان خیلی از دوستان هستند که به دلیل مشغله زیاد کمتر به انجمن سر می زنند اما قطع ارتباط با انجمن واقعاً قابل توجیه نیست.
دنبال کارهایت باش و هر چند روزی هم به انجمن سری بزن ایده بگیر، انرژی بگیر، سئوالات احتمالی در رابطه با کارت را مطرح کن و...
انشالله که بسیار بسیار موفق شوی و هر کدام از میلیاردرهای آینده انجمن برای زیارت به مشهد رفت در ویلای 5000متری تو اقامت کندYosef.gif

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: MARYAR , zoofanoon , sir-mahyar , فرهاد قربانی , مسعود کوچولو , mir abbas , مهدی گل محمدی , venus2 , goldmen , حامد , کامیار کاظمی , jahanagahi , مــجــیــנ , صدفی
05-10-2013, 12:34 AM
ارسال: #3
اقا مهدی همه به بودن شما عادت کرده ایم نه تنها شما بلکه همه به بودن با هم عادت کرده ایم و رفتن یا فاصله گرفتن هر کدام از بچه ها یک حس دلتنگی ایجاد میکند.
امیدوارم مثل قبل حضور فعال داشته باشید و پیشرفتها و موفقیتهاتون رو بازگو کنید تا درسهای خوبی برای همه باشد.
موفقیت هر کدام از اعضاء انجمن موفقیت تمام بچه هاست و همه با پیروزی شما شادمان خواهیم بود.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , فرهاد قربانی , MARYAR , Delta.H , مهدی گل محمدی , venus2 , goldmen , حامد , کامیار کاظمی , jahanagahi , مــجــیــנ , صدفی
05-10-2013, 11:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-10-2013 11:58 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #4
مهدی عزیز
همیشه منتظر حضور گرمت هستیم
ایمان داریم که می توانی بلندترین پروازها را داشته باشی
اما پرندگان این دیار را فراموش نکن که منتظر آموختن پرواز از شما هستند

پیروز باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , venus2 , مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , صدفی , mir abbas , Mind
05-10-2013, 11:57 PM
ارسال: #5
خیلی حساسم. شاید بخاطر سنم باشد. فقط یک قطره اشک ریختم امیدوارم راهی را که در نظر گرفته ای نقطه پروازی باشد برای رسیدن به همه اهداف زیبایت.
خیلی دوستت دارم و برایت احترام زیادی قائل هستم.
موفقتر باشی.
Heart10_004Heart

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , venus2 , مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , صدفی , mir abbas , Mind
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بازگشت دوباره و انشالله همیشگی یک عضو کوچک Suma 24 5,155 12-02-2013 07:26 PM
آخرین ارسال: Suma
  بازگشت دوباره به زندگی مهدی گل محمدی 13 2,306 02-23-2012 08:53 PM
آخرین ارسال: vahid61
  شروع دوباره بعد از طوفانی به نام شکست bahar narenj 5 1,847 12-29-2011 03:02 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS